Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 5 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Szczeciński

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaKonwersacjeJęzyk w biznesieGramatykaPoziom A1-A2 (Beginner, Elementary)Poziom B1-B2 (Intermediate)Poziom C1-C2 (Advanced, Proficiency)Dla początkującychPoziom podstawowy

O sobie:

Oferuję nowoczesne kursy dla dorosłych, młodzieży oraz klientów korporacyjnych. Bazując na cennym doświadczeniu uczę swobodnej, skutecznej i poprawnej komunikacji. Przygotowuję do szkolnych i międzynarodowych egzaminów językowych. To wszystko w warunkach i atmosferze w niczym nieprzypominających nudnych szkolnych zajęć. Uważnie obserwuję postępy swoich słuchaczy, reaguję na ewentualne trudności i wspólnie ustalamy najlepsze rozwiązania. Stale dbając o najwyższą jakość nauczania zdobywam uznanie wielu Kursantów, którzy chwalą sobie współpracę ze mną.

Odzew klienta

Język angielski, Dla początkujących

Fantastycznie! Jestem bardzo zadowolona ze współpracy!

Język angielski, Szkoła średnia

Jestem zadowolona ze współpracy z P. Sławomirem. Jest miły, rzetelny zawsze przygotowany do zajęć z indywidualnym podejściem do każdego. Syn bardzo chętnie uczęszcza na korepetycje. Gorąco polecam.

Język angielski, Szkoła średnia

Sławomir jest świetnym nauczycielem, kompetentny, wyrozumiały i przede wszystkim fajny. Zawsze ciekawie, tematyka dobrana na podstawie zainteresowań ucznia. Zdecydowanie polecam !

Język angielski, Szkoła postawowa 4-6 klasa

Pan Sławek jest bardzo dobrym nauczycielem. Jest zawsze przygotowany do zajęć i już są widoczne pierwsze efekty. Syn bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia. Jestem bardzo zadowolona. Moja ocena to 5.

Język angielski, Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary), Poziom C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Z czystym sumieniem mogę polecić tego nauczyciela. Zajęcia prowadzone są w sposób interesujący i urozmaicony, nie da się nudzić. Nauczyciel wykazuje sie bardzo dużym zaangażowaniem podczas zajęć i indywidualnym podejściem do ucznia. Duży nacisk na speaking dzięki czemu z każdymi kolejnymi lekcjami czuję większą swobodę w komunikowaniu sie. Nawet podczas zadań z gramatyki znajdzie się chwila żeby utrwalać tę umiejętność :D Zawsze punktualnie i z maksymalnym wykorzystaniem przeznaczonego czasu. Dzięki!! GORĄCO POLECAM!! 5/5

Język angielski, Poziom B1-B2 (Intermediate)

Lekcje to czysta przyjemność, niesamowita dawka pozytywnej energii. Lekcje prowadzone są w przemiłej atmosferze, jednocześnie na wysokim poziomie, czyli to co najważniejsze. Perfekcyjne i profesjonalne podejście do lekcji. Zawsze świetnie przygotowany ale i wymagający, nie pozwala stać w miejscu i zmusza do ciągłego samorozwoju co jest niezbędne przy nauce nowego języka.

Pokaż więcej opiniiUkryj opinii

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Podobne ankiety Szczecin

Marcin G.

40 Zł/god

Adrianna G.

50 Zł/god

Paulina P.

50 Zł/god

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Sławomir S. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 5 lat). Korepetytor mieszka w Szczecin i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Język angielski
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Konwersacje
 • Język w biznesie
 • Gramatyka
 • Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)
 • Poziom B1-B2 (Intermediate)
 • Poziom C1-C2 (Advanced, Proficiency)
 • Dla początkujących
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, przez skype, stawka – 50 Zł/god.