Korepetycje - Sławomir S. id:10996

«Nauczyciel języka angielskiego»

50 zł/60 min

Sławomir S.

id: 10996

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Szczeciński

Wiek:

26-35

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowej Przygotowanie do matury rozszerzonej Egzamin 8-klasisty Szkoła średnia Szkoła podstawowa 7-8 klasa Szkoła postawowa 4-6 klasa Konwersacje Język w biznesie Gramatyka Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary) Poziom B1-B2 (Intermediate) Poziom C1-C2 (Advanced, Proficiency) Dla początkujących Poziom podstawowy

O sobie

Oferuję nowoczesne kursy dla dorosłych, młodzieży oraz klientów korporacyjnych. Bazując na cennym doświadczeniu uczę swobodnej, skutecznej i poprawnej komunikacji. Przygotowuję do szkolnych i międzynarodowych egzaminów językowych. To wszystko w warunkach i atmosferze w niczym nieprzypominających nudnych szkolnych zajęć. Uważnie obserwuję postępy swoich słuchaczy, reaguję na ewentualne trudności i wspólnie ustalamy najlepsze rozwiązania. Stale dbając o najwyższą jakość nauczania zdobywam uznanie wielu Kursantów, którzy chwalą sobie współpracę ze mną.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Opinie klientów

Język angielski, Szkoła postawowa 4-6 klasa

Pan Sławomir dostosowuje się do poziomu i wiedzy syna, przygotowuje materiały, udało się nawiązać bardzo dobry kontakt. Jesteśmy bardzo zadowolone!

Język angielski, Szkoła średnia

Moja córka jest bardzo zadowolona. Pan Sławomir jest bardzo dobrym korepetytorem.

Język angielski, Szkoła średnia

Jestem zadowolona. Korepetytor świetnie naucza. Polecam!

Język angielski, Dla początkujących

Fantastycznie! Jestem bardzo zadowolona ze współpracy!

Język angielski, Szkoła średnia

Jestem zadowolona ze współpracy z P. Sławomirem. Jest miły, rzetelny zawsze przygotowany do zajęć z indywidualnym podejściem do każdego. Syn bardzo chętnie uczęszcza na korepetycje. Gorąco polecam.

Język angielski, Szkoła średnia

Sławomir jest świetnym nauczycielem, kompetentny, wyrozumiały i przede wszystkim fajny. Zawsze ciekawie, tematyka dobrana na podstawie zainteresowań ucznia. Zdecydowanie polecam !

Język angielski, Szkoła postawowa 4-6 klasa

Pan Sławek jest bardzo dobrym nauczycielem. Jest zawsze przygotowany do zajęć i już są widoczne pierwsze efekty. Syn bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia. Jestem bardzo zadowolona. Moja ocena to 5.

Język angielski, Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary), Poziom C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Z czystym sumieniem mogę polecić tego nauczyciela. Zajęcia prowadzone są w sposób interesujący i urozmaicony, nie da się nudzić. Nauczyciel wykazuje sie bardzo dużym zaangażowaniem podczas zajęć i indywidualnym podejściem do ucznia. Duży nacisk na speaking dzięki czemu z każdymi kolejnymi lekcjami czuję większą swobodę w komunikowaniu sie. Nawet podczas zadań z gramatyki znajdzie się chwila żeby utrwalać tę umiejętność :D Zawsze punktualnie i z maksymalnym wykorzystaniem przeznaczonego czasu. Dzięki!! GORĄCO POLECAM!! 5/5

Język angielski, Poziom B1-B2 (Intermediate)

Lekcje to czysta przyjemność, niesamowita dawka pozytywnej energii. Lekcje prowadzone są w przemiłej atmosferze, jednocześnie na wysokim poziomie, czyli to co najważniejsze. Perfekcyjne i profesjonalne podejście do lekcji. Zawsze świetnie przygotowany ale i wymagający, nie pozwala stać w miejscu i zmusza do ciągłego samorozwoju co jest niezbędne przy nauce nowego języka.

Pokaż więcej opinii»Ukryj opinii

Podobne ankiety Szczecin

Victoria C.

Jestem studentką i korepetytorem. Oferuję nauczanie wymienionych przeze mnie na moim profilu przedmiotów.

60zł/60 min

Marcin G.

Jestem studentem medycyny o wieloletnim doświadczeniu w nauczaniu. Bardzo lubię uczyć i udowadniać, że nauka może być przyjemna :)

40zł/60 min

Shailesh K.

I have a good educational and Professional Background. I have acquired a good knowledge can guide in an impeccable manner for the subjects mentioned.

30zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Sławomir S. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 5 lat). Korepetytor mieszka w Szczecin i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Język angielski
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Konwersacje
 • Język w biznesie
 • Gramatyka
 • Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)
 • Poziom B1-B2 (Intermediate)
 • Poziom C1-C2 (Advanced, Proficiency)
 • Dla początkujących
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, przez skype, stawka – 50 zł/60 min.