Korepetycje - Katarzyna W. id: 45781

Katarzyna W.

90 zł/60 min
90 zł/60 min

Jestem absolwentką 6-letniej szkoły plastycznej, dyplom zdałam celująco. Posiadam tytuł plastyka.

Katarzyna W. 5.0(opinie: 1)

Jestem absolwentką 6-letniej szkoły plastycznej, dyplom zdałam celująco. Posiadam tytuł plastyka.

Przedmioty

Malarstwo

Historia sztuki

Poziomy nauczania

Przygotowanie do szkoły
Dla dzieci
Dla początkujących
Poziom podstawowy

Informacje o doświadczeniu:

Przygotowuję uczniów do egzaminów do szkół plastycznych. Lekcje obejmują kształcenie lekkiej kreski, naukę podstaw takich jak: światłocień, kompozycja, zastosowanie kolorów, ekspresja. Najważniejszą rzeczą będzie wspólne dostosowanie metody pracy do egzaminu oraz przyswojenie zasady "najpierw ogół, następnie szczegół", która jest połową sukcesu.
Podczas zajęć dokonuję korekty, opowiadam o podstawowych zagadnieniach z historii sztuki, wysyłam prace do inspiracji.

Poziomy nauczania

Dla początkujących
Poziom podstawowy

Informacje o doświadczeniu:

Przygotowuje do egzaminów do szkół profilowanych i do matury. Zajęcia są też dla osób, które w ciekawy i efektywny sposób chcą poszerzyć swoją wiedzę w danym zakresie. Mam obszerne materiały do udostępnienia i omówienia oraz ćwiczenia, które możemy wspólnie wykonywać. Dostosowuje tok nauczania do potrzeb, w zależności od tego jak uczeń najłatwiej przyswaja wiedzę.

Lekcje prowadzę online, często będą one wyglądać w formie interaktywnej prezentacji, w formie dyskusji na temat dzieł, lub epoki, b

Miejsce lekcji

U ucznia:

Dzielnica IX Łagiewniki-Borek Fałęcki

Borek Fałęcki, Łagiewniki, Osiedle Cegielniana, Osiedle Zaułek Jugowicki

Dzielnica X Swoszowice

Bania, Barycz, Jugowice, Kliny Borkowskie, Kliny Zacisze, Kosocice, Lusina, Łysa Góra, Opatkowice, Rajsko, Siarczana Góra, Soboniowice, Wróblowice, Zbydniowice

Dzielnica XI Podgórze Duchackie

Kurdwanów, Kurdwanów Nowy, Osiedle Piaski Nowe, Osiedle Podlesie, Piaski Wielkie, Wola Duchacka, Wola Duchacka Wschód, Wola Duchacka Zachód

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Cześć!
Jestem absolwentką 6-letniej szkoły plastycznej, dyplom zdałam celująco. Od dwóch lat prowadzę uczniów do egzaminów, uczymy się pracy pod presją czasu, nowych metod i środków wyrazu. Na zajęciach eksperymentujemy z materiałami, kolorami, sposobami zastosowania, po to, aby na egzaminie czuli się pewni siebie, a ponadto nic ich nie zaskoczy. Uczymy się akceptacji efektu pracy i docenienia procesu twórczego. Podczas zajęć dokonuję korekty prac pod kątem kompozycji, symetrii, proporcji, walorów itp. Po czasie uczeń jest w stanie dokonać autokorekty. Praca sprawia mi przyjemność, zwłaszcza gdy wiem, że mogę inspirować i motywować młodych twórców do osiągania swoich marzeń.

Wykształcenie:
Akademia Sztuk Pięknych im. J. Matejki w Krakowie, student,
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 2 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

Dagmara

5+

31.03.2023

Historia sztuki, Dla początkujących

5+

Nie ma żadnych zastrzeżeń. Współpraca przebiega bardzo dobrze. Najwyższa ocena dla Pani Kasi.... więcej»

Podobne ankiety

Arina Z. id: 33825

Arina Z.

Dedicated educator qualified in the UK and Australia. Passionate about working with youth and adult learners. Strong commitment to individual development of each student through fostering positive learning experiences. Effective communicator across cultures and age groups. Taught in Sydney, Australia; Krakow, Poland and London, UK.

5
80zł/60 min
Ewa W. id: 44289

Ewa W.

Obecnie mieszkam we Włoszech i studiuje w języku angielskim architekturę. Dodatkowo całe swoje życie tworze sztukę.

100zł/60 min
Barbara C. id: 113472

Barbara C.

Zapraszam na lekcje skrzypiec, pianina, sztuki:) Jestem cierpliwą osobą, otwartą na wspólne muzykowanie oraz twórcze zajęcia z malarstwa i innych dziedzin plastycznych. Mam doświadczenie w pracy. W muzyce chętnie pomogę w nauce od podstaw oraz w ćwiczeniu. W plastyce chętnie wprowadzę w różne dziedziny twórcze. Zapraszam do współpracy! (:

100zł/60 min
Patrycja S. id: 111126

Patrycja S.

Prowadzę lekcje z malarstwa, rysunku, projektowania, ubioru, scenografii, wizażu i stylizacji oraz zajęcia artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy chcą rozwijać swój talent, przygotowuję do szkół i na uczelnie artystyczne. Prowadzę Arteterapię - terapię przez sztukę dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

120zł/60 min
Aneta K. id: 27947

Aneta K.

Doktor, pedagog, ponad 20 lat uczę angielskiego. Jeśli chcą Państwo zdać pomyślnie egzaminy, to serdecznie zapraszam do mnie.

5
120zł/60 min