Korepetycje - Monika L. id: 46349

Monika L.

50 zł/60 min
50 zł/60 min

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej doświadczeniem.

Monika L.

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej doświadczeniem.

Przedmioty

Przygotowanie przedszkolne

Klasy młodsze

Niania dla dzieci

Poziomy nauczania

Poziomy nauczania

Miejsce lekcji

U ucznia:

Koszalin:

Bukowe, Jedliny, im. Tadeusza Kotarbińskiego, Lechitów, Morskie, Na Skarpie, Rokosowo, im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Śródmieście, Tysiąclecia, im. Melchiora Wańkowicza, Wspólny Dom, Unii Europejskiej, Raduszka, Jamno–Łabusz

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Posiadam odpowiednie wykształcenie.
Na codzień pracuje z dziećmi przedszkolnymi. Jestem osoba cierpliwą. Z dziećmi młodszymi pracuję przy pomocy wspólnej zabawy oraz doświadczeń. Jestem zdania, że dziecko jak samo spróbuje to lepiej zrozumie. Mogę pomoc w odrabianiu zadań domowych, nauce czytania czy pisania .

Wykształcenie:
Politechnika Koszalińska, ,
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Konstancja P. id: 33553

Konstancja P.

Witam, mam na imię Konstancja. Mam 26 lat.

5
50zł/60 min
Marta W. id: 108551

Marta W.

Posiadam licencjat z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz magistra z oligofrenopedagogiki. Od 2017 roku pracuję jako wychowawca grupy w specjalistycznym przedszkolu terapeutycznym w Koszalinie. Od 2021 roku prowadzę również indywidualne zajęcia w poradni psychologiczno-pedagogicznej.

5
60zł/60 min