Korepetycje - Zouhir T. id: 46867

Sprawdzony korepetytor

Zouhir T.

50 zł/60 min
50 zł/60 min

Jestem absolwentem Politechniki Gdańskiej na wydziale elektrycznym, uzyskałem tytuł Magistra Inżyniera Elektryka. Dodatkowo, oferuję prywatne lekcje języka francuskiego.

Sprawdzony korepetytor

Informacje potwierdzone podczas rozmowy kwalifikacyjnej:

Posiadanie dokumentów, potwierdzających wykształcenie

Posiadanie doświadczenia i niezbędnych umiejętności

Wydajność pracy

Zouhir T. 5.0(opinie: 13)

Jestem absolwentem Politechniki Gdańskiej na wydziale elektrycznym, uzyskałem tytuł Magistra Inżyniera Elektryka. Dodatkowo, oferuję prywatne lekcje języka francuskiego.

Informacje potwierdzone podczas rozmowy kwalifikacyjnej:

Posiadanie dokumentów, potwierdzających wykształcenie

Posiadanie doświadczenia i niezbędnych umiejętności

Wydajność pracy

Przedmioty

Język francuski

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Jestem korepetytorem w nauczaniu poprawnej wymowy i umiejętności konwersacyjnych w języku francuskim. Moje doświadczenie w nauce tego języka oraz moja wiedza o kulturze francuskiej tworzą solidną podstawę mojego podejścia do nauczania.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Ten korepetytor nie prowadzi zajęć jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych nie mają zastosowania przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

« JĘZYK FRANCUSKI - Lekcje Online Dostosowane do Ciebie »

Witaj,

jeśli pragniesz opanować język francuski lub doskonalić swoje umiejętności, jestem tu, aby Ci pomóc. Moje lekcje są dostosowane do Twojego poziomu, obejmują poziomy A1-A2 oraz B1-B2, zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego. Podczas zajęć wspólnie omawiamy materiały, które pomogą Ci wzbogacić słownictwo, opanować gramatykę i doskonalić wymowę oraz umiejętności konwersacyjne.

Przygotowuję dialogi, które odzwierciedlają życie codzienne w krajach frankofońskich, oraz teksty do czytania, które pomogą osiągnąć zaawansowany poziom znajomości języka.

Nauka języka obcego może być wyzwaniem, dlatego zachęcam do aktywnego uczestnictwa i doświadczania języka w praktyce. Moje lekcje są elastyczne i dostosowane do Twoich potrzeb. Możemy planować je raz w tygodniu lub częściej, w zależności od Twoich celów i dostępności.

Cena za 60-minutową lekcję wynosi 50 złotych. Możesz dokonać płatności za pomocą aplikacji Revolut, Blika Santandera lub tradycyjnego przelewu na moje konto bankowe w Santander.

Jeśli potrzebujesz zmienić godzinę lekcji w ciągu tego samego dnia lub dostosować termin na inny dzień tygodnia, jestem elastyczny i gotów Cię wesprzeć.

W razie potrzeby anulowania lekcji lub zmiany terminu, proszę o wcześniejsze powiadomienie mnie telefonem lub wiadomością tekstową.

Czekam na naszą wspólną naukę!

Do zobaczenia wkrótce!
A très bientôt!
Zouhir

Wykształcenie:
Politechnika Gdańska, magister, 1990
Wiek:
50+
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Wideoprezentacja

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Ogłoszenie korepetytora

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

13 opinie o Zouhir T.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

1

5

5

5+

7

Karolina Rybicka

5+

01.02.2024

Język francuski, Poziom B1-B2

5+

Świetny nauczyciel.Dobry kontakt i widac efekty. Polecam... więcej»
Sebastian

5+

24.01.2024

Język francuski, Poziom A1-A2

5+

Jestem zadowolony ze współpracy. Korepetytor ma świetne podejście do ucznia, bardzo dobre podejście do przygotowania zajęć, zajęcia są bardzo ciekawe i przyjemne.... więcej»
Magdalena

5+

17.12.2023

Język francuski, Poziom A1-A2

5+

Córka jest bardzo zadowolona z lekcji języka francuskiego. Pan Zouhir jest zawsze bardzo dobrze przygotowany do zajęć, jest bardzo zaangażowany i bardzo się stara. Jest punktualny. Lekcja zawsze trwa tyle ile powinna, a nawet dłużej. Kiedy potrzebujemy przełożyć zajęcia zawsze jest gotowy do współpracy i szuka najlepszego rozwiązania. Polecam wszystkim, którzy chcą się nauczyć się języka francuskiego skutecznie, w miłej atmosferze.... więcej»

Odpowiedź:

Dziękuję bardzo za miłe słowa i pozytywne opinie. Cieszę się, że lekcje są satysfakcjonujące dla Pani córki. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania lub potrzeby związane z zajęciami, proszę śmiało się kontaktować. Dziękuję za zaufanie i polecam się do dalszej współpracy.

Jan

5

10.08.2023

Język francuski, Native speaker

5

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Pan Zouhir jest bardzo zaangażowany, bardzo dobrze tłumaczy materiał, zajęcia są bardzo ciekawe.... więcej»

Odpowiedź:

Bardzo się cieszę, że jest Pan zadowolony ze współpracy! Doceniam Pana pozytywną opinię na temat współpracy ze mną. To fantastyczne, że dostarczamy wysokiej jakości tłumaczenia oraz prowadzimy interesujące zajęcia. Ten wysiłek na pewno przyczynia się do tworzenia owocnej i atrakcyjnej atmosfery edukacyjnej. Dziękujemy za wyrażenie swojej satysfakcji i mamy nadzieję, że współpraca będzie nadal przynosić same pozytywne efekty.

Agnieszka

5

27.06.2023

Język francuski, Poziom A1-A2

5

Jestem bardzo zadowolona. Profesjonał w swojej sprawie.... więcej»

Odpowiedź:

Bardzo się cieszę, że jest Pani zadowolona! Dziękujemy za miłe słowa. Jesteśmy dumni z tego, że nasza praca jest postrzegana jako profesjonalna i skuteczna. Jeśli będzie Pani miała jakiekolwiek pytania lub potrzebowała dalszej pomocy, jesteśmy tu, aby służyć. Dziękujemy za wyrażenie swojej satysfakcji!

Veronika

5

30.05.2023

Język francuski, Poziom A1-A2

5

Mnie wszystko się podoba, wszystko odpowiada. Współpracujemy z Panem Zouhir. Ocena 5.... więcej»

Odpowiedź:

Bardzo się cieszę, że wszystko Panią zadowala i spełnia Pani oczekiwania! Dziękuję za miłe słowa. To dla mnie ogromna motywacja do dalszego doskonalenia moich usług. Dziękuję za docenienie naszej współpracy!

Ireneusz

5+

26.05.2023

Język francuski, Poziom A1-A2

5+

Bardzo w porządku, jestem bardzo zadowolony. Jest Pan bardzo kompetentny, nie mam żadnych zastrzeżeń. Ocena 5 z plusem.... więcej»

Odpowiedź:

Bardzo się cieszę z Pana zadowolenia z moich zajęć z języka francuskiego. Dziękujemy za pozytywne słowa. Jeśli będą pytania lub potrzeba pomocy w przyszłości, proszę o kontakt - jestem tu, by pomóc. Dziękujemy za docenienie naszych usług w nauczaniu języka francuskiego!

Katarzyna

4+

22.05.2023

Język francuski, Konwersacje

4+

Jest wszystko okej, podobają się zajęcia , polecam każdemu!... więcej»

Odpowiedź:

Cieszę się, że wszystko się podoba! Dziękuję za rekomendację!

Monika

5+

18.05.2023

Język francuski, Konwersacje

5+

Podobały się zajęcia z korepetytorem, polecam każdemu, wszystko było okej!... więcej»

Odpowiedź:

Bardzo się cieszę, że zajęcia się podobały! Dziękuję za rekomendację!

Ewelina

5

09.05.2023

Język francuski, Poziom A1-A2

5

Bardzo dobrze nam się współpracuję. Oceniam na 5.... więcej»

Odpowiedź:

Bardzo się cieszę z pozytywnej współpracy! Dziękuję za ocenę 5!

Kacper

5+

11.04.2023

Język francuski, Szkoła średnia

5+

Polecam.... więcej»

Odpowiedź:

Bardzo dziękuję za rekomendację!

Ela

5

31.01.2023

Język francuski, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5

Jestem zadowolona z usług. Kompetentny nauczyciel dba o poprawną wymowę i dobrze przygotowuje lekcje.... więcej»

Odpowiedź:

Cieszę się, że jest Pani zadowolona z moich usług. Dziękuję za miłe słowa i docenienie mojej kompetencji oraz staranności w przygotowywaniu lekcji.

Anna

5+

27.10.2022

Język francuski, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panem Zauhirem. Opór mojego nastoletniego syna przed nauką języka francuskiego topnieje z lekcji na lekcję, a po każdych zajęciach wychodzi zadowolony i uśmiechnięty. Pan Zauhir jest do lekcji przygotowany i udostępnia swoje materiały i podsumowania lekcji. Polecam bardzo mocno.... więcej»

Odpowiedź:

Bardzo się cieszę z Pani zadowolenia ze współpracy ze mną. To wspaniałe, że opór Pani nastoletniego syna wobec nauki języka francuskiego maleje z każdą lekcją, a po zajęciach wychodzi z uśmiechem. Dziękujęmy za gorącą rekomendację.

Pokaż więcej opinii»

Blogi użytkownika

Nauka francuskiego stwarza różnorodne wyzwania w zależności od poziomu. Brak postępu, praktyki i narzędzi to częste przeszkody wymagające strategicznego podejścia.

Skuteczna nauka francuskiego to proces wielowymiarowy, wymagający zaangażowania, ciekawości i cierpliwości. Oto kluczowe aspekty wpływające na skuteczność nauki tego urokliwego języka.

Skuteczny sposób nauki języka francuskiego, oparty na przyjemności, motywacji i działa!

Wszyscy blogi użytkownika »

Podobne ankiety