Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »
Korepetycje - Albina R. id:46980

Albina R.

80za 60 min

Albina R.

«Cześć :) Jestem studentką V roku Psychologii oraz równolegle II roku Kynologii. Uczę angielskiego od ponad dwóch lat i to kocham.»

3 uczni(ów) w BUKI

Przedmioty

Język angielski

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

Konwersacje przede wszystkim (!). Uważam, że bez nich nie da się nauczyć żadnego języka, no bo przecież uczymy się aby później móc rozmawiać z innymi, prawda? Poza tym oczywiście książki, kserówki, a także materiały dydaktyczne, które sama stworzyłam - gry planszowe, fiszki, memory. Nieobcy jest mi też kahoot, quizlet i wordwall. Używam też materiałów z British Council oraz wszelkiego rodzaju krótkich filmików i słuchowisk, aby zachęcić moich uczniów do nauki.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Szczecin:

Północ

Golęcino-Gocław, Niebuszewo

Śródmieście

Centrum, Drzetowo-Grabowo, Niebuszewo-Bolinko, Nowe Miasto, Stare Miasto, Turzyn, Śródmieście-Północ, Śródmieście-Zachód

Zachód

Osów, Pogodno, Pomorzany, Zawadzkiego-Klonowica
U korepetytora:

Szczecin

Lekcje online:

tak

O sobie

Przede wszystkim staram się aby zajęcia ze mną nie były nudne oraz żeby były pełne konwersacji, bo moim zdaniem właśnie w ten sposób najlepiej się uczyć. W związku z tym, że w przeszłości głównie pracowałam z dziećmi i młodzieżą mam mnóstwo materiałów dydaktycznych, które dostosowywuję odpowiednio pod każdego ucznia. Ze mną nieobce Ci będą edukacyjne gry planszowe, memory w celu lepszego zapamiętania słówek, czy aktywności ruchowe z wykorzystaniem angielskiego u najmłodszych. Oczywiście pracuję również na podręcznikach, głównie z wydawnictw Macmillan, Edgard oraz Oxford.

Ważna informacja - robię kartkówki ze słówek i odpytuję. Lubię sprawdzać, czy to, co tłumaczę moim uczniom jest przez nich rozumiane.

Wykształcenie:

Uniwersytet Szczeciński, student

Wiek:

18-25

Doświadczenie:

ponad 2 lata

Harmonogram zajęć

Przedstawiono tutaj przedziały czasowe, w których korepetytor ma możliwość prowadzić zajęcia z nowymi uczniami. Dokładny czas zajęć należy ustalić z korepetytorem.

Ranek

6:00-9:00

Przedpołudnie

9:00-12:00

Dzień

12:00-15:00

Popołudnie

15:00-18:00

Wieczór

18:00-21:00

Późny wieczór

21:00-00:00

Poniedziałek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Wtorek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Środa

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Czwartek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Piątek
Sobota

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Niedziela
- czas wolny na zajęcia

opinie

Opinie klientów

5+

1

5

0

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Monika

5+

09.11.2022

Język angielski, Egzamin 8-klasisty

5+

Syn bardzo zadowolony z lekcji. Pani zadaje zadania domowe i rzetelnie sprawdza. W domu syn często rozmawia w j. angielskim i twierdzi, że jest to dla niego, a nie na wykucie. Polecam korepetycje.