Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »
Korepetycje - Michał M. id:47010

Michał M.

100za 60 min

Michał M.

«Prowadzę zajęcie z trzech przedmiotów - języka polskiego, wiedzy o społeczeństwie i historii w jednym z lepszych warszawskich liceów.»

Przedmioty

Język polski

Historia

Wiedza o społeczeństwie

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

Może to teraz dobry czas, żeby przygotować się wcześniej do zbliżających się za rok może dwa egzaminów? Jeśli potrzebujesz pomocy przy pisaniu prac pisemnych, nadrobieniu materiału, przygotowaniu do egzaminu maturalnego z języka polskiego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym i jesteś gotowy (-a) podjąć związany z tym wysiłek, zapraszam, Staram się zawsze podchodzić indywidualnie do swojego ucznia, zdiagnozować problem i określić mocne i słabe strony, po to by skutecznie uczyć.

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

Może to teraz dobry czas, żeby przygotować się wcześniej do zbliżających się za rok może dwa egzaminów. Jeśli potrzebujesz pomocy przy pisaniu prac pisemnych, nadrobieniu materiału, przygotowaniu do egzaminu maturalnego z historii na poziomie rozszerzonym i jesteś gotowy (-a) podjąć związany z tym wysiłek, zapraszam, Staram się zawsze podchodzić indywidualnie do swojego ucznia, zdiagnozować problem i określić mocne i słabe strony, po to by skutecznie uczyć. Mam 11-letnie doświadczenie w przygoto

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

Może to teraz dobry czas, żeby przygotować się wcześniej do zbliżających się za rok może dwa egzaminów. Jeśli potrzebujesz pomocy przy pisaniu prac pisemnych, nadrobieniu materiału, przygotowaniu do maturyo z WOS-u na poziomie rozszerzonym i jesteś gotowy (-a) podjąć związany z tym wysiłek, zapraszam, Staram się zawsze podchodzić indywidualnie do swojego ucznia, zdiagnozować problem i określić mocne i słabe strony, po to by skutecznie uczyć. Mam 10-letnie doświadczenie w przygotowaniu uczniów do

Miejsce lekcji

U ucznia:

nie

U korepetytora:

Ceramiczna 37/68, Warszawa

Lekcje online:

tak

O sobie

Nauczanie trzech przedmiotów związane jest z moją chęcią dokształcania się i niestania w miejscu. Poza polonistyką na Uniwersytecie Jagiellońskim skończyłem na tej uczelni jednocześnie socjologię (2012), a w 2020 r. ukończyłem na Uniwersytecie Warszawskim historię. Cenię najbardziej praktyczne podejście do wiedzy. Jeśli jest coś, co rzeczywiście człowieka fascynuje, nauka staje się łatwiejsza, jeśli jednak uczeń podchodzi do nauki zadaniowo, udaje mi się przystosować metody i razem osiągnąć cel.

Wykształcenie:

Uniwersytet Jagielloński, magister, 2009

Wiek:

36-45

Doświadczenie:

ponad 10 lat

Harmonogram zajęć

Przedstawiono tutaj przedziały czasowe, w których korepetytor ma możliwość prowadzić zajęcia z nowymi uczniami. Dokładny czas zajęć należy ustalić z korepetytorem.

Ranek

6:00-9:00

Przedpołudnie

9:00-12:00

Dzień

12:00-15:00

Popołudnie

15:00-18:00

Wieczór

18:00-21:00

Późny wieczór

21:00-00:00

Poniedziałek

Są dostępne terminy

Wtorek

Są dostępne terminy

Środa
Czwartek
Piątek
Sobota

Są dostępne terminy

Niedziela
- czas wolny na zajęcia