Korepetycje - Michał M. id: 47010

Michał M.

120 zł/60 min
120 zł/60 min

Prowadzę zajęcie z trzech przedmiotów - języka polskiego, wiedzy o społeczeństwie i historii w jednym z lepszych warszawskich liceów.

Michał M. 4.8(opinie: 5)

Prowadzę zajęcie z trzech przedmiotów - języka polskiego, wiedzy o społeczeństwie i historii w jednym z lepszych warszawskich liceów.

Przedmioty

Język polski

Historia

Wiedza o społeczeństwie

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Może to teraz dobry czas, żeby przygotować się wcześniej do zbliżających się za rok może dwa egzaminów? Jeśli potrzebujesz pomocy przy pisaniu prac pisemnych, nadrobieniu materiału, przygotowaniu do egzaminu maturalnego z języka polskiego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym i jesteś gotowy (-a) podjąć związany z tym wysiłek, zapraszam, Staram się zawsze podchodzić indywidualnie do swojego ucznia, zdiagnozować problem i określić mocne i słabe strony, po to by skutecznie uczyć.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Może to teraz dobry czas, żeby przygotować się wcześniej do zbliżających się za rok może dwa egzaminów. Jeśli potrzebujesz pomocy przy pisaniu prac pisemnych, nadrobieniu materiału, przygotowaniu do egzaminu maturalnego z historii na poziomie rozszerzonym i jesteś gotowy (-a) podjąć związany z tym wysiłek, zapraszam, Staram się zawsze podchodzić indywidualnie do swojego ucznia, zdiagnozować problem i określić mocne i słabe strony, po to by skutecznie uczyć. Mam 11-letnie doświadczenie w przygoto

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Może to teraz dobry czas, żeby przygotować się wcześniej do zbliżających się za rok może dwa egzaminów. Jeśli potrzebujesz pomocy przy pisaniu prac pisemnych, nadrobieniu materiału, przygotowaniu do maturyo z WOS-u na poziomie rozszerzonym i jesteś gotowy (-a) podjąć związany z tym wysiłek, zapraszam, Staram się zawsze podchodzić indywidualnie do swojego ucznia, zdiagnozować problem i określić mocne i słabe strony, po to by skutecznie uczyć. Mam 10-letnie doświadczenie w przygotowaniu uczniów do

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Warszawa, Białołęka, Tarchomin, Ceramiczna
Online:
Tak

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Nauczanie trzech przedmiotów związane jest z moją chęcią dokształcania się i niestania w miejscu. Poza polonistyką na Uniwersytecie Jagiellońskim skończyłem na tej uczelni jednocześnie socjologię (2012), a w 2020 r. ukończyłem na Uniwersytecie Warszawskim historię. Cenię najbardziej praktyczne podejście do wiedzy. Jeśli jest coś, co rzeczywiście człowieka fascynuje, nauka staje się łatwiejsza, jeśli jednak uczeń podchodzi do nauki zadaniowo, udaje mi się przystosować metody i razem osiągnąć cel.

Wykształcenie:
Uniwersytet Jagielloński, magister, 2009
Wiek:
36-45
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Ogłoszenie korepetytora

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

5 opinie o Michał M.

4.8/5

2

0

3

0

4

1

4+

0

5

0

5+

4

Iwona

5+

15.02.2024

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Współpraca jest jak najbardziej w porządku, syn jest zadowolony z lekcji. Polecam!... więcej»
Basia

5+

11.07.2023

Wiedza o społeczeństwie, Szkoła średnia

5+

Pan Michał dobrze przygotował syna do sprawdzianu, jest naprawdę świetnym korepetytorem, będziemy kontynuować naukę nadal.... więcej»
Teresa

5+

23.03.2023

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Bardzo dobrze. Syn jest zadowolony. Ocena 5 z plusem.... więcej»
Oliwia

5+

23.02.2023

Język polski, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Polecam serdecznie korepetytora. Dobre podejście do ucznia... więcej»
Małgorzata

4

27.01.2023

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej, Przygotowanie do matury rozszerzonej

4

Córka ma regularne zajęcia z Panem Michałem i jest zadowolona ze współpracy. Dzięki zajęciom z korepetytorem widać postępy w nauczaniu. ... więcej»
Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety

Magdalena M. id: 43770

Magdalena M.

Nauka języka polskiego w szkole podstawowej. Pracuje również z uczniami z dysleksją, dysortografią.

5
120zł/60 min
Ivanna S. id: 42788

Ivanna S.

Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą w różnym wieku, z różnymi poziomami kształcenia. Każdą lekcję dostosowuje do ucznia.

5
100zł/60 min
Maria K. id: 8784

Maria K.

Doświadczona lektorka języka polskiego jako obcego. Zindywidualizowane programy nauczania od poziomu 0 do C-2. Uczę skutecznie, ale na wesoło.

5
100zł/60 min
Solanlly C. id: 13133

Solanlly C.

Jestem lektora języka hiszpańskiego, włoskiego i polskiego, zapraszam. Udzielam lekcje w grupie, lekcje indywidualne i kursy językowe dla firm

4.9
90zł/60 min
Marta L. id: 112232

Marta L.

Bardzo lubię uczyć innych! Podczas zajęć zawsze bardzo angażuję się, aby wyjaśnić i przybliżyć omawiany materiał, a także rozwiać wszelkie wątpliwości. Bardzo dbam o atmosferę, dzięki czemu zajęcia upływają szybciutko i w miłej atmosferze, a wiedza (oczywiście z Twoją pomocą;)) sama wchodzi Ci do głowy. Zadowolenie i dobre wyniki to mój priorytet.

100zł/60 min