Korepetycje - Magdalena W. id: 47325

Magdalena W.

70 zł/60 min
70 zł/60 min

Korepetycje przeprowadzam już 3 rok. Stawiam na zaangażowanie i pracę własną ucznia

Magdalena W. 5.0(opinie: 1)

Korepetycje przeprowadzam już 3 rok. Stawiam na zaangażowanie i pracę własną ucznia

Przedmioty

Chemia

Poziomy nauczania

Egzamin 8-klasisty
Szkoła średnia
Szkoła podstawowa 7-8 klasa
Szkola średnia (profil podstawowy)

Informacje o doświadczeniu:

Zajęcia przeprowadzam w sposób zdalny, skupiając się głównie na zaangażowaniu i pracy ucznia. Po wytłumaczeniu danego zagadnienia przechodzę do wspólnego rozwiązywania zadań by następnie zachęcić ucznia do samodzielnej pracy. Jako iż systematyczność w nauce jest bardzo ważna, przygotowuję zadania powtórkowe i krótkie notatki do dyspozycji ucznia.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Na samym początku lekcji pytam o zagadnienia stwarzające problem. Staram się wytłumaczyć dane zagadnienie w jak najprostszy i zrozumiały sposób. Następnie przechodzę do wspólnego rozwiązywania zadań, gdy widzę duże postępy ucznia, zachęcam go do samodzielnej pracy, którą cały czas kontroluje i pomagam przy niejasnościach. Pod koniec lekcji robię krótkie powtórzenie najważniejszych informacji z danego materiału, pytam o niejasności (jeżeli są, staram się je szybko wytłumaczyć), przygotowuje krótką notatkę wraz z zadaniami do powtórki.

Wykształcenie:
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, student,
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 3 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

Gabriela

5+

08.02.2024

Chemia, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Pani Magda zasługuje na każdą pochwałę. Córka w 7 klasie z powodu nieobecności nauczyciela chemię miała może 3 tygodnie. W 8 klasie dostali nową nauczycielkę, która przez miesiąc starała się przerobić/powtórzyć z nimi materiał z poprzedniej klasy świadoma sytuacji, ale potem ruszyła z materiałem. Czyli generalnie zaczynaliśmy korepetycje od zera. Skończyliśmy z piątką na koniec roku i decyzją o wyborze profilu biol-chem w LO. BARDZO POLECAM!

Podobne ankiety

Maria B. id: 50150

Maria B.

Oferuję korepetycji z matematyki oraz chemii dla każdego! Lekcji udzielam od 3 lat a w czasie wolnym jestem studentką kierunku lekarskiego

70zł/60 min
Martyna J. id: 112748

Martyna J.

Cześć, jestem studentką medycyny i udzielam korepetycji z biologii i chemii 🌱🧪 Z chęcią przygotuje Cię do matury rozszerzonej z tych przedmiotów, ale również pomagam w codziennej nauce na sprawdziany i kartkówki uczniom w szkole podstawowej, jak i w liceum. Jestem otwarta na sugestie odnośnie zajęć, tak abyś wyniósł z nich jak najwięcej 🎓

60zł/60 min
Kinga R. id: 40560

Kinga R.

Absolwentka chemii na Uniwersytecie Wrocławskim. Chętnie pomogę Ci w przyswojeniu wiedzy w najprostszy i najbardziej efektywny sposób :)

60zł/60 min
Aleksander W. id: 51830

Aleksander W.

Mam 24 lata, interesuję się fotografią, kinematografią oraz podróżowaniem (szczególnie Hiszpanią). W wolnym czasie zajmuję się inwestowaniem w siebie, uczę się marketingu oraz hiszpańskiego.

80zł/60 min
Anna M. id: 24846

Anna M.

Jestem studentką pierwszego roku Biomedycyny na Northumbria University w Anglii.

60zł/60 min

Wcześniej oglądane profile

Bernadetta B.

50 zł/60 min

Wszystkie profile