Korepetycje - Paweł D. id: 47726

Paweł D.

70 zł/60 min
70 zł/60 min

Podczas zajęć staram się, aby uczeń zrozumiał biologię jako naukę ciekawą i logiczną, a nie tylko "pamięciową". W tym celu każde zajęcia wzbogacam kartami pracy, filmami oraz ciekawostkami z życia biologii :)

Paweł D.

Podczas zajęć staram się, aby uczeń zrozumiał biologię jako naukę ciekawą i logiczną, a nie tylko "pamięciową". W tym celu każde zajęcia wzbogacam kartami pracy, filmami oraz ciekawostkami z życia biologii :)

Przedmioty

Biologia

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Zajęcia dostosowane są do indywidualnych potrzeb każdego ucznia.
Swoim uczniom zapewniam: nauczenie materiału od podstaw; wytłumaczenie zagadnień, które sprawiają problemy; przygotowanie do kartkówek i sprawdzianów; pomoc w ewentualnych zadaniach domowych. Poza zajęciami, każdy z uczniów ma zapewnioną stałą możliwość kontaktu ze mną. Zajęcia składają się z części wprowadzeniowej - określenie celów, potrzeb i wiedzy ucznia; omówienia tematu; sprawdzenia poziomu przyswojonej wiedzy i podsumowania zajęć. Każdy z uczniów może wybrać formę materiałów edukacyjnych jakie będą dla niego najbardziej efektywne (karty pracy, filmy, artykuły). Zapraszam serdecznie i do zobaczenia :)

Wykształcenie:
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, student,
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 2 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Sam A. id: 37559

Sam A.

Hello, I'm Sam, a 5th-year medical student in Wroclaw. Native speaker with 5 years of experience in teaching, friendly and flexible.

5
70zł/60 min
Patryk P. id: 52995

Patryk P.

Witam! Jestem studentem III roku Biotechnologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Zagadnienia chemiczne i biologiczne od zawsze były moją pasją. Od roku doskonale swoje zdolności w pomaganiu uczniom osiągać wysokie wyniki w swojej edukacji. Pracuję zarówno z osobami na zaawansowanym poziomie, jak i z tymi którym nauka sprawia problemy.

70zł/60 min
Filip P. id: 109012

Filip P.

Jestem studentem drugiego roku chemii medycznej na Uniwersytecie Wrocławskim. Uczęszczałem na profil biologiczno-chemiczny, więc wiem, że czasem bywa trudno, a nawet bardzo. Oferują pomoc uczniom mającymi trudność w przyswojeniu materiału z biologii i chemii.

90zł/60 min
Marcjanna W. id: 45470

Marcjanna W.

Doktor nauk weterynaryjnych. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla dzieci i młodzieży.

90zł/60 min
Aleksandra P. id: 36486

Aleksandra P.

Od 2017 roku jestem studentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na wydziale lekarskim. Korepetycje prowadzę od klasy maturalnej.

80zł/60 min

;