Korepetycje - Marta K. id: 47889

Marta K.

60 zł/60 min
60 zł/60 min

Tłumaczka języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu indywidualnym. Co najbardziej lubię w tej pracy – obserwować postępy uczniów.

Marta K. 5.0(opinie: 4)

Tłumaczka języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu indywidualnym. Co najbardziej lubię w tej pracy – obserwować postępy uczniów.

Przedmioty

Język angielski

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Podczas zajęć rozwijamy wszystkie kompetencje językowe lub skupiamy się, w zależności od indywidualnych potrzeb, na tych najbardziej przydatnych lub sprawiających największą trudność.

Dostosowuję tempo pracy do ucznia i jego celów.

Korzystam z różnorodnych materiałów (w tym multimediów) dobieranych do zainteresowań ucznia lub pracuję na podręcznikach preferowanych przez ucznia.

Zapewniam jasny feedback oraz powtórki w celu utrwalenia materiału.

Uczę w miłej i bezstresowej atmosferze.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Błeszno

Częstochówka-Parkitka

Podjasnogórska

Północ

Stare Miasto

Śródmieście

Trzech Wieszczów

Tysiąclecie

U korepetytora:
Częstochowa, Śródmieście
Online:
Nie

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Od kilkunastu lat pracuję jako tłumacz oraz udzielam prywatnych lekcji z języka angielskiego. Posiadam doświadczenie w nauczaniu osób z wszystkich grup wiekowych oraz na wszystkich poziomach zaawansowania. Pomagam uczniom w opanowaniu bieżącego materiału oraz przygotowuję do egzaminów. Pracuję również z osobami rozpoczynającymi naukę oraz chcącymi odświeżyć lub poszerzyć swoją znajomość języka, np. dla potrzeb zawodowych. Dostosowuję lekcje do indywidualnych celów ucznia. Na zajęciach rozwijamy wszystkie kompetencje językowe lub skupiamy się na tych sprawiających największą trudność.

Wykształcenie:
Uniwersytet Śląski w Katowicach, magister,
Wiek:
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

4 opinie o Marta K.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

2

5+

2

Izabela

5+

22.12.2023

Język angielski, Szkoła średnia

5+

Świetna współpraca. Córka jest bardzo zadowolona z korepetycji, Pani Marta bardzo dobrze tłumaczy materiał, dzięki współpracy córka ma lepsze oceny w szkole.... więcej»
Aleksandra

5

09.10.2023

Język angielski, Konwersacje

5

Jestem bardzo zadowolona z nauki z Panią Martą. Zawsze bardzo dobrze przygotowana i otwarta na moje prośby. Zdecydowanie polecam.... więcej»
Przemysław

5

16.06.2023

Język angielski, Przygotowanie do matury podstawowej

5

Lekcję z Panią Martą przebiegły dobrze, jestem zadowolony ze współpracy.... więcej»
Anna

5+

05.04.2023

Język angielski, Konwersacje

5+

Podobały się bardzo zajęcia, polecam każdemu!... więcej»

Podobne ankiety

Antonina S. id: 20680

Antonina S.

Jestem studentką drugiego roku kognitywistyki na UMK. W liceum uczęszczałam do klasy biologiczno-chemiczno-matematycznej.

50zł/60 min
Paulina R. id: 26496

Paulina R.

Hej! Uczę języka angielskiego od 2 lat. Pomagam w przygotowaniu się do egzaminów.

60zł/60 min
Marlena J. id: 52638

Marlena J.

Korepetytorka języka angielskiego z pasją do kultury Wielkiej Brytanii.

70zł/60 min
Weronika S. id: 34539

Weronika S.

Poszukujesz kogoś, kto pomoże Ci się przygotować do egzaminów, poprawić oceny lub nadrobić zaległości? W takim razie zapraszam do kontaktu!

40zł/60 min
Laura D. id: 115727

Laura D.

Witam, jestem Laura, skończyłam szkołę w tym roku, dzięki czemu jestem na bieżąco z materiałem licealnym. Uwielbiam dzieci i ofertę kieruje do dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej. Oferuje indywidualne podejście do ucznia i naukę poprzez zabawę. Takie podejście zapewnia, że uczeń chętnie będzie przyswajał wiedzę!

40zł/60 min