Korepetycje - Weronika C. id: 48373

Weronika C.

50 zł/60 min
50 zł/60 min

Jestem 22-letnią studentką psychologii, która chętnie udzieli korepetycji z języka niemieckiego, przez 4 lata mieszkałam i uczyłam się w Austrii.

Weronika C.

Jestem 22-letnią studentką psychologii, która chętnie udzieli korepetycji z języka niemieckiego, przez 4 lata mieszkałam i uczyłam się w Austrii.

Przedmioty

Język niemiecki

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Z przyjemnością pomogę w nauce od podstaw, doskonaleniu języka z myślą o wykorzystaniu go w przyszłości, wypracowaniu poprawnej wymowy i pewności siebie w konwersacji, nadrobieniu zaległości czy w przyswojeniu bieżącego materiału w szkole.
Pomagam również przygotować się do wyjazdu za granicę czy w nauce do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Wrzeszcz Górny

Jaśkowa Dolina, Srebrzysko, Strzyża Dolna, Strzyża Górna, Święta Studzienka

Orłowo

Redłowo

Śródmieście

Wzgórze Św. Maksymiliana

Sopot

U korepetytora:
Sopot, Kamienny Potok
Online:
Tak

O sobie:

Przez 4 lata mieszkałam i uczyłam się w Austrii, dzięki czemu posługuję się językiem niemieckim w stopniu zaawansowanym. Maturę na poziomie rozszerzonym z j.niemieckiego zdałam na 98%.

Zapewniam potrzebne materiały, swobodną atmosferę i kreatywne sposoby nauki ;)
Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji oraz dobry kontakt z dziećmi. Jestem także w trakcie szkolenia z przygotowania pedagogicznego.
Oferuję również korepetycje z języka angielskiego, języka polskiego i biologii dla uczniów szkół podstawowych. Pomagam przygotować się do zajęć, nadrobić zaległości i zrozumieć przerabiany materiał.

Udzielam korepetycji na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej.
Korepetycje odbywają się online przez Skype/Discord lub stacjonarnie w Trójmieście.
Daj się przekonać, że język niemiecki nie jest taki straszny!

Trwają zapisy na nowy rok szkolny, zapraszam do kontaktu
Wystarczy opisać poziom edukacji tj. klasę, przykładowe oceny z języka niemieckiego (poglądowo, żebym mogła odpowiednio rozplanować zajęcia) oraz uwzględnić rodzaj korepetycji (A= pomoc w bieżącej nauce, B= przygotowanie do matury na poziomie podst./rozsz.) i formę (online, stacjonarnie), a ja odezwę się z propozycją wolnych terminów!

Cena za godzinę nauki waha się w granicach 45-65 zł w zależności od etapu edukacji i formy zajęć (online - stacjonarnie)

Wykształcenie:
Uniwersytet Gdański, magister,
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 2 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których tutor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Weronika C. korepetytor - Język niemiecki. Sopot.