Korepetycje - Izabela B. id: 48404

Izabela B.

70 zł/60 min
70 zł/60 min

Do każdego studenta podchodzę indywidualnie. Prowadzę aktywne zajęcia z własną prezentacją, ale spokojnie, zajęcia ze mną nie są stresujące :)

Izabela B.

Do każdego studenta podchodzę indywidualnie. Prowadzę aktywne zajęcia z własną prezentacją, ale spokojnie, zajęcia ze mną nie są stresujące :)

Przedmioty

Chemia

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Zawsze przed zajęciami sprawdzam podstawę programową, żeby nie przegapić, żadnego
elementu, który uczeń powinien umieć z danego tematu.
Moja nauka będzie się opierała na schematach, które sama tworzę, na skojarzeniach ucznia, na kolorowych rysunkach i wierszykach. Uczeń może się ze mną kontaktować również po zajęciach, co wliczam w ""bezpłatne konsultacje"". To ja jestem dla ucznia, a nie on dla mnie, dlatego będę chciała z każdym uczniem opracować indywidualny tok nauczania :)

Wykształcenie:
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, student,
Wiek:
Doświadczenie:
ponad 3 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Marek K. id: 46491

Marek K.

Jestem Marek. Udzielam korepetycji od 4 lat, maturzystów uczę od 3 lat. Pasjonuje mnie chemia i F1. Studiuję farmację i rozwijam się w SKN Chemii leków. Pomagam zrozumieć chemię i osiągać sukcesy edukacyjne! Mój cel jako korepetytora to pomóc moim uczniom zrozumieć chemię w sposób prosty i zainteresować ich tą nauką tak, jak ja się nią pasjonuję.

80zł/60 min
Estanis R. id: 50836

Estanis R.

I'm Estanis, Erasmus student in Wroclaw in the last course of the Chemistry degree. I'm from Spain and I can speak fluent english.

5
60zł/60 min
Jakub S. id: 40401

Jakub S.

2 rok farmacji we Wrocławiu. Pasjonat gry na instrumentach, 9-letni staż w harcerstwie.

5
70zł/60 min
Martyna J. id: 112748

Martyna J.

Cześć, jestem studentką medycyny i udzielam korepetycji z biologii i chemii 🌱🧪 Z chęcią przygotuje Cię do matury rozszerzonej z tych przedmiotów, ale również pomagam w codziennej nauce na sprawdziany i kartkówki uczniom w szkole podstawowej, jak i w liceum. Jestem otwarta na sugestie odnośnie zajęć, tak abyś wyniósł z nich jak najwięcej 🎓

60zł/60 min
Mateusz S. id: 20171

Mateusz S.

Witam, prowadzę korepetycję online lub ewentualnie w okolicy Wrocławia. Przygotowuję do codziennych lekcji (podstawówka / liceum), egzaminu 8-klasisty, a także matur (oba poziomy).

5
70zł/60 min