Korepetycje - Malina S. id: 48835

Malina S.

100 zł/60 min
100 zł/60 min

Prowadzę zajęcia na różnym stopniu zaawansowania. Jestem cierpliwa, materiał tłumaczę do skutku, liczy się efektywność i satysfakcja ucznia z nauki.

Malina S. 5.0(opinie: 2)

Prowadzę zajęcia na różnym stopniu zaawansowania. Jestem cierpliwa, materiał tłumaczę do skutku, liczy się efektywność i satysfakcja ucznia z nauki.

Przedmioty

Język francuski

Język włoski

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Katowice, Zespół dzielnic zachodnich , Brynów-Osiedle Zgrzebnioka, Szpaków
Online:
Nie

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Podczas moich 5-letnich studiów magisterskich na kierunku Filologia Romańska eksperymentalnie wprowadzono jednocześnie Subspecjalizację Italianistyczną. Polegała ona na rozszerzeniu programu zwykłego lektoratu do 6 godzin praktycznej nauki j. włoskiego tygodniowo oraz włączeniu przedmiotów typowych dla Filologii Italianistycznej. Studia magisterskie uzupełniłam studiami podyplomowymi w Ośrodku Studiów Europejskich przy Uniwersytecie Śląskim w Katowicach na kierunku Integracja Europejska.
Podczas nauczania korzystam opcjonalnie ze swoich podręczników lub z podręcznika ucznia. Metodę dostosowuję do jego potrzeb. Mam indywidualne podejście do każdego ucznia. Łączę konwersacje z gramatyką.

Wykształcenie:
Uniwersytet Śląski w Katowicach, magister, 1987
Wiek:
50+
Doświadczenie:
ponad 20 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

2 opinie o Malina S.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

2

Justyna

5+

07.03.2024

Język włoski, Szkoła średnia

5+

Córka uczęszcza na lekcje od miesiąca jest zadowolona, Pani Malina jest przesympatyczna napewno będziemy kontynuować współpracę.... więcej»

Odpowiedź:

Dziękuję bardzo za opinię i serdecznie pozdrawiam

Radosław

5+

11.12.2023

Język włoski, Dla początkujących

5+

Pani Malina jest świetnym korepetytorem! Jestem już po kilku zajęciach i jestem bardzo zadowolony. Wcześniej już próbowałem indywidualnych zajęć z innymi korepetytorami ale żaden nie przekonał mnie żebym został. Pani Malinie się udało i co tydzień szlifujemy mój włoski. Z czystym sumieniem polecam lekcje z panią Maliną :)... więcej»

Podobne ankiety

Joanna K. id: 47552

Joanna K.

CIEKAWE, PROFESJONALNE, SKUTECZNE LEKCJE J. WŁOSKIEGO I ANGIELSKIEGO U LEKTORKI Z PASJĄ!

90zł/60 min
Hana S. id: 53140

Hana S.

A very attention-giving, success aimed and very friendly teacher

90zł/60 min
khedidja H. id: 52663

khedidja H.

Nauczyciel języka francuskiego jako obcego FLE ze specjalizacją dydaktyka języka, udzielam lekcji dla dzieci, dorosłych, początkujących lub zaawansowanych na poziomach od A1 do C1, posiadam ponad 3 letnie doświadczenie jako lektor języka francuskiego w Dubaju oraz we Francji i Polsce .

100zł/60 min