Korepetycje - Aleksandra R. id: 50178

Aleksandra R.

70 zł/60 min
70 zł/60 min

Jestem studentką Prawa na jednej z Warszawskich uczelni publicznych. Od dłuższego czasu udzielam korepetycji z Języka Polskiego oraz WOS-u.

Aleksandra R.

Jestem studentką Prawa na jednej z Warszawskich uczelni publicznych. Od dłuższego czasu udzielam korepetycji z Języka Polskiego oraz WOS-u.

Przedmioty

Język polski

Wiedza o społeczeństwie

Miejsce lekcji

U ucznia:

Bemowo

Bemowo Lotnisko, Boernerowo, Chrzanów, Fort Bema, Fort Radiowo, Górce, Groty, Jelonki Północne, Jelonki Południowe, Lotnisko

Białołęka

Białołęka Dworska, Brzeziny, Choszczówka, Dąbrówka Szlachecka, Grodzisk, Henryków, Kobiałka, Nowodwory, Szamocin, Tarchomin, Żerań

Bielany

Chomiczówka, Huta, Las Bielański, Młociny, Marymont-Kaskada, Marymont-Ruda, Piaski, Placówka, Radiowo, Słodowiec, Stare Bielany, Wólka Węglowa, Wawrzyszew, Wrzeciono

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Dzień Dobry!

Chętnie pomogę w przygotowaniach do matury, kartkówek i sprawdzianów z przedmiotu: Wiedza o Społeczeństwie.
Oferuję rzetelne i skuteczne nauczanie, w oparciu o aktualne wymagania egzaminacyjne CKE.

Dodatkowo do każdych zajęć udostępniam materiały i notatki, które mają za zadanie ułatwić utrwalanie i powtórkę zdobytych informacji.

Nauczam również osoby, które nie mają tego przedmiotu, jako rozszerzonego w programie - wystarczy chcieć podejść do egzaminu.

Zajęcia prowadzę online i stacjonarnie - szczegóły ustalimy tak, aby byli Państwo zadowoleni.

Ponieważ zależy mi na dobrej atmosferze i satysfakcji czerpanej z zajęć - sposób nauczania, harmonogram i metody dopasowuje do potrzeb ucznia.

Jeśli chodzi o moje doświadczenie - jestem studentką Prawa jednej z Warszawskich uczelni publicznych. Od dłuższego czasu udzielam korepetycji z WOS-u oraz języka polskiego.

Sama zdawałam egzamin maturalny z WOS-u i uzyskałam bardzo wysoki wynik. Dzięki temu doskonale znam formułę i oczekiwania egzaminatorów.

Jeśli szukasz kogoś, kto w sposób konsekwentny przekaże Ci wiedzę - Zapraszam do kontaktu!

Wykształcenie:
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, student,
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Edyta W. id: 44399

Edyta W.

Zajmuję się nauczaniem języka polskiego ponad 15 lat. Obecnie pracuję w liceum międzynarodowym, gdzie przygotowuję uczniów do egzaminów IGCSE I IB.

80zł/60 min
Oliwia O. id: 43933

Oliwia O.

Aktualnie jestem studentką matematyki. Ukończyłam liceum o profilu matematyczno-fizycznym. Posiadam doświadczenie w nauczaniu indywidualnym zarówno dzieci i młodzieży. Korepetycji udzielam z matematyki, jak i j.polskiego, bądź j. angielskiego. Gwarantuję miłą atmosferę i efektywne nauczanie dostosowane do ucznia.

70zł/60 min
Iza G. id: 43926

Iza G.

Jestem studentką prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyłam dwujęzyczne liceum zakończone maturą międzynarodową (IB) którą zdałam w 2021 roku.

60zł/60 min
Beata D. id: 26067

Beata D.

Nauczycielka w liceum, doktorantka UW. Uczę języka polskiego, łaciny i greki.

5
90zł/60 min
Wiktoria W. id: 28147

Wiktoria W.

Oferuję indywidualne korepetycje online z języka angielskiego, polskiego i hiszpańskiego. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi.

5
50zł/60 min

;