Korepetycje - Monika W. id: 50250

Monika W.

70 zł/60 min
70 zł/60 min

Cześć, jestem Monika i niedawno skończyłam naukę w liceum. Pamiętam, jak bardzo potrafi być ona nużąca. Postaram się ułatwić Ci przyswajanie wiedzy!

Monika W.

Cześć, jestem Monika i niedawno skończyłam naukę w liceum. Pamiętam, jak bardzo potrafi być ona nużąca. Postaram się ułatwić Ci przyswajanie wiedzy!

Przedmioty

Biologia

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Aktualnie jestem na pierwszym roku studiów fizjoterapii na UMP. Podczas nauki do matury wypracowałam techniki i schematy, które pomogły mi zdać ją na satysfakcjonującym poziomie. Na bieżąco znam podstawę programową i wiem, co jest najważniejsze, dysponuję również notatkami, schematami i innymi pomocnymi materiałami. Chciałabym podzielić się tym z Tobą!

Wykształcenie:
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu, student,
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 2 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Iga D. id: 51244

Iga D.

Cześć! Mimo, że dawno skończyłam już szkołę, uwierz, naprawdę uwielbiam się nadal uczyć… chciałabym to zainteresowanie przekazać także Tobie bądź twojemu dziecku. W nauce cenie sobie swobodę, ponieważ dopiero kiedy ktoś Cię zaciekawi danym tematem, nim się obejrzysz, a wchłoniesz wiedzę niczym gąbka :)

80zł/60 min
Julia K. id: 108601

Julia K.

Jestem studentką 4 roku medycyny, z czego 1. Rok spędziłam w Berlinie na uczelni Charite. Nauczam biologii na poziomie rozszerzonym oraz języków angielskiego i niemieckiego (posiadam certyfikat zaświadczający o poziomie C1).

80zł/60 min
Jerzy G. id: 7983

Jerzy G.

Od 7 lat udzielam korepetycji z matematyki oraz niemieckiego. Prowadzę zajęcia w przyjaznej atmosferze. Charakteryzuje się optymizmem i cierpliwością.

5
70zł/60 min
Maja M. id: 51374

Maja M.

Jestem doktorantką w dziedzinie fizjologii człowieka na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W 2022 roku uzyskałam tytuł magistra żywienia i suplementacji w sporcie. Oferuję lekcje matematyki, biologii i chemii dla uczniów szkoły podstawowej oraz średniej na różnym poziomie zaawansowania, w tym przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty.

5
70zł/60 min
Michalina L. id: 53716

Michalina L.

Hej, studiuję farmację, jestem na 3 roku i non stop zakuwam coś chemicznego, biologicznego lub matmę, także jeśli masz jakieś problemy ,z chęcią pomogę. Myślę, że się dogadamy, mam już trochę doświadczenia w udzielaniu korków i z miejsca mogę Ci obiecać, że nie będziesz w żaden sposób oceniany/a. Z taką wiedzą, jaką przyjdziesz, będziemy działać!

5
50zł/60 min