Korepetycje - Adrianna F. id: 50302

Adrianna F.

70 zł/60 min
70 zł/60 min

Pasjonuje mnie grafika komputerowa. Od zawsze byłam związana ze sztuką i obcowałam z nią - na zajęciach dodatkowych, w liceum plastycznym, a teraz na studiach. Oprócz tego, poświęcam większość swojego wolnego czasu na tworzenie - rzeźbę, grafikę 3D, malowanie czy robienie lalek.

Adrianna F. 5.0(opinie: 1)

Pasjonuje mnie grafika komputerowa. Od zawsze byłam związana ze sztuką i obcowałam z nią - na zajęciach dodatkowych, w liceum plastycznym, a teraz na studiach. Oprócz tego, poświęcam większość swojego wolnego czasu na tworzenie - rzeźbę, grafikę 3D, malowanie czy robienie lalek.

Przedmioty

Język polski

Malarstwo

Grafika

Projektowanie graficzne

Projektowania stron internetowych

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Dostosowuję się do potrzeb ucznia - pomagam w przygotowaniu do matury, egzaminów czy pracach pisemnych. Zawsze staram się urozmaicać podstawę programową o aktualne treści kultury, które pomagają zrozumieć materiał i rozszerzyć spojrzenie na dany temat. Nie podchodzę do uczenia jak do wykładu, zawsze staram się rozmawiać, bo wychodzę z założenia, że rozmowa - aktywne myślenie o jakimś zagadnieniu - sprawia, że dużo szybciej zapamiętuje się materiał i jest to przyjemny sposób spędzania czasu.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Lekcje opieram na praktycznych zadaniach - chcąc zrobić coś w programie graficznym, trzeba go używać w praktyce. Metody tworzenia oraz edycji grafiki komputerowej zawsze wdrażam na podstawie przykładów, które mają odzwierciedlenie w prawdziwym życiu - np. w tym, na co patrzy pracodawca, szukając specjalisty od grafiki, albo w trendach panujących na rynku (choćby w grach komputerowych).

Poziomy nauczania

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Studiuję grafikę i tworzę swoje portfolio grafiki 3D. Grafiki komputerowej uczę się od około 10 lat, a lekcji udzielam od trzech lat.
Na każdej lekcji, czy to pojedynczej, przygotowującej do sprawdzianu w szkole, czy też podczas dłuższego kursu, staram się poruszać zagadnienia, które są przydatne w praktyce. Prowadzę zajęcia na każdym poziomie, dla osób w każdym wieku.
Na co dzień używam wielu programów graficznych, m.in. Blender, Gimp, Photoshop, Inkscape, Corel. Chętnie pomogę z każdym z nich.

Kurs Grafiki 3D w Blenderze:
Prowadzę roczne kursy grafiki 3D w programie Blender. Podczas kursu realizujemy kilka większych projektów, na których stworzenie składa się wiele pomniejszych zadań, które w realny sposób wykorzystują możliwości programu i zdobytą wiedzę.
Uwaga! Nie trzeba umieć rysować, żeby tworzyć modele 3D ;) Zapraszam wszystkich chętnych, niezależnie od stażu plastycznego i umiejętności.
Kurs składa się z 28 lekcji. 1 lekcje = 2 godziny zegarowe
Ilość lekcji w tygodniu do uzgodnienia.
Cena za lekcję: 60zł

Wykształcenie:
Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi, student, 2026
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 2 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Ogłoszenie korepetytora

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

AGNIESZKA

5+

20.07.2023

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Pani bardzo miła, fajna, sympatyczna. Wszystko tak, jak miało być. 5 z plusem.... więcej»

Blogi użytkownika

Wpływ mediów i popularnych treści na rozwój współczesnego języka polskiego

Mapy myśli jako narzędzie do skuteczniejszego przyswajania wiedzy

Wszyscy blogi użytkownika »

Podobne ankiety

;