Korepetycje - Iga D. id: 51244

Iga D.

80 zł/60 min
80 zł/60 min

Cześć! Mimo, że dawno skończyłam już szkołę, uwierz, naprawdę uwielbiam się nadal uczyć… chciałabym to zainteresowanie przekazać także Tobie bądź twojemu dziecku. W nauce cenie sobie swobodę, ponieważ dopiero kiedy ktoś Cię zaciekawi danym tematem, nim się obejrzysz, a wchłoniesz wiedzę niczym gąbka :)

Iga D.

Cześć! Mimo, że dawno skończyłam już szkołę, uwierz, naprawdę uwielbiam się nadal uczyć… chciałabym to zainteresowanie przekazać także Tobie bądź twojemu dziecku. W nauce cenie sobie swobodę, ponieważ dopiero kiedy ktoś Cię zaciekawi danym tematem, nim się obejrzysz, a wchłoniesz wiedzę niczym gąbka :)

Przedmioty

Język polski

Chemia

Biologia

Język angielski

Geografia

Malarstwo

Rozwijanie pamięci

Logika

Miejsce lekcji

U ucznia:

Poznań:

Stare Miasto

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

NAUKI PRZYRODNICZE (BIOLOGIA CHEMIA); JĘZYK POLSKI, ANGIELSKI; MALARSTWO, HISTORIA SZTUKI, FILOZOFIA; LOGIKA
Bardzo indywidualne podejście do ucznia (mam doświadczenie także w kształceniu specjalnym, oraz trudną młodzieżą).

Profesjonalnie i kreatywnie wykonane materiały pomocnicze.
Ciekawe materiały, zachęcenie ucznia, by sam w wolnej chwili sięgnął po wiedzę.

Przyjacielska atmosfera, bez presji i nacisku - poświęcam swój czas by uczeń poznał sam temat, pomagam zrozumieć, tworzę pole aby sam zauważał swoje postępy, gdyż nie uczę po to by przerobić materiał w 45 minut. :)

Uwielbiam logiczne myślenie, dochodzenie do różnych wniosków, naukę za pomocą konwersacji, wszelkiego rodzaje pomoce naukowe i insynuacje.

Mam nieograniczony czas i ilość pomysłów żeby pokazać uczniowi krok po kroku wiedzę - wystarczy mi zaufać, nie zalewam stekiem niepotrzebnych zadań i zagadnień, jak Panie z powołaniem w ołówkowych spódnicach z liniałem w dłoniach :)

Szybko nawiązuje nić porozumienia z uczniem oraz więź na poziomie wspólnej dedukcji :)

Wykształcenie:
brak, magister inżynier, 2019
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Katarzyna T. id: 109342

Katarzyna T.

Jestem absolwentką Liceum Plastycznego im. Piotra Potworowskiego. W roku 2018 obroniłam dyplom magisterski ze scenografii na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu (byłe ASP). Ukończyłam studia podyplomowe z pedagogiki. Wykładam Arteterapie i Edukację Artystyczną.

70zł/60 min
Zuzanna M. id: 47959

Zuzanna M.

Widoczne postępy poprzez pracę z uczniem sprawiają mi radość. Najważniejszy dla mnie jest widok zadowolonego ucznia, dla którego trudna chemia staje się łatwym i ciekawym przedmiotem.

5
68-89zł/60 min
Piotr Z. id: 112403

Piotr Z.

Oprócz udzielania indywidualnych lekcji z j. polskiego pracuję słowem jako autor i redaktor. Mam syna w 7 klasie. Jego szkoła i jego ADHD stanowią moje największe wyzwanie dydaktyczne.

80zł/60 min
Julia Z. id: 42684

Julia Z.

Uczę biologii na poziomie szkoły i liceum poprzez aktywizację czyli np. zadawanie pytań bądź eksperymenty.

5
68-118zł/60 min
Anna J. id: 51271

Anna J.

Jestem absolwentką college’u Oxford House College w Londynie. Przez 5 lat uczyłam się, pracowałam i mieszkałam w Anglii. Swoje doświadczenie wykorzystuje w nauczaniu języka. Od 5 lat udzielam korepetycji uczniom w każdym wieku i na każdym stopniu zaawansowania. Moją najmocniejszą stroną jest przełamywanie bariery językowej w mówieniu po angielsku

100zł/60 min