Korepetycje - Iwona J. id: 8903

Iwona J.

100 zł/60 min
100 zł/60 min

Jestem lektorką języka niemieckiego. Posiadam szerokie zainteresowania, co przekłada się na tematykę prowadzonych zajęć.

Iwona J. 5.0(opinie: 5)

Jestem lektorką języka niemieckiego. Posiadam szerokie zainteresowania, co przekłada się na tematykę prowadzonych zajęć.

Przedmioty

Język niemiecki

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Białystok, Wygoda, *****
Online:
Tak

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Ponad 30 lat doświadczenia w pracy lektora. Znajomość niemieckiego, również z praktyk biznesowych, handlu zagranicznego. Posiadam 17-letnie doświadczenie w konwersacjach i nauczaniu na Skype.

Oferuję nauczanie dorosłych, młodzieży i dzieci. Prowadzę kursy stacjonarne w studio w Białymstoku, przygotowuję opiekunek do pracy w Niemczech według programu autorskiego (metoda intensywna miesięczna). Korepetycje indywidualne, zawsze dobry kontakt z uczniami i słuchaczami.

Wykształcenie:
Uniwersytet w Białymstoku, magister, 2019
Wiek:
50+
Doświadczenie:
ponad 20 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

5 opinie o Iwona J.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

4

Anna

5+

20.01.2023

Język niemiecki, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Córka jest zadowolona ze współpracy z Panią Iwoną. Bardzo ciekawe zajęcia, wszystko jest w porządku. ... więcej»
Anna

5+

24.02.2022

Język niemiecki, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Jestem bardzo zadowolona. Współpraca nadal trwa.... więcej»
Katarzyna

5

06.11.2021

Język niemiecki, Poziom C1-C2

5

Pani korepetytor jest bardzo sympatyczną i mającą umiejętności pedagogiczne osobą. Nie każdy potrafi przekazywać wiedzę, pomimo znajomości języka. Na chwilę obecną jestem zadowolona z korepetycji i osiągam cele, na których mi zależało.... więcej»
Adrian

5+

26.10.2021

Język niemiecki, Konwersacje, Poziom B1-B2

5+

Co prawda jestem po kilku lekcjach dopiero, ale mogę powiedzieć, że pani Iwona jest bardzo doświadczoną nauczycielką, przyjmującą informację zwrotną, mającą dystans do siebie. Ja jestem, póki co zadowolony.... więcej»
DOROTA

5+

07.03.2020

Język niemiecki, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Zajęcia z Iwoną przebiegają w bardzo sympatycznej atmosferze i przynoszą zamierzone efekty. Iwona jest zawsze świetnie przygotowana, ma ogromną wiedzę na temat języka !... więcej»
Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety

Maria K. id: 37109

Maria K.

Nazywam się Marysia. Język niemiecki jest moją pasją i uczę się go od ponad 12 lat. Posiadam certyfikat znajomości językowej na poziomie C1.

120zł/60 min