Korepetycje - Adel A. id: 8996

Adel A.

50 zł/60 min
50 zł/60 min

bonjour à tous! Hi all! I am french native teacher, I speak english.

Adel A. 5.0(opinie: 2)

bonjour à tous! Hi all! I am french native teacher, I speak english.

Przedmioty

Język francuski

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Cześć! Nazywam się Adel, jestem rodowitym Francuzem z Tunezji. Mam dyplom z marketingu turystycznego i tytuł magistra z francuskiego. Lubię spokój, przyrodę, lasy, parki rozrywki, także czytanie, muzykę i sport. Moja obecność na stronie zapewnia Ci to, czego potrzebujesz. Język francuski ma ogromne bogactwo i ogromną literaturę. Fonetyka, artykulacja i wymowa są podstawą do rozpoczęcia nauki. Dzięki swojemu dynamizmowi. słuchaniu i zrozumieniu łatwo osiągniesz swój cel.

Wykształcenie:
Bourguiba university foreign languages Tunis, ,
Wiek:
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

2 opinie o Adel A.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

1

Piotr

5+

21.12.2022

Język francuski, Poziom B1-B2

5+

Bardzo fajnie, zadnego problemu z korepetytorem nie wystąpiło, bardzo jestem zachwycony ze współpracy w serwisem BUKI.... więcej»
Mikołaj

5

12.03.2022

Język francuski, Konwersacje, Poziom A1-A2, Poziom B1-B2

5

W sumie jestem zadowolony.... więcej»

Podobne ankiety

Patrycja P. id: 27666

Patrycja P.

Język francuski - poziom A1-B2

50zł/60 min
Maja G. id: 107292

Maja G.

Salut, uczę się francuskiego od 7 lat, jestem studentką pierwszego stopnia romanistyki. Podczas swoich zajęć indywidualnie podchodzę do każdego ucznia. Zależy mi na dobrej atmosferze podczas zajęć. Oferuję zajęcia od zera, korepetycje dla uczniów szkół podstawowych i średnich, przygotowuję do matury podstawowej.

50zł/60 min
Weronika S. id: 22310

Weronika S.

Jestem studentką 5 roku filologii romańskiej. Udzielam korepetycji z języka francuskiego. Zajęcia odbywają się w swobodnej atmosferze. Zapraszam ;)

40zł/60 min
Łukasz P. id: 51126

Łukasz P.

Nazywam się Lukasz. Mam 35 lat. Jestem tatą trójki chłopaków. Wiele lat spędziłem za granica. Uczyłem się w Szwajcarii, Egipcie i we Francji. Uczę od kilku lat z sukcesami uczniów/dorosłych z różnymi wymaganiami i poziomem. Uczę nie tylko języka, ale tez kultury, tradycji co pomaga szybciej zrozumieć i pojąć sposób mówienia, myślenia.

50zł/60 min
Aleksandra S. id: 23270

Aleksandra S.

Zajęcia z języka angielskiego ogólnego i biznesowego, przygotowanie do matury, egzaminów, rozmów o pracę oraz wyjazdów,kurs gramatyczny, konwersacje.

60zł/60 min

;