Korepetycje - Julia S. id: 9542

Sprawdzony korepetytor

Julia S.

100 zł/60 min
100 zł/60 min

Nauka matematyki jest podróżą i przygodą! Jednak gdy wyruszasz w drogę po raz pierwszy, przyda Ci się przewodnik. Dlatego tu jestem ;)

Sprawdzony korepetytor

Informacje potwierdzone podczas rozmowy kwalifikacyjnej:

Posiadanie dokumentów, potwierdzających wykształcenie

Posiadanie doświadczenia i niezbędnych umiejętności

Wydajność pracy

Julia S. 5.0(opinie: 15)

Nauka matematyki jest podróżą i przygodą! Jednak gdy wyruszasz w drogę po raz pierwszy, przyda Ci się przewodnik. Dlatego tu jestem ;)

Informacje potwierdzone podczas rozmowy kwalifikacyjnej:

Posiadanie dokumentów, potwierdzających wykształcenie

Posiadanie doświadczenia i niezbędnych umiejętności

Wydajność pracy

Przedmioty

Matematyka

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Podczas mojej przygody z nauczaniem spotkałam wielu uczniów, którzy borykali się z najróżniejszymi problemami. Niektóre z nich to: problemy ze skupieniem, paraliżujący stres podczas sprawdzianów, ogromne zaległości, brak motywacji do nauki, słaba wiara w swoje matematyczne umiejętności. Posiadam już spory wachlarz gotowych rozwiązań, jednak nadal do każdego podchodzę bardzo indywidualnie.

Jestem dumna z widocznych postępów moich uczniów, którzy coraz lepiej rozumieją matematykę ;)

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Ten korepetytor nie prowadzi zajęć jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych nie mają zastosowania przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

SKĄD BIORĄ SIĘ PROBLEMY Z MATEMATYKĄ

Często trafiają do mnie uczniowie, którzy twierdzą, że matematyka po prostu nie jest dla nich. Nie lubią, nie mają talentu, na sprawdzianach mają pustkę w głowie, a liczby i działania nierzadko budzą w nich lęk.

Tak nie musi być. Problemy i negatywne nastawienie do matematyki prawie zawsze wiążą się z zaległościami.

"Matematyka jest typowym przedmiotem "warstwowym"."- twierdzi A. L. Johnsen - autorka książki "Łatwa matma" i w zupełności się z nią zgadzam! Dalej porównuje naukę matematyki do budowy domu. By wnieść stabilny, wielopiętrowy budynek, powinniśmy najpierw zadbać o solidne fundamenty.

Każdy uczeń jest inny, w różnym stopniu opanował materiał i różne sposoby nauki sprawdzą się u niego lepiej lub gorzej - do każdego podchodzę indywidualnie.

ZDALNE LEKCJE MATEMATYKI

Matematyki nauczam zdalnie. Podczas pandemii koronawirusa przeszłam na takie nauczanie ze wszystkimi uczniami i naprawdę się sprawdziło!

CO BĘDZIE CI POTRZEBNE

Jak wygląda taka nauka? Potrzebny będzie Ci tablet lub laptop z dotykowym ekranem. Dodatkowo bardzo wygodny będzie rysik - jednak nie jest konieczny. Jeśli nie dysponujesz dotykowym ekranem, współpraca jest również możliwa - jest kilka sposobów na naukę przy zwykłym komputerze.

Podczas zajęć pracujemy na internetowej, współdzielonej tablicy. Na bieżąco widzimy, co druga osoba pisze lub rysuje na ekranie. Porozumiewamy się jednym z dostępnym komunikatorów (propozycje wypisuję poniżej). Czasami zajęcia możemy urozmaicić grami i testami dostępnymi on-line. Wtedy skorzystamy z funkcji udostępniania ekranu.

Komunikatory:
- Skype, Messenger, rozmowa telefoniczna, Zoom
- możesz zaproponować również coś ze swojej strony ;)

DLACZEGO TAKA CENA?
Cena za godzinę (60 min) zajęć to 100 zł. Jednak na tym moja praca się nie kończy ;)

Każdy uczeń jest inny i inne metody się u niego sprawdzą. Z tego powody przykładam dużą wagę do odpowiedniego i spersonalizowanego przygotowania lekcji i ciekawych materiałów, co zwykłe zajmuje przynajmniej 30 min.

Po skończonych zajęciach przygotowuję “zadania powtórzeniowe”, które zwykle sama układam na podstawie przerobionych podczas lekcji zadań. Dzięki nim uczeń ma okazję do szybkiego powtórzenia materiału. Zwykle zajmuje mu to maksymalnie 15 min i nie kosztuje dużo wysiłku, a dzięki zadaniom powtórzeniowym nasza nauka jest dużo bardziej efektywna!

Do tego jestem z uczniem w kontakcie również poza zajęciami. Jeśli na lekcji w szkole pojawią się jakieś niejasności lub uczeń potrzebujemy pomocy z jakimś zadaniem, chętnie mu pomogę ;)

W rzeczywistości do jednej godziny lekcji z uczniem dochodzi druga godzina mojej pracy, jednak dzięki temu zajęcia są tak efektywne i przyjemne :D

Zapraszam do kontaktu!
Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Wykształcenie:
Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej, magister, 2023
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Ogłoszenie korepetytora

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

15 opinie o Julia S.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

5

5+

10

Agnieszka

5+

17.05.2023

Matematyka, Egzamin 8-klasisty

5+

Pracę z korepetytorem oceniam na 6 . Bardzo dobra i konkretna pomoc, rzetelna i odpowiedzialna. Dobry kontakt z uczniem. Bardzo polecamy i będziemy korzystali ile się uda:)Oby więcej takich osób.... więcej»
Paulina

5

19.04.2022

Matematyka, Poziom podstawowy

5

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panią Julią. Córka tak samo, bardzo pozytywnie odbierała te lekcje, które były prowadzone w przyjaźniej atmosferze. Dużo jej to dało i wyjaśniło pewne wątpliwości z matematyki.... więcej»
Kamil

5+

02.03.2022

Matematyka, Egzamin 8-klasisty

5+

Bardzo polecam.Jestem bardzo zadowolony. Dodatkowo pozytywna energia korepetytora podczas lekcji sprawia że nauka zaczęła być dla mnie bardzo przyjemna.... więcej»
Izabela

5+

28.12.2021

Matematyka, Szkoła średnia

5+

Świetny nauczyciel, potrafi zmotywować do nauki, przystępnie i dobrze tłumaczy, świetne podejście do ucznia. Szczerze polecam... więcej»
Julia

5+

20.12.2021

Matematyka, Szkoła średnia

5+

Córka jest zadowolona z lekcji z Panią. Pani Julia bardzo dobry korepetytor, bardzo dobrze tłumaczy.... więcej»
Joanna

5+

26.01.2020

Matematyka, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5+

Przemiła osoba z bardzo dobrym podejściem do nauczania.Serdecznie polecam korepetycje !... więcej»
Magda

5+

04.12.2019

Matematyka, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5+

Zarówno ja jak i syn jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć z panią Julią.... więcej»
Katarzyna

5

01.12.2019

Matematyka, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5

Opinia pozytywna. Bardzo sympatyczna i miła Pani. Kontynuujemy zajęcia i będziemy dalej. ... więcej»
Elżbieta

5+

22.11.2019

Matematyka, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5+

Profesjonalny korepetytor z matematyki. Jestem zadowolona ze współpracy z Pani Julią.... więcej»
Aneta

5+

22.10.2019

Matematyka, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Jestem zadowolona. Pani Julia jest bardzo dobrym korepetytorem.... więcej»
Karolina

5

30.03.2019

Matematyka, Szkoła średnia

5

Pani Julia jest świetnym korepetytorem! Ocena 5! Polecam... więcej»
Marlena

5

24.09.2018

Matematyka, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5

Bardzo dobra opinia. Córka jest zadowolona z pracy korepetytora... więcej»
Emilia

5

21.09.2018

Matematyka, Szkoła średnia

5

Godny polecenia korepetytor, jestem zadowolona... więcej»
Agata

5+

11.07.2018

Matematyka, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5+

Polecam Panią Julię. Jest osobą bardzo cierpliwą i potrafi wszystko wytłumaczyć. Wyrozumiała, cierpliwa, miła, mądra, same pozytywy. Bardzo dziękuje za przygotowanie, polecam serdecznie i pozdrawiam!... więcej»
Rafał

5+

20.04.2018

Matematyka, Egzamin 8-klasisty

5+

Pani Julia naprawdę świetnie prowadzi lekcje. Bardzo szybko nawiązała kontakt z moja córką, atmosfera na zajęciach była bardzo miła co ułatwia na pewno pracę. Gorąco polecam... więcej»
Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety

Inga J. id: 52413

Inga J.

Witam, jestem Inga. Z przyjemnością udzielę korepetycji z j. angielskiego stacjonarnie lub online. Ukończyłam liceum w Warszawie na profilu dwujęzycznym. Na maturze zdawałam maturę dwujęzyczną. Angielskiego uczyłam się w szkole oraz prywatnie wiele lat, brałam udział w wymianach zagranicznych, miałam spory kontakt z nativami.

80zł/60 min
Hemavathy M. id: 47051

Hemavathy M.

I'm coming from the southernpart of India. I'm a fun-filled & people person. I'm good at teaching in the way the student understands. I can easily teach the students in English language and I'm good at handling kids.

100zł/60 min
Kasper M. id: 53341

Kasper M.

CHEMIA / MATEMATYKA Stacjonarnie u korepetytora ✅ Wola Stacjonarnie u ucznia ✅ Wola, Śródmieście, Ochota, Mokotów, Żoliborz ✅ Przygotowanie do sprawdzianów, matury, pomoc w bieżącej nauce ✅ Indywidualne podejście do ucznia ✅ Duże doświadczenie w pracy z młodzieżą na poziomie szkoły średniej ✅ Dodatkowe materiały ✅ Zadania powtórkowe

100zł/60 min
Mikołaj T. id: 43008

Mikołaj T.

Na moich lekcjach staram się dostosowywać moje metody nauczania do indywidualnych potrzeb ucznia i jestem zawsze otwarty na wszelkiego typu pytania:)

80zł/60 min
Michał S. id: 34250

Michał S.

Jestem studentem 5 roku Lotniczej Akademii Wojskowej na specjalizacji Pilotaż Statków Powietrznych, a moją pasją od dziecka jest latanie. W 2022 uzyskałem tytuł inżyniera z oceną bardzo dobrą i aktualnie jestem na studiach drugiego stopnia na kierunku nawigacja.

5
80zł/60 min