Current rating 4.62 from 309 users.

Tell us what you think about BUKI.

You can find all the reviews and comments about the experience with BUKI on this page.

Registered tutors or visitors who have confirmed their identity via e-mail or social networks can leave feedback.

If you have any questions or faced any problem when working with the service, please write to us at [email protected]. We will review your request in detail within 1-2 days.

We appreciate your activity!

Help us to become better!

All reviews

Dorota

Posted 1 days ago
Dorota id: 365

Buki to wyjątkowa platforma korepetycyjna, która zasługuje na moją gorącą rekomendację. Korzystając z jej usług, doświadczyłem znakomitego poziomu profesjonalizmu, zarówno jeśli chodzi o szybki kontakt, jak i sposób rozwiązywania problematycznych sytuacji. Buki to zdecydowanie wartościowy wybór dla wszystkich poszukujących profesjonalnych usług edukacyjnych online.

Company response

Dzień dobry Pani Doroto, Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Takie słowa są dla nas ogromnie ważne i motywują nas do pracy.

Katarzyna

Posted 17 days ago
Katarzyna id: 364

Doskonały kontakt i fachowa pomoc.

Company response

Dziękujemy za opinię!

Marta

Posted 21 days ago
Marta id: 363

Dziękuję za pomoc. Polecam!

Company response

Dziękujemy za opinię! Życzymy udanych zajęć!

***

Posted 23 days ago
*** id: 362

W odpowiedzi na Państwa komentarz do mojej opinii.Niestety mimo prośby wysłanej do opiekuna,moja płatność nie została odroczona a konto odrazu zablokowane.Jeśli chodzi o różne ceny w opisie:muszę płacić 2*cena główna+23% mimo,że finalnie daję klientowi niższą cenę.opiekun nie chce obniżyć wysokości płatności do buki i to jest nie wporządku,gdyż kwota nie jest tak samo miarowa jak przy wyższej ustalonej stawce za godzinę.

Company response

Szanowna Pani, Zasady współpracy są określone na stronie Regulaminu. Opiekun zlecenia mógł nie odroczyć termin płatności lub nie obniżyć ceny jeśli nie było to zgodne z Regulaminem. W razie pytań prosimy o kontakt na [email protected]

Monika

Posted 26 days ago
Monika id: 361

Niestety żyję z prywatnych lekcji,ale z buki to inwestycja pieniędzy.W 7 dni muszę zapłacić portalowi prawie 200zł.Klienci chorują,przekładają, odwołują,więc muszę zapłacić tyle zanim dostanę pieniądze od klienta.Drugi minus: nie da się ustawić różnych stawek a płacisz do buki prowizję 2*podana stawka+23%,więc jeśli masz w profilu ustawioną stawkę najdroższą(inaczej klient będzie wprowadzony w błąd)to płacisz więcej niż masz za pierwsze kilka lekcji a obsługa portalu nie chcę Ci tego wyrównać.

Company response

Dzień dobry Pani Moniko, Dziękujemy za opinię. Użytkownik może zaznaczyć różne ceny w Informacji dodatkowej na stronie swojego profilu. W przypadku jeśli klienci chorują, przekładają lekcje etc. wystarczy powiadomić opiekuna zlecenia i zgłoszenie zostanie zawieszone lub termin płatności zostanie odroczony. Szczegółowe informacje dotyczące zasad współpracy są dostępne na stronie Regulaminu. Z poważaniem, Zespół BUKI

Marzena

Posted 64 days ago
Marzena id: 360

Jestem zadowolona, polecam każdemu.

Company response

Dzień dobry Pani Marzeno! Dziękujemy za polecenie!

Andrzej

Posted 84 days ago
Andrzej id: 359

Serdecznie polecam stronę BUKI i dziękuję za polecenie Pana Łukasza. Korepetytor posiada świetne podejście do ucznia. Bardzo dobre tłumaczenie ciężkich materiałów. Dzięki niemu syn pokochał matematykę i fizykę.

Company response

Dziękujemy za opinię!Życzymy udanych zajęć!

Umiesz.to

Posted 85 days ago
Umiesz.to id: 358

Moje konto zostało zablokowane. Nikt nie napisał z jakiego powodu ani co zrobić żeby je odblokować. Brak kontaktu z obsługą strony. Nie polecam

Company response

Szanowni Państwo, Nie otrzymaliśmy od Państwa żadnego zapytania w tej sprawie. Konto zostało zablokowane, ponieważ nie pracujemy z firmami, centrum korepetycji etc.

Grażyna M.

Posted 115 days ago
Grażyna M. id: 357

Świetny kontakt z konsultantem. Szybki i trafny wybór nauczyciela w krótkim czasie. Polecam, Grażyna

Company response

Dziękujemy za opinię! Służymy pomocą!

David R.

Posted 115 days ago
David R. id: 356

Amazing platform with limitless opportunities to improve yourself

Company response

Thank you for your feedback!

12...31