Korepetycje - Rafał B. id: 109257

Rafał B.

50 zł/60 min
50 zł/60 min

Jestem absolwentem I i II stopnia renomowanej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Łomży. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę dla jednego z najpopularniejszych kanałów na YouTube dotyczących pianina: Sheet Music Boss. Oprócz tego jestem bardzo cierpliwą i empatyczną osobą, więc będziemy spędzać czas w świetnej atmosferze! :)

Rafał B. 5.0(opinie: 3)

Jestem absolwentem I i II stopnia renomowanej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Łomży. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę dla jednego z najpopularniejszych kanałów na YouTube dotyczących pianina: Sheet Music Boss. Oprócz tego jestem bardzo cierpliwą i empatyczną osobą, więc będziemy spędzać czas w świetnej atmosferze! :)

Przedmioty

Gra na fortepianie

Poziomy nauczania

Dla dzieci
Dla początkujących
Poziom podstawowy

Miejsce lekcji

U ucznia:

Abramowice

Bronowice

Czechów Południowy

Czechów Północny

Czuby Południowe

Czuby Północne

Dziesiąta

Felin

Głusk

Hajdów-Zadębie

Kalinowszczyzna

Konstantynów

Kośminek

Ponikwoda

Rury

Sławin

Sławinek

Stare Miasto

Szerokie

Śródmieście

Tatary

Węglin Południowy

Węglin Północny

Wieniawa

Wrotków

Za Cukrownią

Zemborzyce

U korepetytora:
Lublin, Sławinek , Okolice Ronda Krwiodawców
Online:
Nie

O sobie:

Ten korepetytor nie prowadzi zajęć jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych nie mają zastosowania przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Nie musisz znać nut ani teorii muzyki, aby grać Twój ulubiony utwór na pianinie!

Zapraszam wszystkich entuzjastów muzyki na korepetycje z pianina, które oferuję jako pianista z 15-letnim stażem. Jeżeli nawet nigdy nie miałeś styczności z tym instrumentem, nic nie szkodzi! I tak nauczę Cię grać Twój ulubiony utwór! Wystarczy, że bardzo tego chcesz! Bez tego niestety nic nam się nie uda :)

Specjalnie dla Ciebie zaaranżuję ze słuchu na fortepian każdą piosenkę, jaką tylko sobie wymarzysz!

Mam przyjemność być absolwentem I i II stopnia renomowanej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Łomży. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę dla jednego z najpopularniejszych kanałów na YouTube dotyczących pianina:

Podczas tej pracy miałem okazję zaaranżować setki utworów na każdy poziom zaawansowania - od początkujących do bardzo zaawansowanych.

Moja metoda nauczania opiera się na indywidualnym podejściu do ucznia, dostosowaniu materiału edukacyjnego i technik, aby zapewnić efektywny i przyjemny proces nauki gry na pianinie. Bez względu na to, czy marzysz o opanowaniu klasyki, popu, muzyki z filmu czy gry, chętnie pomogę Ci w osiągnięciu Twoich celów.

Jestem bardzo cierpliwą i empatyczną osobą, więc będziemy spędzać czas intensywnie, ale jednocześnie w świetnej atmosferze!

Jeśli chcesz, mogę wprowadzić Cię w naukę nazw dźwięków na klawiaturze, pisma nutowego czy innych podstaw teorii muzyki, jednak nie jest to konieczne. W czasie naszych lekcji będziemy pracować też nad techniką - profesjonalne ułożenie rąk na klawiaturze czy pozycja przy fortepianie.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a korepetycjami z pianina, nie wahaj się ze mną skontaktować. Moje lekcje mogą się odbywać zarówno u mnie jak i u Ciebie. Jestem też elastyczny pod względem czasu i mogę dopasować nasze spotkania do Twojego harmonogramu :)

Wykształcenie:
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Łomży , , 2018
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Wideoprezentacja

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

3 opinie o Rafał B.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

2

5+

1

Bartłomiej

5+

04.06.2024

Gra na fortepianie, Dla początkujących

5+

Bardzo szybki i sprawny kontakt. Lekcja przeszła w dobrej atmosferze.
Emilia

5

29.05.2024

Gra na fortepianie, Dla początkujących

5

Zostałam bardzo zadowolona z naszej współpracy.
Barbara

5

20.05.2024

Gra na fortepianie, Dla dzieci

5

Bardzo fajne i przyjemne lekcje, Pan bardzo dobrze tłumaczy. Polecam

Podobne ankiety

Katarzyna S. id: 16557

Katarzyna S.

Native speaker, filolog języka rosyjskiego. Korepetytor z wieloletnim doświadczeniem

5
60zł/60 min
Hubert O. id: 41051

Hubert O.

Gram na fortepianie od 13 lat, od 5 lat udzielam lekcji i korepetycji z instrumentu jak również teorii muzyki.

50zł/60 min

Wcześniej oglądane profile

Jan J.

100 zł/60 min

Wszystkie profile