Korepetycje - Anna J. id: 45813

Anna J.

60 zł/60 min
60 zł/60 min

Jestem licencjatem sztuki po Architekturze Wnętrz. Prowadzę również zajęcia językowe jako lektor językowy na BUKI oraz w szkołach językowych.

Anna J. 4.9(opinie: 8)

Jestem licencjatem sztuki po Architekturze Wnętrz. Prowadzę również zajęcia językowe jako lektor językowy na BUKI oraz w szkołach językowych.

Przedmioty

Język angielski

Język hiszpański

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Uczę dzieci, młodzież oraz dorosłych. Korzystam z książek językowych. Potrafię wytłumaczyć gramatykę w przystępnej dla każdego formie. Ukończyłam profil dwujęzyczny maturą rozszerzoną z angielskiego i hiszpańskiego. Przez rok mieszkałam w kraju hiszpańskojęzycznym. Otrzymałam wysoki wynik z matury rozszerzonej z angielskiego.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Szczecin, Śródmieście , Centrum, Grodzka
Online:
Tak

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Moje metody to nauka poprzez kreatywne myślenie i takie podejście, aby w krótkim czasie móc opanować podstawy języka. Proponuję pracę z podręcznikiem lub na materiałach przygotowanych specjalnie pod ucznia. Uczę młodzież i dzieci od 4 lat w górę. Uwielbiam języki obce i myślę, że są one bardzo przydatne w wielu życiowych sytuacjach, np. podróżach :)

Wykształcenie:
Akademia Sztuki w Szczecinie, licencjat, 2015
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 2 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

8 opinie o Anna J.

4.9/5

2

0

3

0

4

0

4+

1

5

2

5+

5

Marta

5+

31.01.2024

Język angielski, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Bardzo pozytywnie. Pani Ania jest super, pomaga synowi, spełnia wszystkie oczekiwania. Najwyższa ocena. Jesteśmy zadowoleni. ... więcej»
Ola

5

05.11.2023

Język hiszpański, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5

Pani Ania rzetelnie podchodzi do prowadzonych zajęć. Dobór materiałów i tematyka są dopasowane do bieżących potrzeb. Wszystko jest na czas i mamy bardzo dobry kontakt. Syn zadowolony z zajęć, udaje mu się nie zostawać z tyłu za klasą : ) Polecam gorąco!... więcej»
Anna

5+

12.07.2023

Język angielski, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Ogólnie rzecz biorąc, bardzo dobrze si współpracowało. Pani Ania bardzo pomogła mojemu wnukowi, zna się na swojej sprawie. Bardzo miła, kontaktowa, empatyczna i komunikacyjna. Ta osoba jak najbardziej zasługuję na najlepszą opinię i ocenę. 5 z plusem.... więcej»
Kinga

4+

20.04.2023

Język angielski, Szkoła średnia

4+

Było wszystko w porządku.... więcej»
Marta

5

01.03.2023

Język hiszpański, Szkoła średnia

5

Współpraca w porządku. Jestem zadowolona z lekcji z Panią Anną.... więcej»
Wiesia

5+

12.12.2022

Język angielski, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Dobry kontakt z uczniem, syn lubi zajęcia z panią Anią z j.angielskiego.... więcej»
Jola

5+

03.12.2022

Język hiszpański, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5+

Jestem zadowolona, syn lubi lekcje z Panią Anią, materiał jest realizowany, polecam!... więcej»
Renata

5+

13.09.2022

Język hiszpański, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Polecam, wszystko ok, bardzo mila Pani... więcej»
Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety

Marta S. id: 47209

Marta S.

Jestem studentką Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Turystyka i Rekreacja. Jak chodzi o doświadczenie pracy z dziećmi i językiem angielskim jest to narazie roczne doświadczenie chętnie będę uczyć dalej moich uczniów:)

50zł/60 min
Svitlana R. id: 105146

Svitlana R.

Nauczyciel języka angielskiego. Odpowiedzialna. Dobrze organizuję pracę. Punktualna. Skuteczna komunikacja. Znajomość języków obcych (np. potwierdzona certyfikatem z angielskiego).

80zł/60 min
Ariel M. id: 38675

Ariel M.

*LEKCJE PROWADZĘ W JĘZYKU ANGIELSKIM LUB W PEŁNI PO HISZPAŃSKU – PIERWSZA LEKCJA GRATIS*

70zł/60 min
Mateusz K. id: 49427

Mateusz K.

Mam na imię Mateusz i studiuje inżynierię lotniczo-kosmonautyczną w Wielkiej Brytanii na Cranfield Univeristy. Jestem pozytywną i otwartą osobą stawiającą na wysokie wyniki w nauce.

80zł/60 min
Katarzyna K. id: 46099

Katarzyna K.

Jestem studentką trzeciego roku filologii angielskiej, a język jest dla mnie nieodłącznym elementem życia codziennego, a także pasją.

60zł/60 min