info@buki.org.pl
48732080164

Przedmioty:

Wynagrodzenie:

60 Zł/god

Doświadczenie:

ponad 10 lat

Miasto:


Przedmioty:

Wykształcenie:

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie (2010)

Poziom:

magister inżynier

Poziomy:

Przygotowanie do matury, Egzamin 8-klasisty, Szkoła średnia, Szkoła podstawowa 7-8, Szkoła postawowa 4-6 klasa, Przygotowanie do szkoły, Kursy specjalistyczne, Poziom podstawowy

Miejsce lekcji:

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:


O sobie:

Zaufaj mi ! Daj się przekonać, że nauka matematykai i chemia mogą być interesujące i ciekawe!Razem osiągniemy Twoje określone cele. Nie ma znaczenia czy przed Tobą jest poprawka, egzamin, matura czy chęć poprawiania ocen na świadectwie. RAZEM DAMY RADĘ!!!
Od 14 lat pomagam moim uczniom rozwijać się oraz przezwyciężać trudności w nauce.
Udzielam lekcji prywatnych na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły średniej .

Przygotowuję do: bieżących kartkówek i sprawdzianów, egzaminów komisyjnych i eksternistycznych, matury z matematyki i chemii oraz egzaminu gimnazjalnego z części matematyczno-przyrodniczej, a także do egzaminów komisyjnych i eksternistycznych.

Jestem na bieżąco z wymaganiami programowymi, ale przede wszystkim mam wieloletnie doświadczenie w indywidualnej pomocy uczniom na każdym poziomie.

Podejmuję się współpracy nawet z najcięższymi „przypadkami”. Do tej pory współpracowałam z uczniami, którzy mieli wieloletnie zaległości w wiedzy, z uczniami ze stwierdzonymi dysfunkcjami m.in. dyskalkulią, nadpobudliwością, padaczką, z uczniami niedowidzącymi i niedosłyszącymi, a także osobami dorosłymi, które po latach powracają do nauki i przygotowań do egzaminów.

Doskonale zdaje sobie sprawę, że matematyka może sprawiać problemy ( często nie małe). Wiem, że każdy z nas przyswaja wiedzę na inny sposób i w różnym tempie, dlatego zawsze zwracam szczególną uwagę aby stopień trudności materiału oraz tempo pracy, były dostosowane do umiejętności ucznia oraz jego zainteresowań.

Wiem, że nie wystarczy „wykuć” regułek i wzorów na pamięć , ale przede wszystkim należy umieć biegle stosować wiedzę w różnych, czasem dość podchwytliwych, przykładach.
Uczeń musi ROZUMIEĆ omawianą partię materiału, dlatego nawet trudne zagadnienia tłumaczę w zrozumiały, przejrzysty i ciekawy sposób.

Na bieżąco weryfikuję postępy , wyłapuje braki i dostosowuję program dalszych zajęć do wszelkich indywidualnych potrzeb ucznia i tempa jego pracy.

Zachęcam do zadawania pytań, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Żadnego pytania nie pozostawiam bez odpowiedzi. Uczę w jaki sposób unikać popełnienia błędów, a także jak wyszukiwać i eliminować pomyłki.

Wymagam od ucznia systematyczności i przygotowania na każde zajęcia, dlatego każdorazowo uczeń otrzymuje pracę domową w celu utrwalenia zdobytej wiedzy na zajęciach.

Zdaje sobie sprawę jak ważny jest komfort podczas nauki , dlatego zadbałam o to aby lekcje odbywały się w jasnej i ergonomicznej sali.

W ramach zajęć gwarantuję dostępność wszelkich niezbędnych pomocy dydaktycznych - począwszy od teorii, poprzez autorskie zestawy zadań i testy tematyczne, na zestawach maturalnych kończąc.

POŚWIĘCAM 100% UWAGI MOIM UCZNIOM !

ZAPRASZAM SERDECZNIE!

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Odzew klienta (3)

Matematyka, Przygotowanie do matury

Super się współpracuje z panią Anią. Jej prace oceniam na 5

Pokaż wszystkie

Alicja 17.12.2018


Matematyka, Przygotowanie do matury

Jestem bardzo zadowolona z zajęć Pani Anny. Lekcje są prowadzone w sposób ciekawy i zrozumiały. Pani Anna wykazuje się dużą cierpliwością i umiejętnością przekazania swojej wiedzy. Polecam!

Pokaż wszystkie

Justyna 03.12.2018


Matematyka, Szkoła średnia

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z panią Anną. Tak, udało mi się osiągnąć nie tylko podstawowe cele ale i wyższe. Współpracę oceniam na 5

Pokaż wszystkie

Tomasz 14.11.2018


Wszyscy odzewy użytkownika

Krótka informacja o korepetytorze

Anna J. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 10 lat). Korepetytor mieszka w Kraków i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:
  1. Matematyka
  2. Chemia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Przygotowanie do szkoły
  • Kursy specjalistyczne
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, stawka – 60 Zł/god.

Podobne ankiety