Adrian B.
Dzień dobry, Z tej strony Adrian. Ukończyłem Wyższą szkołę Bankową w Chorzowie. Kierunek Język angielski w biznesie. Udzielam korepetycji od 3 lat.
Dzień dobry, Z tej strony Adrian. Ukończyłem Wyższą szkołę Bankową w Chorzowie. Kierunek Język angielski w biznesie. Udzielam korepetycji od 3 lat.
Sosnowiec
Ten korepetytor nie prowadzi zajęć jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych nie mają zastosowania przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.
Witam
Podczas naszych korepetycji skupiamy się na rozwijaniu umiejętności językowych poprzez różnorodne metody:
Poszerzanie słownictwa: Razem odkrywamy nowe słowa i wyrażenia, które wzbogacają kompetencje językowe ucznia.
Powtarzanie czasów od podstaw: Solidnie utrwalamy struktury czasowe, aby uczestnik mógł swobodnie posługiwać się nimi w komunikacji.
Wspólne rozwiązywanie prac domowych: Angażujemy się w odrabianie zadań domowych i rozwiązywanie trudności, aby umożliwić pełne zrozumienie materiału.
Przygotowywanie do sprawdzianów: Skupiamy się na systematycznym przygotowywaniu do testów i egzaminów, eliminując ewentualne luki w wiedzy.
Słuchanie nagrań i ćwiczenia: Doskonalimy umiejętność słuchania poprzez aktywne uczestnictwo w nagraniach oraz specjalnie dostosowane ćwiczenia.
Przerabianie materiału wybranego przez ucznia: Dostosowujemy korepetycje do indywidualnych potrzeb ucznia, starannie przechodząc przez wybrane przez niego zagadnienia.
Zanim rozpoczniemy nasze zajęcia, proszę o przesłanie bieżącego materiału lub tematów, które uczeń aktualnie przerabia. W ten sposób dostosujemy nasze spotkania do konkretnych potrzeb i celów edukacyjnych.
W tym miejscu wskazane są wolne godziny korepetytora na zajęcia z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem
Korepetycje: Klasy 4-8 Podstawówka. Przygotowanie do egzaminu.
Przedmiot:
Język angielski
Cena
60 zł/60 min