Daniel D.
Dr inż. chemii z wieloletnim doświadczeniem akademickim w Polsce i za granicą udzieli korepetycji z chemii (liceum, matura, studia). Tłumaczę jasno i skutecznie. Zajęcia stacjonarne w Szczecinie lub online (PL/EN/DE). Przygotowanie do matury, kolokwiów, egzaminów.
Dr inż. chemii z wieloletnim doświadczeniem akademickim w Polsce i za granicą udzieli korepetycji z chemii (liceum, matura, studia). Tłumaczę jasno i skutecznie. Zajęcia stacjonarne w Szczecinie lub online (PL/EN/DE). Przygotowanie do matury, kolokwiów, egzaminów.
Informacje o doświadczeniu:
Jestem doświadczonym nauczycielem chemii z praktyką dydaktyczną w Polsce i w Niemczech, zarówno w szkołach średnich, jak i na poziomie uniwersyteckim. Prowadziłem zajęcia w języku polskim, niemieckim i angielskim, dzięki czemu potrafię skutecznie przekazywać wiedzę w środowisku międzynarodowym. Moje zajęcia dostosowuję do poziomu zaawansowania uczniów i studentów, łącząc solidne podstawy teoretyczne z praktycznymi przykładami i nowoczesnym podejściem dydaktycznym.
Informacje o doświadczeniu:
Doświadczony nauczyciel języka niemieckiego z 15-letnią praktyką w Niemczech. Posiadam certyfikat C2 Goethe-Institut Berlin oraz dyplom kursu pedagogicznego w Eberswalde. Uczę komunikatywnie i praktycznie, z naciskiem na mówienie, słuchanie i poprawną gramatykę. Dostosowuję metody do potrzeb ucznia.
Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.
1. Indywidualne podejście
2. Jasne tłumaczenie teorii
3. Rozwiązywanie zadań maturalnych
4. Praca z arkuszami
5. Przygotowanie do egzaminów
6. Powtórki tematyczne
7. Praktyczne przykłady
8. Nauka krok po kroku
9. Tłumaczenie trudnych zagadnień
10. Utrwalanie wiedzy
11. Sesje Q&A
12. Nauka przez skojarzenia
13. Wsparcie motywacyjne
14. Nauka przez analogie
15. Online i stacjonarnie
16. Regularna praca domowa
17. Techniki zapamiętywania
18. Ćwiczenia laboratoryjne (dla studentów)
19. Nauka w języku polskim, angielskim lub niemieckim
20. Zajęcia dopasowane do ucznia
W tym miejscu wskazane są wolne godziny korepetytora na zajęcia z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem