Korepetycje - Magdalena B. id: 12805

Magdalena B.

100 zł/60 min
100 zł/60 min

Lektor języka angielskiego, przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty, matury, uczę studentów, dorosłych

Magdalena B. 5.0(opinie: 2)

Lektor języka angielskiego, przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty, matury, uczę studentów, dorosłych

Przedmioty

Język angielski

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Gdynia, Dąbrowa, ul.Poziomkowa
Online:
Tak

O sobie:

Cześć! Mam na imię Magdalena i zapraszam na zajęcia z języka angielskiego. Uczę języka angielskiego od 2006 roku. W latach 2006 - 2017 mieszkałam w Wielkiej Brytanii gdzie uczyłam polskie dzieci angielskiego w sobotnich szkołach, jak również byłam nauczycielem w angielskiej szkole podstawowej. Od dwóch lat działam jako szkoła językowa z dojazdem do ucznia. Nauka może również odbywać się u mnie w domu.

Posiadam duże doświadczenie zarówno w nauczaniu dzieci, jak i dorosłych, osób indywidualnych, jak i grup. Zajęcia dobieram indywidualnie dla każdego ucznia, w zależności od jego potrzeb, oczekiwań i aktualnego poziomu.

Lubię kontakt z najmłodszymi. Uwielbiam organizować im kreatywne zajęcia i łączyć naukę z zabawą. Myślę, że jestem otwarta, cierpliwa i mam bardzo dobry kontakt z dziećmi. Mam również doświadczenie w pracy z młodzieżą i dorosłymi.

Mam spore doświadczenie w ćwiczeniu umiejętności naturalnej komunikacji. Uczę również poprawnej wymowy oraz umiejętności pisania.

A tak szczegółowo, oferuję:
- korepetycje dla dzieci, młodzieży i dorosłych
- naukę od podstaw
- przygotowanie do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych, egzaminów FCE, CAE, CPE
- konwersacje

Wykształcenie:
Uniwersytet Warmińsko - Mazurski, magister, 2004
Wiek:
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

2 opinie o Magdalena B.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

2

Aneta

5+

01.04.2019

Język angielski, Poziom podstawowy

5+

Jestem bardzo zadowolona. Super korepetytor. Ocena 5+... więcej»
Marta

5+

03.02.2019

Język angielski, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5+

Pani Magdalena jest fantastycznym nauczycielem. Lekcje są zaplanowane i sumiennie przeprowadzane, nie ma marnowania czasu. Pani Magdalena jest bardzo zaangażowana w swoją pracę i zależy jej na tym, aby uczeń dobrze znał język i osiągnął swój cel .... więcej»

Podobne ankiety

Paulina L. id: 49548

Paulina L.

Posiadam doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Z przyjemnością i wielkim zaangażowaniem udzielę korepetycji z języka angielskiego.

5
90zł/60 min
Jola K. id: 32743

Jola K.

W języku angielskim rozmawiam codziennie od 16 lat. Pracuję jako tłumacz i lektor.

5
80zł/60 min
Katarzyna J. id: 109787

Katarzyna J.

Udzielam korepetycji od 3 lat. Pracuję głównie z dziećmi w klasach 4-8. Jestem absolwentką III LO w Gdyni. Ukończyłam program matury międzynarodowej IB. Mam tytuł laureata z konkursu kuratoryjnego z chemii oraz języka polskiego. Jestem także dwukrotną finalistką z języka angielskiego. Mam dostęp do podręczników.

5
100zł/60 min
Stuart F. id: 50235

Stuart F.

My name is Stuart, and I have been teaching English for 20 years, in the UK and Poland. I am very experienced and I make learning engaging.

120zł/60 min
Dana B. id: 112518

Dana B.

Kocham ludzi, języki obce i kulturę. Moje lekcje to przestrzeń, w której te trzy elementy łączą się. Moje doświadczenie w nauczaniu pozwala mi znajdować klucz do otwarcia mowy każdego ucznia. To dzięki niemu radzę sobie z każdym wyzwaniem i wspieram w tym moich uczniów. Zapraszam do zrobienia ze mną pierwszego kroku w ekscytującej podróży!!

100zł/60 min