Joanna Rzejak  korepetytor  Języka angielskiego Poznań

Joanna Rzejak

80 zł/60 min
80 zł/60 min

Jestem nie tylko nauczycielką, ale przede wszystkim partnerką do rozmowy i pasjonatką języka angielskiego. Zarówno zawodowo, jak i prywatnie jestem związana z tłumaczeniami oraz lotnictwem, dlatego angielski jest dla mnie nieodłącznym elementem codzienności, w którym funkcjonuję. Chętnie pokażę Ci, jak zacząć używać go równie swobodnie.

Joanna Rzejak

Jestem nie tylko nauczycielką, ale przede wszystkim partnerką do rozmowy i pasjonatką języka angielskiego. Zarówno zawodowo, jak i prywatnie jestem związana z tłumaczeniami oraz lotnictwem, dlatego angielski jest dla mnie nieodłącznym elementem codzienności, w którym funkcjonuję. Chętnie pokażę Ci, jak zacząć używać go równie swobodnie.

Przedmioty

Język angielski

Język angielski

Poziomy nauczania

  • Szkoła podstawowa 4-6 klasa
  • Konwersacje
  • Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)
  • Poziom B1-B2 (Intermediate)
  • Dla początkujących
  • Język w biznesie
  • Gramatyka
  • Poziom podstawowy
  • Poziom C1-C2 (Advanced, Proficiency)
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkola średnia (profil podstawowy)
  • Szkola średnia (profil rozszerzony)

Informacje o doświadczeniu:

Oferuję zarówno indywidualne kursy języka, jak i korepetycje pomagające uzupełnić braki w szkole. Mam doświadczenie w pracy z uczniami w wieku od 7 do 66 lat – od osób stawiających pierwsze kroki po zaawansowanych użytkowników języka. Każde zajęcia dostosowuję do indywidualnych potrzeb ucznia. Stawiam na bardzo luźną, przyjazną atmosferę, która sprzyja swobodnej nauce, zadawaniu pytań i skutecznemu przyswajaniu wiedzy.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Luboń

Poznań

  • Junikowo
  • , Kwiatowe
  • , Ławica
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Ten korepetytor nie prowadzi zajęć jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych nie mają zastosowania przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Skupiam się przede wszystkim na konwersacjach, ćwiczeniach ustnych utrwalających poprawne konstrukcje oraz systematycznym poszerzaniu słownictwa. W miarę możliwości unikam szczegółowego omawiania gramatyki - zależy mi na tym, aby język był przyswajany w naturalny sposób i służył swobodnej komunikacji.

Zajęcia najczęściej prowadzę w całości po angielsku. Z języka polskiego korzystamy jedynie wtedy, gdy jest to naprawdę konieczne. Stawiam na to, aby jak najwięcej mówił uczeń. Jednocześnie uważam, że nauka języka powinna przebiegać przez słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie - właśnie w tej kolejności. Dlatego regularnie wykorzystuję również ćwiczenia rozwijające rozumienie ze słuchu.

Program zawsze dostosowuję do indywidualnych potrzeb i celów ucznia. Korzystam głównie z autorskich prezentacji oraz dwóch podręczników: jednego do rozwijania słownictwa (najczęściej w ramach pracy domowej) i drugiego do ćwiczeń ustnych oraz konwersacji. Po każdej lekcji zadaję pracę domową (starszym uczniom), a wszystkie materiały udostępniam bezpłatnie.

Na początku współpracy wspólnie określamy cele i oczekiwania, aby stworzyć plan nauki najlepiej dopasowany do potrzeb ucznia.

Wykształcenie:
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, magister, 2017
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 5 lat
Grafik zajęć korepetytora

lip 22-lip 28, 2026

śro22
czw23
pią24
sob25
nie26
pon27
wto28
Brak dostępnych terminów
14:00
14:30
15:00
17:30
Brak dostępnych terminów
Brak dostępnych terminów
Brak dostępnych terminów
Brak dostępnych terminów
Brak dostępnych terminów