Korepetycje - Michał W. id: 40562

Michał W.

50 zł/60 min
50 zł/60 min

Czy matematyka sprawia Ci trudności? Nie jesteś pewien, jak poradzić sobie ze skomplikowanymi równaniami i zadania? Nie martw się, jestem tu, by Ci pomóc!

Michał W. 4.8(opinie: 2)

Czy matematyka sprawia Ci trudności? Nie jesteś pewien, jak poradzić sobie ze skomplikowanymi równaniami i zadania? Nie martw się, jestem tu, by Ci pomóc!

Przedmioty

Matematyka

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

I provide tutoring on the Google Meet platform, along with an interactive whiteboard. During classes, we perform tasks with the student that he had problems with during classes at school or I share my materials on topics that I have previously agreed with him. Depending on the student's level and pace of work, he adjusts the method of solving tasks: individually with subsequent checking or answering problems, or we perform the task together on the previously mentioned interactive whiteboard

Miejsce lekcji

U ucznia:

Poznań:

Chartowo, Jeżyce, Rataje, Sołacz, Stare Miasto, Warszawskie-Pomet-Maltańskie, Wilda

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Cześć, z tej strony Michał - na co dzień student UEP na kierunku zarządzanie.

Od dwóch lat prowadzę korepetycję z matematyki i przez ten czas przygotowywałem moich uczniów do egzaminu 8-klasisty, matury podstawowej z matematyki, a także pomagałem z materiałem bieżącym. Jeżeli szukasz takiego korepetytora, to trafiłeś/aś idealnie i z wielką chęcią wezmę Cię pod moje skrzydła i przebrnę z Tobą przez tą matematyczną przygodę.

Dlaczego warto wybrać akurat mnie?

- Indywidualne podejście: dostosowuje tempo pracy, do umiejętności ucznia.
- Pasja do nauczania: przekazywanie wiedzy, jest dla mnie ogromną przyjemnością, dzięki czemu matematyka ze mną przestaje być nudna!
- Skuteczność: priorytetem jest pełne zrozumienie tematu nowoczesnymi metodami nauki.
- Przyjazne ceny: zajęcia online - 50zł/h, zajęcia stacjonarne 70zł/h.

Nie zastanawiaj się chwili dłużej, chwytaj za telefon i skontaktuj się ze mną, a będziemy mogli rozpocząć naszą współpracę w mgnieniu oka.

Wykształcenie:
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, student, 2026
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 2 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Ogłoszenie korepetytora

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

2 opinie o Michał W.

4.8/5

2

0

3

0

4

0

4+

1

5

0

5+

1

Marta

5+

28.12.2022

Matematyka, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Było fajnie. Bez żadnych uwag.... więcej»
Jakub

4+

29.01.2022

Matematyka, Szkoła średnia

4+

Osobiście jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Michałem. Korepetytor bardzo dobrze uczy, dużo pomaga w nauce.... więcej»

Podobne ankiety

Adam K. id: 19921

Adam K.

Jestem uczniem 2 klasy szkoły średniej na profilu technik informatyk. Dobrze radzę sobie z matematyką. Mam 17, nie wymagam wysokich stawek.

40zł/60 min
Damian M. id: 26640

Damian M.

eLekcja (Lekcje online z wirtualną tablicą) Tłumaczenie trudnych rzeczy w prosty sposób. Egzaminator Oświaty / Doradca metodyczny: Prawo Oświatowe.

40zł/60 min
Maria K. id: 36814

Maria K.

Mam na imię Maria i bardzo lubię pracę z dziećmi, sport oraz przedmioty ścisłe.

50zł/60 min
Wojciech M. id: 111069

Wojciech M.

Nazywam się Wojciech i mam 19 lat. Mieszkam w Poznaniu. Jestem spokojny, kulturalny, punktualny, pracowity i cierpliwy. Lubię dzielić się swoją wiedzą z innymi i pomagać im w nauce. Prywatnie interesuję się sportem. Przez 8 lat trenowałem z sukcesami siatkówkę. W wolnym czasie lubię czytać książki i przebywać w otoczeniu przyrody.

50zł/60 min
Ewa L. id: 49191

Ewa L.

Jestem cierpliwą, uśmiechniętą osobą, pełną energii, która będzie czuła się spełniona, jeśli komuś pomoże.

50zł/60 min

;