Aleksander

Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 5 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Politechnika Wrocławska (1997)

Poziom:

magister inżynier

Wiek:

46-55

Poziomy nauczania

Egzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasa

O sobie:

W czasie zajęć stawiam na własną pracę ucznia, tzn. o ile to tylko możliwe, prowadzę go do jego własnych wniosków. W konsekwencji użycia tej metody, uczeń szybciej potrafi radzić sobie samodzielnie i odczuwa satysfakcję, że sam doszedł do właściwego rozwiązania.
Preferuję zajęcia u mnie w domu (Krzyki, dobre połączenie z miasta), jednak dojazd do ucznia także wchodzi w rachubę (również poza Wrocław: Bielany Wrocławskie, Wysoka, Suchy Dwór, Żórawina; do negocjacji). Zapraszam do kontaktu :)

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Wybrałem studia na politechnice, ze względu na "inżynierską filozofię życia". Szczególnie się to sprawdza przy nauczaniu matematyki - podejście projektowo-zadaniowe pozwala uczniom łatwiej zrozumieć i nauczyć się przedmiotu - nie tylko pojedynczych działów, czy typów zadań, ale ogólnie radzenia sobie z problemami matematycznymi (wykształcenie tej umiejętności może się też przydać w przyszłym dorosłym życiu).

Chemia - informacje o doświadczeniu:

Jestem absolwentem Politechniki Wrocławskiej, a CHEMIĄ pasjonuję się od dziecka. Z wielką chęcią pomogę Państwa dziecku opanować, a przede wszystkim polubić ten trudny(?) przedmiot szkolny. Swoim uczniom pomagam m.in. w odrabianiu prac domowych, nadrabianiu materiału, zrozumieniu zawiłych pojęć rozwiązywaniu zadań - przygotowaniu do sprawdzianów. Moje szczególne zainteresowania to biochemia, chemia leków i aktywność biologiczna związków chemicznych.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Krótka informacja o korepetytorze

Aleksander A. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 5 lat). Korepetytor mieszka w Wrocław i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Matematyka
  2. Chemia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
Zajęcia odbywają się u korepetytora, stawka – 50 Zł/god.