Korepetycje - Minsang Y. id: 15149

Minsang Y.

100 zł/60 min
100 zł/60 min

Charyzmatyczny i wesoły lektor z Korei Południowej, założyciel szkoły językowej UnU udzieli lekcji języków obcych.

Minsang Y. 5.0(opinie: 1)

Charyzmatyczny i wesoły lektor z Korei Południowej, założyciel szkoły językowej UnU udzieli lekcji języków obcych.

Przedmioty

Język niemiecki

Język chiński

Język japoński

Język koreański

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Wrocław, Śródmieście , Ołbin, Wyszyńskiego
Online:
Tak

O sobie:

Rozwiń swoją pasję! Zwiększ swoje kwalifikacje i zarobki! A jeśli uważasz, że to nie dla Ciebie - daj szansę na rozwój swojemu dziecku!

Szkoła języków dalekowschodnich UnU zaprasza na lekcje języków: koreańskiego, japońskiego, chińskiego, niemieckiego oraz polskiego w centrum Wrocławia i online. Nauczymy Cię wszystkich elementów językowych, niezależnie od Twojego wyjściowego poziomu. Gwarantujemy, że już po pierwszych lekcjach zauważysz pierwsze, dające ogrom satysfakcji postępy, a Twoja bariera językowa zacznie stopniowo zanikać.

Zajęcia indywidualne lub grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania

Elastyczne godziny zajęć-Od teraz praca ani szkoła nie są już wymówką, gdyż oferujemy lekcje także w godzinach nocnych i wczesnoporannych! (Od 4:00 aż do 23:30!!) Dzięki tej wyjątkowej opcji wykorzystasz świt, podczas którego Twój mózg po nocnym odpoczynku żądny jest świeżych informacji lub  oddasz się przyjemności zgłębiania wiedzy późnym wieczorem, gdy inni wolą leżeć przed telewizorem!

Wykształcenie:
Politechnika w Dreźnie, magister inżynier, 2013
Wiek:
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

Anna

5+

19.03.2022

Język japoński, Poziom A1-A2

5+

Wyjątkowy nauczyciel. Ma niesamowite podejście do dziecka. Potrafi zainteresować je nawet rutynowymi ćwiczeniami. Wymagający i jednocześnie wyrozumiały dla indywidualnych możliwości człowieka. Mówi w wielu językach. Jestem wdzięczna za to, że udało nam się go znaleźć.... więcej»

Odpowiedź:

Dziękuję bardzo za tak pozytywną opinię! Ja również jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy :D

Podobne ankiety

Tobia A. id: 106143

Tobia A.

Z wykształcenia jestem filologiem oraz nauczycielem historii. Mam ukończoną specjalizację pedagogiczną. Dodatkowo studiowałem finanse, co pozwala mi lepiej prowadzić zajęcia biznesowe. Jestem dwujęzyczny (niemiecki i włoski), mówię po angielsku i komunikatywnie po polsku, co pozwala mi idealnie zrozumieć potrzeby osób uczących się języków obcych.

100zł/60 min
Andrzej A. id: 51496

Andrzej A.

Jestem studentem kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu i posiadam wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do różnorodnych egzaminów/sprawdzianów z matematyki oraz j. niemieckiego.

5
80zł/60 min
Shizuka H. id: 44294

Shizuka H.

Certified Japanese teacher from Osaka. I want to arrange group lesson! Let's speak Japanese with your classmates :)

80zł/60 min
Jorg G. id: 31375

Jorg G.

Native Speaker uczy Język w Medycynie (FSP), Technice, Ekonomii, Prawie. Posiadam wieloletnią praktykę w medycynie, ekonomi i naukach inżynierskich.

120zł/60 min
Sara L. id: 52759

Sara L.

Na codzień pracuję w branży IT przy projekcie dla Niemiec, mam stały kontakt z językiem. Nauczanie traktuję jako hobby, dzięki temu zajęcia nie są „sztywne” i nudne.

5
80zł/60 min

;