Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »
Korepetycje - Nazif O. id:16160

Nazif O.

50za 60 min

Nazif O.

«Uczyłem angielskiego i tureckiego na międzynarodowych uczelniach, uniwersytetach i kursach językowych w kilku krajach.»

Przedmioty

Język angielski

Język turecki

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

I prepare my lessons according to students' main interests and make them as enjoyable as possible with songs, poems, books, and also educative with some short stories, proverbs, and give homework to practice what I teach. etc.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Warszawa:

Ursynów

Dąbrówka, Grabów, Jeziorki Południowe, Jeziorki Północne, Kabaty, Natolin, Pyry, Skarpa Powsińska, Stary Imielin, Stary Służew, Teren Wydzielony Rezerwat „Las Kabacki”, Ursynów Centrum, Ursynów Północny, Wyczółki
U korepetytora:

Zamiany 5, Warszawa

Lekcje online:

tak

O sobie

Oprócz nauczania języka angielskiego ogólnego mam duże doświadczenie w przygotowywaniu studentów do międzynarodowych egzaminów z języka angielskiego, takich jak TOEFL, TOEIC, IELTS i certyfikaty Cambridge, takich jak FCE, CAE i CPE. Mam rozległą wiedzę na temat podręczników i materiałów. W trakcie mojej kariery moje nauczanie wahało się od początkującego do zaawansowanego, od dzieci po dorosłych, od szkół podstawowych po uniwersytety, a także niezliczone godziny prywatnego nauczania.

Oprócz nauczania języka angielskiego, pracuję jako tłumacz z tureckiego na angielski, a kilkakrotnie miałem okazję być komentatorem na niektórych konferencjach i spotkaniach. Uczyłam również tureckiego jako języka obcego, zwłaszcza dla studentów Erasmusa.

Wykształcenie:

Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie, magister, 1998

Wiek:

36-45

Doświadczenie:

ponad 20 lat