Korepetycje Języka angielskiego, Matematyki – Julia S.

Doświadczenie:

mniej niż 1 rok

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Europejska Wyższa Szkoła Biznesu

Poziomy nauczania

Egzamin 8-klasistySzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaPoziom A1-A2 (Beginner, Elementary)Dla początkującychDla dzieciPoziom podstawowy

O sobie:

Jestem uczennica drugiej klasy 1 Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Olsztynie o profilu matematyka-historia-angielski. Przedmiotami, którymi się zajmuję są język angielski i matematyka, zarówno jeden jaki drugi przedmiot na poziomie rozszerzonym. Jestem osobą otwartą, pracowitą i elokwentną. Przez ostatni rok pracowała z uczennicą klasy pierwszej liceum nad matematyką i zdołałam podciągnąć dziewczynę o dwa stopnie w górę (z 2 na 4), należy jednak zaznaczyć, że efekty mojej pracy nie są zależne tylko odemnie, ale przede wszystkim od chęci i zaangażowania ucznia. Prowadzę zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów klas
1-8 szkoły podstawowej i uczniów 1 klasy liceum (tylko z matematyki). Staram się jak najlepiej zgłębić każdy temat i każde zagadnienie, dlatego podchodzę indywidualnie do każdego ucznia. Przygotowuję uczniów zarówno do zajęć lekcyjnych, wszelakich rodzajów wypowiedzi pisemnych jaki do egzaminu ósmoklasisty. Na zajęcia przychodzę zawsze przygotowana tzn. ze swoimi materiałami dydaktycznymi. Lekcje prowadzę w godzinach popołudniowych w ciągu tygodnia, a także w weekendy, do ustalenia z uczniem.

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Obecnie jestem w szkole średniej na profilu matematycznym i przygotowuję się do matury rozszerzonej z matematyki. Zajęcia prowadzę w sposób indywidualny i przystępny. Staram się jak najlepiej zgłebić każdy temat, poprzez nietylko definicje i przykłady, ale przede wszystkim zadania. Przygotowuję dziecko zarówno do zajęć jaki do wszelakich form wypowiedzi pisemnej. Prowadzę korepetyje dla uczniów klas 1-8 podstawówki (przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty), dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Język angielski - informacje o doświadczeniu:

Jestem w klasie z rozszerzonym językiem angielskim, który u mnie jest na poziomie B1-B2 (Intermediate) i nadal go kształcę. Prowadzę zajęcia w dość niekonwencjonalny sposób, tzn. poza wytłumaczeniem gramatyki, nauką słówek czy rozwiązywaniem zadań, przygotowuję gry planszowe czy krótkometrażowe filmy, które mają charakter dydaktyczny i są oczywiście w języku angielskim.

Podobne ankiety Olsztyn

Gabriela Ł.

40 Zł/god

Izabela P.

30 Zł/god

Karolina A.

30 Zł/god

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Julia S. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji mniej niż 1 rok). Korepetytor mieszka w Olsztyn i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Język angielski
  2. Matematyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
  • Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)
  • Dla początkujących
  • Dla dzieci
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u ucznia, stawka – 30 Zł/god.