Korepetycje - Maria M. id: 17200

Maria M.

50 zł/60 min
50 zł/60 min

Ukończyłam Szkołę Muzyczną I i II st. we Włocławku na fortepianie. Jestem również studentką historii na Uniwersytecie Łódzkim.

Maria M.

Ukończyłam Szkołę Muzyczną I i II st. we Włocławku na fortepianie. Jestem również studentką historii na Uniwersytecie Łódzkim.

Przedmioty

Historia

Muzyka

Historia muzyki

Miejsce lekcji

U ucznia:

Bałuty

Bałuty-Centrum, Doły, Bałuty Zachodnie, Julianów-Marysin-Rogi, Radogoszcz, Teofilów-Wielkopolska, Osiedle Wzniesień Łódzkich

Górna

Chojny

Polesie

Karolew-Retkinia Wschód, Retkinia Zachód-Smulsko, Stare Polesie

Śródmieście

Śródmieście-Wschód, Osiedle Katedralna

Widzew

Andrzejów, Dolina Łódki, Mileszki, Nowosolna, Olechów-Janów, Stary Widzew, Stoki, Widzew-Wschód, Zarzew, Osiedle nr 33

U korepetytora:
Łódź, Śródmieście , Śródmieście-Wschód
Online:
Tak

O sobie:

Jestem studentką UŁ i absolwentką I i II st. szkoły muzycznej we Włocławku na specjalności fortepian. Jestem pasjonatką muzyki i historii, i bardzo chętnie pomogę innym w zrozumieniu tych dziedzin nauki. Jestem cierpliwa i wiem, że małymi krokami można osiągnąć wiele.Na moich zajęciach panuje spokojna atmosfera, nigdy nie wywieram presji na uczniach. Uważam, że wszystko da się wytłumaczyć. Zdaję sobie sprawę z tego, że każde dziecko jest inne, i każde dziecko zrozumie dane zagadnienie w innym czasie. Jestem pozytywnie nastawiona na współpracę z dziećmi i zmotywowana, by im pomóc, jeśli coś sprawia im kłopot. Zapraszam do wspólnej pracy.

Wykształcenie:
Szkoła Muzyczna I i II st. we Włocławku, student,
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Ewa K. id: 51195

Ewa K.

Nazywam się Ewa, udzielam korepetycji z kilku przedmiotów muzycznych. Po więcej informacji zapraszam poniżej.

70zł/60 min
Daria Z. id: 107051

Daria Z.

Witam! Jestem pianistką z ponad 15-letnim doświadczeniem, laureatką wielu konkursów muzycznych oraz Stypendystką Białorusi.

40zł/60 min
Radek Z. id: 51787

Radek Z.

Kocham historię. Mam serdeczny stosunek do ludzi. Jestem patriotą. Jestem osobą wierzącą. Zależy mi najbardziej na dobru ucznia.

40zł/60 min
Dagny K. id: 3184

Dagny K.

Absolwentka akademii muzycznej w Łodzi

70zł/60 min
Wiktoria K. id: 35658

Wiktoria K.

Pomagam uczniom znaleźć własny sposób ćwiczenia i szukania odpowiedniej jakości dźwięku. Działam metodycznie i angażuje się w lekcje.

60zł/60 min

;