Korepetycje - Tymoteusz L. id:17779

«Udzielam lekcje śpiewu, gry na keyboardzie, pianinie, flecie i gitarze (również basowej). A także harmonii, kształcenia słuchu i kompozycji.»

40 zł/60 min

Tymoteusz L.

id: 17779

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowej Szkoła średnia Szkoła podstawowa 7-8 klasa Dla początkujących Dla dzieci Poziom podstawowy

O sobie

Ukończyłem studia magisterskie na Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego w specjalności prowadzenie zespołów wokalnych i instrumentalnych, obecnie uczę się w szkole muzycznej II stopnia śpiewu klasycznego i studiuje na I roku kompozycji. Uczę dzieci rytmiki w przedszkolu od roku 2017 i od roku 2018 rozpocząłem pracę jako nauczyciel gry na klawiszach, gitarze i śpiewu w szkole muzycznej YAMAHA. W wolnym czasie udzielam korepetycje w różnych dziedzinach muzycznych i gry na instrumentach.
Nauczanie muzyki sprawia mi wielką radość. Cieszę się, że są chętni poznać muzykę i również chętnie przekazuję swoje doświadczenie. W nauczaniu jestem otwarty, zaangażowany, potrafię dostosować się do ucznia i odnaleźć z nim wspólny język, sposób nauczania. Przekazywanie wiedzy muzycznej jest dla mnie również służbą ludziom.

Gra na gitarze - informacje o doświadczeniu:

Jestem kilkuletnim samoukiem w grze na gitarze, a także na basie, mam doświadczenie w graniu zespołowym i występach publicznych, nauczam podstaw technicznych, gry akordów i podstawy gry klasycznej. Najbardziej jestem oswojony z muzyką rockową, bluesową, folkową, popową i metalową.

Gra na fortepianie - informacje o doświadczeniu:

Od roku 2012 uczę się gry na fortepianie jako instrumencie dodatkowym. Na studiach uczyłem się gry na fortepianie, harmonii praktycznej, nauki akkompaniamentu i czytania nut a'vista a także improwizacji. W roku 2018 zacząłem pracę w Szkole Muzycznej YAMAHA jako nauczyciel gry na keyboardzie. W zakres moich kompetencji wchodzi nauczanie podstaw technicznych i interpretacyjnych muzyki klasycznej a także rozrywkowej. Oprócz tego uczę podstaw improwizacji. Zajęcia online prowadzę w atrakcyjny sposób

Lekcje śpiewu - informacje o doświadczeniu:

W 2020 roku ukończyłem szkołę muzyczną II stopnia specjalności śpiewu solowego. Kształcę się w tym kierunku od roku 2014, w roku 2018 rozpocząłem pracę jako nauczyciel śpiewu w szkole muzycznej YAMAHA. Przekazuję podstawy techniczne w wydobywaniu naturalnego głosu, pracę nad dykcją, wprawki techniczne, interpretacja.

Historia muzyki - informacje o doświadczeniu:

Kurs historii muzyki przerabiałem w szkole muzycznej i na studiach muzycznych

Gra na flecie - informacje o doświadczeniu:

Skończyłem I stopień z gry na flecie poprzecznym i prostym, po zakończeniu szkoły uczyłem się dodatkowo 3 lata, oprócz tego miałem praktykę gry w orkiestrze dętej i kameralnej orkiestrze symfonicznej.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Opinie klientów

Gra na gitarze, Dla dzieci

Bardzo miła współpraca, duże zaangażowanie nauczyciela

Gra na fortepianie, Dla dzieci

Jesteśmy bardzo zadowoleni! Pan Tymoteusz bardzo dobrze radzi z synem, który jest trochę wstydliwy. Wymyśla różne zabawy, dobrze wyjaśnia, jest miły i cierpliwy - jest bardzo fachowy.

Gra na fortepianie, Poziom podstawowy

Jestem zadowolona z korepetycji z Panem Tymoteuszem.

Gra na fortepianie, Dla początkujących

Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze. Nauczyciel sumienny, zaangażowany i lubiący swoją pracę. Potrafi klarownie tłumaczyć zagadnienia zarówno z teorii jak i techniki gry na instrumencie.

Gra na fortepianie, Dla dzieci

Super Nauczyciel, polecam.

Gra na fortepianie, Dla dzieci

Jestem zadowolona z korepetycji z Panem Tymoteuszem.

Pokaż więcej opinii»Ukryj opinii

Podobne ankiety Wrocław

Jakub D.

Oferuję lekcje gry na fortepianie na różnym poziomie zaczynając od początkującego.

40zł/60 min

Dominika K.

Przygotowuję do egzaminu po podstawówce oraz pomagam z bieżącym materiałem w bardzo miłej atmosferze.

4.9
40zł/60 min

Michał C.

Prosty i jasny sposób tłumaczenia, oraz ciągła styczność z materiałem na moich studiach sprawiają że udaje się zaciekawić ucznia przedmiotem.

60zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Tymoteusz L. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 5 lat). Korepetytor mieszka w Wrocław i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Lekcje śpiewu
 2. Gra na fortepianie
 3. Gra na gitarze
 4. Gra na flecie
 5. Historia muzyki
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Dla początkujących
 • Dla dzieci
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, online, stawka – 40 zł/60 min.