Korepetycje - Tymoteusz L. id:17779

«Udzielam lekcje śpiewu, gry na keyboardzie, pianinie, flecie i gitarze (również basowej). A także harmonii, kształcenia słuchu i kompozycji.»

40 zł/60 min

Tymoteusz L.

id: 17779

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowej Szkoła średnia Szkoła podstawowa 7-8 klasa Dla początkujących Dla dzieci Poziom podstawowy

O sobie

Ukończyłem studia magisterskie na Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego w specjalności prowadzenie zespołów wokalnych i instrumentalnych a także Państwową Szkołe Muzyczną II stopnia im. R. Bukowskiego we Wrocławiu na specjalności śpiew solowy. Obecnie studiuje na I roku kompozycji na tejże uczelni wyższej. Uczę dzieci rytmiki w przedszkolu od roku 2017 i od roku 2018 rozpocząłem pracę jako nauczyciel gry na klawiszach, gitarze i śpiewu w szkole muzycznej YAMAHA. W wolnym czasie udzielam korepetycje w różnych dziedzinach muzycznych i gry na instrumentach.
Nauczanie muzyki sprawia mi wielką radość. Cieszę się, że są chętni poznać muzykę i również chętnie przekazuję swoje doświadczenie. W nauczaniu jestem otwarty, uważny, potrafię dostosować się do ucznia i odnaleźć z nim wspólny język, sposób nauczania.

Gra na gitarze - informacje o doświadczeniu:

Jestem kilkuletnim samoukiem w grze na gitarze, a także na basie, mam doświadczenie w graniu zespołowym i występach publicznych, nauczam podstaw technicznych, gry akordów i podstawy gry klasycznej. Najbardziej jestem oswojony z muzyką rockową, bluesową, folkową, popową i metalową.

Gra na fortepianie - informacje o doświadczeniu:

Od roku 2012 uczę się gry na fortepianie jako instrumencie dodatkowym. Na studiach uczyłem się gry na fortepianie, harmonii praktycznej, nauki akkompaniamentu i czytania nut a'vista a także improwizacji. W roku 2018 zacząłem pracę w Szkole Muzycznej YAMAHA jako nauczyciel gry na keyboardzie. W zakres moich kompetencji wchodzi nauczanie podstaw technicznych i interpretacyjnych muzyki klasycznej a także rozrywkowej. Oprócz tego uczę podstaw improwizacji. Zajęcia online prowadzę w atrakcyjny sposób

Lekcje śpiewu - informacje o doświadczeniu:

W 2020 roku ukończyłem szkołę muzyczną II stopnia specjalności śpiewu solowego. Kształcę się w tym kierunku od roku 2014, w roku 2018 rozpocząłem pracę jako nauczyciel śpiewu w szkole muzycznej YAMAHA. Przekazuję podstawy techniczne w wydobywaniu naturalnego głosu, pracę nad dykcją, wprawki techniczne, interpretacja.

Historia muzyki - informacje o doświadczeniu:

Kurs historii muzyki przerabiałem w szkole muzycznej i na studiach muzycznych

Gra na flecie - informacje o doświadczeniu:

Skończyłem I stopień z gry na flecie poprzecznym i prostym, po zakończeniu szkoły uczyłem się dodatkowo 3 lata, oprócz tego miałem praktykę gry w orkiestrze dętej i kameralnej orkiestrze symfonicznej.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

9 opinie ze średnią oceną 5

Gra na fortepianie, Lekcje śpiewu, Dla dzieci

Bardzo zadowolona, p. T. Jest przygotowany, miły, zaangażowany, uczciwy czas pracy z dzieckiem, ma podejście do dzieci

Gra na fortepianie, Dla dzieci

Bardzo sympatyczny, z pasją podchodzący do nauczania. Zarówno syn jak i my bardzo go lubimy. Ma pomysł na edukację muzyczną dzieci, a więc polecamy pana Tymka

Gra na fortepianie, Dla początkujących

Bardzo dobry nauczyciel.

Gra na gitarze, Dla dzieci

Bardzo miła współpraca, duże zaangażowanie nauczyciela

Gra na fortepianie, Dla dzieci

Jesteśmy bardzo zadowoleni! Pan Tymoteusz bardzo dobrze radzi z synem, który jest trochę wstydliwy. Wymyśla różne zabawy, dobrze wyjaśnia, jest miły i cierpliwy - jest bardzo fachowy.

Gra na fortepianie, Poziom podstawowy

Jestem zadowolona z korepetycji z Panem Tymoteuszem.

Gra na fortepianie, Dla początkujących

Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze. Nauczyciel sumienny, zaangażowany i lubiący swoją pracę. Potrafi klarownie tłumaczyć zagadnienia zarówno z teorii jak i techniki gry na instrumencie.

Gra na fortepianie, Dla dzieci

Super Nauczyciel, polecam.

Gra na fortepianie, Dla dzieci

Jestem zadowolona z korepetycji z Panem Tymoteuszem.

Pokaż więcej opinii»Ukryj opinii

Podobne ankiety Wrocław

Katarzyna R.

Służę pomocą jako nauczyciel śpiewu, gry na fortepianie, historii muzyki i psychologii dla każdego chętnego do nauki dziecka lub dorosłego.

5
50zł/60 min

Agnieszka P.

Nauczycielka gry na fortepianie oraz wokalu

4.9
60zł/60 min

Elena K.

Korepetytor śpiewu, języka rosyjskiego. Wykształcenie Konserwatorium moskiewskie, Uniwersytet w Bari.

30zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Tymoteusz L. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 5 lat). Korepetytor mieszka w Wrocław i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Lekcje śpiewu
 2. Gra na fortepianie
 3. Gra na gitarze
 4. Gra na flecie
 5. Historia muzyki
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Dla początkujących
 • Dla dzieci
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, online, stawka – 40 zł/60 min.