Korepetycje - Michał W. id: 19643

Michał W.

80 zł/60 min
80 zł/60 min

Lekcje gry na gitarze (klasycznej/elektrycznej), skrzypcach, fortepianie, śpiew, teoria muzyki. Zarówno muzyka klasyczna jak i rozrywkowa.

Michał W.

Lekcje gry na gitarze (klasycznej/elektrycznej), skrzypcach, fortepianie, śpiew, teoria muzyki. Zarówno muzyka klasyczna jak i rozrywkowa.

Przedmioty

Gra na gitarze

Gra na fortepianie

Muzyka

Lekcje śpiewu

Gra na skrzypcach

Miejsce lekcji

U ucznia:

Fabryczna

Gajowice, Gądów-Popowice Południowe, Grabiszyn-Grabiszynek, Kuźniki, Leśnica, Maślice, Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Oporów, Pilczyce-Kozanów-Popowice Północne, Pracze Odrzańskie, Żerniki

Krzyki

Bieńkowice, Borek, Brochów, Gaj, Huby, Klecina, Krzyki-Partynice, Księże, Osiedle Powstańców Śląskich, Tarnogaj, Wojszyce (Ołtaszyn), Jagodno, Przedmieście Oławskie

Psie Pole

Karłowice-Różanka, Kleczków, Kowale, Lipa Piotrowska, Osobowice-Rędzin, Pawłowice, Polanowice-Poświętne-Ligota, Psie Pole Zawidawie, Sołtysowice, Swojczyce-Strachocin-Wojnów, Świniary, Widawa

Stare Miasto

Przedmieście Świdnickie, Stare Miasto I, Szczepin

Śródmieście

Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Nadodrze, Ołbin, Plac Grunwaldzki, Zacisze-Zalesie-Szczytniki

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Magister sztuki, absolwent pierwszego wydziału Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu z ogromnym doświadczeniem zarówno scenicznym, kompozytorskim jak i nauczycielskim. Daje lekcje gry na: gitarze (klasycznej i elektrycznej), skrzypcach, fortepianie, a także lekcje śpiewu czy teorii muzyki. Nie ogranicza się do jednego stylu muzycznego, dlatego uczniowie mogą szkolić się u niego zarówno w zakresie muzyki klasycznej jak i rozrywkowej (blues, rock, pop, jazz). Możliwe korepetycje w języku angielskim.

Wykształcenie:
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego, magister, 2006
Wiek:
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których tutor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Sylwia K. id: 40530

Sylwia K.

Zapraszam na lekcje śpiewu klasycznego. Ukończyłam studia wokalne na Akademii Muzycznej we Wrocławiu oraz specjalność pedagogiczną.

80zł/60 min
Weronika S. id: 37786

Weronika S.

Całe swoje życie poświęciłam muzyce. Kocham śpiewać i pragnę pomagać innym w odkrywaniu potencjału ich głosu.

5
100zł/60 min
Karina B. id: 38612

Karina B.

Prowadzę zajęcia w domowej i przytulnej atmosferze. Zależy mi na czerpaniu przyjemności ze zdobywanych doświadczeń i kompetencji.

60zł/60 min
Piotr P. id: 15344

Piotr P.

Korepetytor, mogę pomóc ci także w nauce do sprawdzianu, odrobieniu pracy domowej lub zrobieniu projektu

5
60zł/60 min
Anna O. id: 28102

Anna O.

Z pasją do nauki i nauczania, indywidualnym podejściem i życzliwością. Jestem wielostronnie wykształconym nauczycielem z doświadczeniem w różnych typach szkół, w pracy indywidualnej i zbiorowej. Nauka zawsze była moją pasją, sama wciąż się uczę nowych rzeczy.

4.6
100zł/60 min

Michał W. korepetytor - Gra na gitarze, Gra na fortepianie, Muzyka, Lekcje śpiewu, Gra na skrzypcach. Wrocław.