Korepetycje - Michał W. id: 19643

Michał W.

80 zł/60 min
80 zł/60 min

Lekcje gry na gitarze (klasycznej/elektrycznej), skrzypcach, fortepianie, śpiew, teoria muzyki. Zarówno muzyka klasyczna jak i rozrywkowa.

Michał W.

Lekcje gry na gitarze (klasycznej/elektrycznej), skrzypcach, fortepianie, śpiew, teoria muzyki. Zarówno muzyka klasyczna jak i rozrywkowa.

Przedmioty

Gra na gitarze

Gra na fortepianie

Muzyka

Lekcje śpiewu

Gra na skrzypcach

Miejsce lekcji

U ucznia:

Fabryczna

Gajowice, Gądów-Popowice Południowe, Grabiszyn-Grabiszynek, Kuźniki, Leśnica, Maślice, Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Oporów, Pilczyce-Kozanów-Popowice Północne, Pracze Odrzańskie, Żerniki

Krzyki

Bieńkowice, Borek, Brochów, Gaj, Huby, Klecina, Krzyki-Partynice, Księże, Osiedle Powstańców Śląskich, Tarnogaj, Wojszyce (Ołtaszyn), Jagodno, Przedmieście Oławskie

Psie Pole

Karłowice-Różanka, Kleczków, Kowale, Lipa Piotrowska, Osobowice-Rędzin, Pawłowice, Polanowice-Poświętne-Ligota, Psie Pole Zawidawie, Sołtysowice, Swojczyce-Strachocin-Wojnów, Świniary, Widawa

Stare Miasto

Przedmieście Świdnickie, Stare Miasto I, Szczepin

Śródmieście

Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Nadodrze, Ołbin, Plac Grunwaldzki, Zacisze-Zalesie-Szczytniki

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Magister sztuki, absolwent pierwszego wydziału Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu z ogromnym doświadczeniem zarówno scenicznym, kompozytorskim jak i nauczycielskim. Daje lekcje gry na: gitarze (klasycznej i elektrycznej), skrzypcach, fortepianie, a także lekcje śpiewu czy teorii muzyki. Nie ogranicza się do jednego stylu muzycznego, dlatego uczniowie mogą szkolić się u niego zarówno w zakresie muzyki klasycznej jak i rozrywkowej (blues, rock, pop, jazz). Możliwe korepetycje w języku angielskim.

Wykształcenie:
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego, magister, 2006
Wiek:
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Swietlana R. id: 46439

Swietlana R.

Trenerka matematycznych umiejętności Ze mną ZROZUMIESZ. Szkolnictwo to rozczarowanie. Moja misja to pomoc tym, który stracili przez to wiarę w siebie.

80zł/60 min
Dominika B. id: 19567

Dominika B.

Przygotowuję do egzaminu po 8 klasie oraz pomagam z bieżącym materiałem w bardzo miłej atmosferze. Zajmuję się również muzyką - zapraszam na lekcje gry na gitarze.

4.9
100zł/60 min
Anna O. id: 28102

Anna O.

Z pasją do nauki i nauczania, indywidualnym podejściem i życzliwością. Jestem wielostronnie wykształconym nauczycielem z doświadczeniem w różnych typach szkół, w pracy indywidualnej i zbiorowej. Nauka zawsze była moją pasją, sama wciąż się uczę nowych rzeczy.

4.6
100zł/60 min
Mariana H. id: 108274

Mariana H.

Od 15 lat uczę gry na skrzypcach. Moi studenci zostali laureatami konkursów i studentami uczelni wyższych. Posiadam międzynarodowy certyfikat nauczyciela metodyki Sztuki, jestem absolwentką I stopnia Akademii Sztuki w Gdańsku.

5
80zł/60 min
Ania T. id: 47688

Ania T.

Interesuję się psychologią, muzyką, podróżami oraz rysunkiem. Cechuje mnie otwartość, spokój i punktualność :)

60zł/60 min