Korepetycje - Ruslan B. id: 18188

Ruslan B.

120 zł/60 min
120 zł/60 min

Nauczam języków i przedmiotów ścisłych ponad 6 lat. Przygotowuję do egzaminów, wymian zagranicznych i rozmów w pracy. Nauczę każdego. Ciebie też

Ruslan B. 5.0(opinie: 3)

Nauczam języków i przedmiotów ścisłych ponad 6 lat. Przygotowuję do egzaminów, wymian zagranicznych i rozmów w pracy. Nauczę każdego. Ciebie też

Przedmioty

Matematyka

Fizyka

Język angielski

Język ukraiński

Programowanie

Malarstwo

Język rosyjski

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Nie raz udzielałem korepetycji z matematyki na różnych poziomach: podstawówka, przygotowanie do egzaminu ośmioklasisty, liceum oraz przygotowanie do matury, w tym rozszerzonej. Skończyłem studia inżynierskie anglojęzyczne na Politechnice Warszawskiej na kierunku Telecommunications (wydział EiTI).

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Skończyłem studia inżynierskie anglojęzyczne na Politechnice Warszawskiej na kierunku Telecommunications (wydział EiTI). Mam duże doświadczenie w prowadzeniu korepetycji i nauczaniu języków, nauk ścisłych. Oferuję korepetycje z języka angielskiego, rosyjskiego, ukraińskiego, matematyki i informatyki online (Skype, WhatsApp czy inna aplikacja) lub na miejscu (Warszawa). Uczę się angielskiego od lat, używam codziennie.

Posiadam liczne doświadczenia w komunikacji z anglojęzycznymi osobami z różnych państw światu. Posiadam certyfikat C1 znajomości języka angielskiego oraz IELTS 8.0.
Przez ponad 6 lat (zaczynając od liceum i w trakcie studiów) udzielam korepetycji z matematyki. Wszystkie osoby zostały zadowolone, a ich oceny polepszyły się. Przygotowywałem uczniów do wyjazdu w ramach wymiany zagranicznej, dorosłych osób -- do egzaminów w pracy w języku angielskim.
Również, moje studenty sukcesywnie zdały egzaminy ośmioklasisty i maturę.

Mimo to, że jestem młody, posiadam umiejętności i chęć niezbędne do nauczania innych. Zawsze szukam indywidualnego podejścia do osoby. Jestem wymagający, ponieważ doceniam sumienną pracę i upór.

Czas prowadzenia zajęć jest do ustalenia.

Wykształcenie:
Politechnika Warszawska, inżynier, 2023
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

3 opinie o Ruslan B.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

2

5+

1

Anna

5

25.07.2023

Matematyka, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5

Wszystko było ok. Udało się uzyskać pomocy od Pana Ruslana. Ocena 5.... więcej»
Katerina

5+

02.03.2023

Matematyka, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Lekcje przebiegały dobrze, jestem zadowolona ze współpracy z Panem Rusłanem.... więcej»
Lena

5

23.12.2021

Matematyka, Przygotowanie do matury podstawowej, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5

Pan Ruslan jest rzetelny, konkretny. Córka od razu była zadowolona, ponieważ oceny poprawiła, na pewno jeszcze będziemy współpracować.... więcej»

Podobne ankiety

Paulina S. id: 42515

Paulina S.

Ukończyłam studia o profilu matematycznym i od 4 lat udzielam korepetycji z tego przedmiotu. Moją pasją jest matematyka, a moje doświadczenie pozwala mi dostosować się do potrzeb każdej uczennicy. Zapewniam indywidualne podejście i skuteczną pracę nad poprawą wyników.

68-118zł/60 min
Maciek C. id: 11998

Maciek C.

Jestem Trenerem języka angielskiego.

120zł/60 min
Ewa G. id: 107769

Ewa G.

Jestem osobą energiczną. Uczę z pasją i w przyjaznej atmosferze. Istotny jest dla mnie komfort ucznia tym niemniej wymagam regularnej nauki. Jestem dość wszechstronna. Oprócz zainteresowań bezpośrednio związanych z nauczaniem rozwijam się również w innych sferach, takich jak rękodzieło, malarstwo, zielarstwo, praktykowanie jogi oraz turystyka.

100zł/60 min
Łukasz K. id: 38314

Łukasz K.

Świeży absolwent Collegium da Vinci na dziale cyberbezpieczeństwa, pasjonat kitesurfingu (instruktor pzkite) i snowboardu (instruktor sits)

5
100zł/60 min
Anna K. id: 44378

Anna K.

Ukończyłam filologię angielską. Pracowałam w szkole Lloyd Woodley w Łodzi. Pracowałam również przy międzynarodowych produkcjach filmowych.

120zł/60 min

;