Korepetycje - Marta B. id:18323

«Udzielam korepetycji z j. angielskiego w przyjaznej atmosferze.»

50 zł/60 min

Marta B.

id: 18323

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Jagielloński

Poziom:

magister

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowej Przygotowanie do matury rozszerzonej Egzamin 8-klasisty Szkoła średnia Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary) Poziom B1-B2 (Intermediate) Poziom C1-C2 (Advanced, Proficiency) Studia zagraniczne Dla początkujących Dla dzieci

O sobie

Cześć! Jestem świeżo po dwóch kierunkach studiów. Ukończyłam komunikację wizerunkową na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie nadal studiuję dla własnego samorozwoju łącząc podejmowane kierunki artystyczne z pracą. Oprócz tego to właśnie języki są jedną z moich pasji wynikającą samoistnie z moich licznych podróży i zamiłowania do kultur. Sama na bieżąco dokształcam się ucząc się kolejnych języków. Dzięki temu wiem czego potrzeba osobie uczącej się i jakie podejścia działają najskuteczniej. Będąc jednocześnie nauczycielem i uczniem zachowuję szczególną uważność na indywidualne potrzeby moich podopiecznych. Dwa lata spędziłam za granicą. Oprócz formalnej znajomości języka angielskiego na poziomie C2 jestem w stanie biegle i naturalnie posługiwać się nim na co dzień oraz rozszyfrować angielski slang. Przygotowuję do egzaminów w oparciu o wymogi programowe, ale też stosując bardziej alternatywne sposoby w celu jak najszybszego rozpoczęcia posługiwania się językiem czy to w mowie czy w piśmie. Ustalam indywidualny tok nauczania. Polecam się! :)

Podobne ankiety Poznań

Gosia S.

Z wielka checia pomogę w nauce z przedmiotów takich jak Biologia, Chemia czy język Angielski na poziomie szkoły podstawowej. Kontakt mailowy lub sms.

40zł/60 min

Aleksandra S.

Korepetytor języka polskiego w stopniu zaawansowanym, angielski średnio zaawansowany

40zł/60 min

Julia P.

Mam na imię Julia, obecnie studiuję w Poznaniu architekturę wnętrz.

30zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Marta B. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 2 lata). Korepetytor mieszka w Poznań i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Język angielski
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)
 • Poziom B1-B2 (Intermediate)
 • Poziom C1-C2 (Advanced, Proficiency)
 • Studia zagraniczne
 • Dla początkujących
 • Dla dzieci
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, online, stawka – 50 zł/60 min.