Korepetycje - Joanna A. id: 51489

Joanna A.

80 zł/60 min
80 zł/60 min

Jestem studentką piątego roku na kierunku Finanse i Rachunkowość w Krakowie. Udzielam prywatnych lekcji matematyki, angielskiego, niemieckiego na poziomie szkoły podstawowej oraz liceum.

Joanna A. 4.9(opinie: 9)

Jestem studentką piątego roku na kierunku Finanse i Rachunkowość w Krakowie. Udzielam prywatnych lekcji matematyki, angielskiego, niemieckiego na poziomie szkoły podstawowej oraz liceum.

Przedmioty

Matematyka

Język angielski

Język niemiecki

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

- przygotowanie do sprawdzianów / egzaminów
- nadrabianie zaległości
- materiał bieżący w szkole
- indywidualne podejście
- dokładne tłumaczenie przerabianych treści

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Ten korepetytor nie prowadzi zajęć jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych nie mają zastosowania przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Lekcje odbywają się w formie online. Posiadam doświadczenie od 2018r. Zajęcia te przeznaczone są zarówno dla uczniów ze szkoły podstawowej jak i liceum. Pomagam z nadrobieniem zaległości, odrabianiem pracy domowej, z bieżącym materiałem, przygotowaniem do sprawdzianów / klasówek, jak również do egzaminów.
Posiadam wieloletnie doświadczenie, sprawdzone oraz skuteczne metody przekazywania wiedzy.

Wykształcenie:
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, licencjat, 2022
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

9 opinie o Joanna A.

4.9/5

2

0

3

0

4

0

4+

1

5

2

5+

6

Małgorzata

5+

08.05.2024

Matematyka, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Podobały się, Pani bardzo kompetentna, rzetelnie podchodziła do zajęć, bez zastrzeżeń, zawzze przygotowana do zajęć. ... więcej»
Marta

5+

20.04.2024

Język angielski, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Praca i kontakt z Panią Joanną bardzo dobry.... więcej»
Natalia

5

13.02.2024

Język angielski, Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)

5

Współpracujemy do dziś ,jestem bardzo zadowolona.... więcej»
Aleksandra

5+

31.01.2024

Język niemiecki, Konwersacje

5+

Najlepiej oceniam Panią Joannę.... więcej»
Anna

5

30.01.2024

Język angielski, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5

Córka cały czas uczęszcza na zajęcia do Pani Joanny i jest bardzo zadowolona. Pani Joanna jest zawsze dobrze przygotowana, bardzo dobrze tłumaczy, fajnie prowadzi zajęcia. Nie mamy żadnych zastrzeżeń. ... więcej»
Agnieszka

4+

18.12.2023

Język niemiecki, Szkoła podstawowa 1-3 klasa

4+

Pani Joanna jest bardzo cierpliwym nauczycielem, skrupulatnie przygotowuje prezentację na zajęcia online, oraz materiały do pracy dla dziecka - spis słownictwa, fiszki online.... więcej»
Andrii

5+

13.11.2023

Matematyka, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5+

Bardzo się cieszę, że mogę podzielić się pozytywną opinią na temat korepetytorki matematyki moich dzieci. Jej zaangażowanie i umiejętność przekazywania wiedzy sprawiają, że nauka staje się interesująca i zrozumiała. Korepetytorka potrafi dostosować się do potrzeb uczniów, sprawiając, że lekcje są efektywne i dostarczają solidne fundamenty w matematyce. Dodatkowo, tworzy przyjazną atmosferę, co sprzyja otwartości moich dzieci na zdobywanie nowych umiejętności. Polecam ją z pełnym przekonaniem... więcej»
Kasia

5+

01.11.2023

Język angielski, Język niemiecki, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5+

Kornelia jest zadowolona z zajęć. Lekcje bardzo jej pomagają w bieżącej nauce. Nauczycielka jest przyjazna i dobrze tłumaczy.... więcej»
Katarzyna

5+

25.05.2023

Matematyka, Język angielski, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5+

Jesteśmy zadowoleni.... więcej»
Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety

Melisa S. id: 105279

Melisa S.

Witam! Uczę języka angielskiego, biologii, chemii i gry na skrzypcach. Pomogę oswoić się z mówieniem w języku angielskim, przygotuję do sprawdzianu czy kartkówki z angielskiego, biologii i chemii, a także do egzaminu 8-klasisty z języka angielskiego. Zapraszam na zajęcia ze mną!

5
70zł/60 min
Andrzej M. id: 45893

Andrzej M.

Doświadczony i sprawdzony nauczyciel szkoły średniej. Moi uczniowie osiągają świetne wyniki na egzaminach. Mam referencje wielu moich byłych uczniów.

4.5
100zł/60 min
Valeriia M. id: 104621

Valeriia M.

Cześć! Przede wszystkim gratuluję, ponieważ chęć do nauki języków jest wielką sprawą!!! Będę szczęśliwa cię w tym wesprzeć. Kilka słów o mnie: mam 23 lata, mówię w 5 językach (nauczyłam się sama) i mogę zrobić to samo z tobą, ale zacząć trzeba od małego. Materiały na zajęcia tworzę samodzielnie, są interaktywne, a więc wcale nie da się znudzić.

60zł/60 min
Vina K. id: 35636

Vina K.

I was educated in Singapore and travelled a lot to teach. If you have any questions or just want to try my class, do reach out.

60zł/60 min
Adrian D. id: 109719

Adrian D.

Absolwent Politechniki Warszawskiej, obecnie studiuję w Krakowie na UEKu. Udzielę korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej jak i liceum. Przygotuję do sprawdzianu ósmoklasisty, matury podstawowej i rozszerzonej. Pomogę w przygotowaniu do sprawdzianów i kartkówek.

5
68-118zł/60 min