Korepetycje - Joanna D. id: 18485

Joanna D.

60 zł/60 min
60 zł/60 min

Pracuję z językiem angielskim od 2004 roku. Ukończyłam filologię angielską ze specjalizacją nauczycielską na Uniwersytecie Warszawskim.

Joanna D.

Pracuję z językiem angielskim od 2004 roku. Ukończyłam filologię angielską ze specjalizacją nauczycielską na Uniwersytecie Warszawskim.

Przedmioty

Język angielski

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Białystok, Dojlidy Górne, Dojlidy Górne
Online:
Tak

O sobie:

Pracuję z językiem angielskim od 2004 roku. Ukończyłam filologię angielską ze specjalizacją nauczycielską na Uniwersytecie Warszawskim. Angielski to moja pasja i niesamowita przygoda życiowa.
Mam również na koncie tłumaczenia na żywo oraz staż w Wielkiej Brytanii.
Najczęściej prowadzę zajęcia poprzez skype. Szybko, równie efektywnie a bez konieczności marnowania czasu na dojazdy.

Wykształcenie:
Uniwersytet Warszawski, licencjat, 2007
Wiek:
36-45
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których tutor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Damian C. id: 39905

Damian C.

Jestem studentem i z własnego doświadczenia wiem, że odpowiednie wytłumaczenie przedmiotu to klucz do świetnych wyników.

60zł/60 min
Kinga I. id: 96437

Kinga I.

Cześć, nazywam się Kinga i bardzo chętnie pomogę ci się nauczyć do egzaminu, odrobić pracę domową czy doszkalać twój język. Mieszkałam 2 lata w USA, po powrocie kontynuowałam naukę angielskiego na poziomie C1.

70zł/60 min
Anna S. id: 37362

Anna S.

Udzielam korepetycji dla osób dorosłych w zakresie nauki języka od podstaw lub na poziomie zaawansowanym. Jestem odpowiedzialną i twórczą osobą.

70zł/60 min
Piotr K. id: 51880

Piotr K.

Mgr anglistyki UW; lektor w 2 szkołach językowych świadczy pełen zakres usług w zakresie nauczania angielskiego: - Egzamin Ósmoklasisty - Matura Podstawowa i Rozszerzona - English - wszystkie poziomy - Business English - Nadrabianie zaległości szkolnych - Wspólne odrabianie prac domowych - Konwersacje, szybki postęp.

60zł/60 min
Ahmed A. id: 39618

Ahmed A.

An Egyptian dentist living abroad for a while.

40zł/60 min

Joanna D. korepetytor - Język angielski. Białystok.