Korepetycje - Julia K. id:21099

Doświadczenie:

ponad 10 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

New York Film Academy

Poziom:

magister

Rok ukończenia:

2019

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Szkoła podstawowa 1-3 klasaPrzygotowanie do szkołyDla początkującychDla dzieciPoziom podstawowy

O sobie:

Aktor / dziennikarz / malarz / kompozytor, autor tekstów, wokalista

Obecnie pracuję nad stworzeniem filmu autorskiego, gram w teatrze i filmach, komponuje muzykę i do niej śpiewam, pisze teksty. W wolnych chwilach maluję i wychodzę z psem do lasu.

W tym roku skończyłam studia aktorskie. Mam 25 lat.
Posiadam cenną wiedzę teoretyczną i praktyczną co do technik aktorskich, jak i sposobów korzystania z nich w zależności od okoliczności pracy. Aktorstwo to nie są miny!
To ciężka praca nad samym sobą!
To umiejętność pokazania nagiej duszy, obdartej z obrzydliwego ego(co wiąże się z odrzuceniem wstydu i krępacji, bo zazwyczaj to, co naprawdę czujemy, chowamy pod całą stertą form, nie przywykliśmy do pozwalania sobie na otwarte odczuwanie Naszych emocji). To pogłębianie empatii, wrażliwości, to silna chęć przekazania czegoś bardzo ważnego, to tez chęć zrozumienia. W efekcie końcowym emocje aktora muszą widza/odbiorcę przejąć, wzruszyć, rozbawić, ale przede wszystkim pozostawić po sobie głębszą refleksję nad jego życiem. Wtedy aktor osiąga spełnienie.

Posiadam olbrzymią wiedzę teoretyczną i praktyczną związaną ze śpiewem, ze zdrowym wydobywaniem dźwięku, co jest tu najważniejsze. Znam tajniki technik oddychania i emisji głosu, by ten był rezonowany przez całe Nasze ciało i słyszalny w ostatnim rzędzie. Bazuję oczywiście na wiedzy foniatrycznej i logopedycznej, by w żadnym wypadku nie dopuścić do schorzeń takich jak guzki na strunach głosowych. Istotne tez jest odnalezienie swojej prawdziwej barwy głosu i tonacji, gdyż wiele osób, które śpiewają zawodowo, nie korzystają ze swojego prawdziwego głosu, tylko podświadomie go modulują, wzorując się na innym wokaliście, tym samym psują sobie struny i oczywiście ograniczają swoje predyspozycje i możliwości, bo dobrze spionizowany głos czyni cuda. Przygotowuję również do piosenki aktorskiej.

Malarstwo - informacje o doświadczeniu:

Techniki nakładania/ techniki mieszania/ pobudzanie wyobraźni/ kubizm

Aktorstwo - informacje o doświadczeniu:

Techniki aktorskie/ wiersz/ proza/ sceny/ monologi dramaturgiczne/ taniec ludowy/ balet/ Kaskaderka/ szermierka/ jazda konna/ motion capture/ gra przed kamerą/ gra na scenie

Lekcje śpiewu - informacje o doświadczeniu:

Techniki śpiewu/ technika mowy/ emisja głosu/ oddech

Podobne ankiety Warszawa

Idalia Roberta K.

80 Zł/god

5

Oksana T.

50 Zł/god

5

Anna B.

60 Zł/god

5

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Julia K. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 10 lat). Korepetytor mieszka w Warszawa i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Malarstwo
  2. Lekcje śpiewu
  3. Aktorstwo
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
  • Przygotowanie do szkoły
  • Dla początkujących
  • Dla dzieci
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, przez skype, stawka – 70 Zł/god.