Korepetycje - Beata K. id:22424

«Korepetytorka języka niemieckiego prowadzi zajęcia z osobami dorosłymi. Chętnie pracuje na podręczniku DaF im Unternehmen oraz podobnych.»

60 zł/60 min

Beata K.

id: 22424

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Wyższa Szkoła Biznesu w Pile

Poziom:

licencjat

Rok ukończenia:

2006

Wiek:

46-55

Poziomy nauczania

Egzamin 8-klasisty Szkoła średnia Szkoła podstawowa 7-8 klasa Przygotowanie do szkoły Konwersacje Gramatyka Poziom A1-A2 Poziom B1-B2 Studia zagraniczne Dla początkujących Poziom podstawowy

O sobie

Studiowałam 3 lata germanistykę, którą zakończyłam licencjatem. Uczyłam języka w dużej mierze osoby dorosłe, przygotowując je do konwersacji w sytuacjach dnia codziennego, a także w pracy i urzędach. Ponadto często udzielałam korepetycji młodzieży, próbując jej przybliżyć tajniki gramatyki języka niemieckiego. W swojej pracy wykorzystuję podręczniki i dołączone pliki multimedialne. Bazuję na repetytoriach różnego rodzaju, przeprowadzam testy, quizy, tworzę fiszki. Bardzo dużo pracuję na tekstach oryginalnych książek, gazet, specjalistycznych portali internetowych.

Język niemiecki - informacje o doświadczeniu:

Język niemiecki towarzyszy mi od lat. Bardzo długi okres czasu spędziłam w Niemczech i Szwajcarii. Jestem bardzo zaangażowana w pracę z kursantem i często dostosowuję metody do potrzeb ucznia. Przygotowuję sama materiały w trakcie stusiowania języka. Udzielam zajęć tylko ONLINE, więc wykorzystuję często różnego rodzaju aplikacje.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Wideoprezentacja nauczyciela

Podobne ankiety Poznań

Iga S.

Cześć, uczę języka niemieckiego i rosyjskiego

40zł/60 min

Monika K.

Korepetycje z niemieckiego- gramatyka, słownictwo konwersacje, przygotowanie do egzaminów. Dojazd do ucznia na terenie całego Poznania.

5
40zł/60 min

Marta W.

Ponieważ mieszkam i pracuję w Niemczech zapraszam na lekcje online przez Skype lub WhatsApp. Gwarantuję, że pozbędziesz się blokad językowych ;-)

60zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Beata K. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 3 lata). Korepetytor mieszka w Poznań i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Język niemiecki
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Przygotowanie do szkoły
 • Konwersacje
 • Gramatyka
 • Poziom A1-A2
 • Poziom B1-B2
 • Studia zagraniczne
 • Dla początkujących
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się online, stawka – 60 zł/60 min.