Korepetycje - Anna J. id:24261

«Kochani, Jestem wieloletni korepetytorem matematyki, logopedą i pedagogiem terapeutycznym oraz studentką neurologopedii»

40 zł/60 min

Anna J.

id: 24261

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

Poziom:

magister

Wiek:

26-35

Poziomy nauczania

Egzamin 8-klasisty Szkoła podstawowa 7-8 klasa Szkoła podstawowa 4-6 klasa Szkoła podstawowa 1-3 klasa Przygotowanie do szkoły Dla dzieci Poziom podstawowy

O sobie

Jestem wieloletnim korepetytorem matematyki. Do tej pory prowadziłam zajęcia zarówno indywidualne jak i grupowe. Wszystkie osoby, które chciały się nauczyć, znaczenie poprawiły swoje oceny. Osoby z mniejszym zapałem również skorzystały z lekcji, ale jak sami wiecie - praca, to 90% sukcesu.
Jestem także logopedą i pedagogiem terapeutycznym oraz studentką neurologopedii UJ w Krakowie. Dlatego zajmuję się także problemem dysleksji, dysgrafii, dyskalkulii oraz dysortografii, czyli zagadnieniami trudności w nauce, oferując zajęcia na koncentrację, pamięć, spostrzegawczość, szybkość w działaniu itp.

Serdecznie zapraszam!

Opinie klientów

Matematyka, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

Jestem bardzo zadowolona z pracy Pani Anny. Zajęcia były przeprowadzone w profesjonalny sposób.

Matematyka, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Pani Anna udziela korepetycji z matematyki mojemu 13-letniemu synowi. Z tego co widzę, jest osobą dokładną, zawsze dobrze przygotowaną do zajęć, a jednocześnie cierpliwą i otwartą. Chyba najlepszą rekomendacją będzie fakt, iż syn po raz pierwszy w tym roku dostał 5 z klasówki. Kolejne oceny też są znacznie lepsze niż te sprzed lekcji z panią Anną. Naprawdę jestem bardzo zadowolona, że udało mi się znaleźć synowi tak dobrego nauczyciela.

Podobne ankiety Lublin

Łukasz P.

Jestem korepetytorem matematyki, uczę dzieci w podstawówce jak i w liceum. Prowadzę zaawansowane lekcje online, które przynoszą oczekiwane efekty.

30zł/60 min

Kamil P.

Korepetytor z Matematyki przygotowanie do egzaminów

40zł/60 min

Elżbieta J.

Oferuję korepetycje online z matematyki na poziomie szkoły podstawowej i średniej. Korepetycje prowadzę kilka lat, również online.

30zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Anna J. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 10 lat). Korepetytor mieszka w Lublin i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Matematyka
  2. Logopeda
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła podstawowa 4-6 klasa
  • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
  • Przygotowanie do szkoły
  • Dla dzieci
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, online, stawka – 40 zł/60 min.