Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »
Korepetycje - Kinga T. id:26686

Kinga T.

70za 60 min

Kinga T.

«Korepetycje z biologii na wszystkich poziomach nauczania. Chętnie przygotuję Cię do egzaminów i pokażę, że biologia nie musi być nudna. Zapraszam!»

Miejsce lekcji

U ucznia:

Kraków:

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Bieżanów, Bieżanów Kolonia, Kaim, Osiedle Bieżanów Nowy, Osiedle Kolejowe (Dzielnica XII), Osiedle Medyków, Osiedle Na Kozłówce, Osiedle Nad Potokiem, Osiedle Nowy Prokocim, Osiedle Parkowe, Osiedle Złocień, Prokocim, Rżąka, Łazy

Dzielnica XIII Podgórze

Mateczny, Podgórze, Przewóz, Płaszów, Rybitwy, Zabłocie, Łutnia
U korepetytora:

nie

Lekcje online:

tak

O sobie

Cześć! Mam na imię Kinga i jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego kierunku biologia, (specjalizacja genetyka) gdzie uzyskałam tytuł magistra. Obecnie jestem doktorantką w Instytucie Farmakologii Polskiej Akademii Nauk, w którym prowadzę badania z zakresu neurobiologii i endokrynologii.

Posiadam obszerną wiedzę biologiczną, z którą bardzo chętnie się podzielę. Jestem osobą cierpliwą, chętną do pomocy i przede wszystkim otwartą na wszelkie prośby i sugestie uczniów. Metodę i sposób nauczania dostosowuję pod każdego ucznia indywidualnie, ponieważ każdemu wiedza biologiczna jest potrzebna do różnych celów. Po zajęciach uczeń dostaje komplet materiałów z tematyki omawianej na lekcji.

Szczególnie zapraszam uczniów, którzy chcą kandydować na kierunki biologiczne, biotechnologiczne i medyczne. Z prawdziwą przyjemnością pokażę Wam, że biologia to nie tylko uczenie się na pamięć określonych definicji i regułek, ale przede sposób myślenia naukowca, który jest przydatny zarówno przy zdawaniu egzaminów, jak i w przyszłym życiu zawodowym.

Wykształcenie:

Uniwersytet Jagielloński, magister, 2019

Wiek:

18-25

Doświadczenie:

ponad 3 lata

opinie

2 opinie o Kinga T.

5/5

5+

2

5

0

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Dorota

5+

03.12.2020

Biologia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Jesteśmy zadowoleni z korepetycji z Panią.

agnieszka

5+

17.11.2020

Biologia, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Tak jestem zadowolona. Pani jest miła, kompetentna, ciekawie prowadzi zajęcia.