Korepetycje - Natalia P. id: 29461

Natalia P.

90 zł/60 min
90 zł/60 min

Uczę matematyki od podstawówki po egzamin maturalny. Prowadzę również zajęcia w wakacje, przygotowując do egzaminu poprawkowego, nadrabiając zaległości, jak i również przygotowując na kolejny rok szkolny. Matematyki uczę z zamiłowania od wielu lat, chcę pokazać dzieciom, że matematyka może być fajna, łatwa i nie musi być szkolnym koszmarem.

Natalia P. 5.0(opinie: 15)

Uczę matematyki od podstawówki po egzamin maturalny. Prowadzę również zajęcia w wakacje, przygotowując do egzaminu poprawkowego, nadrabiając zaległości, jak i również przygotowując na kolejny rok szkolny. Matematyki uczę z zamiłowania od wielu lat, chcę pokazać dzieciom, że matematyka może być fajna, łatwa i nie musi być szkolnym koszmarem.

Przedmioty

Matematyka

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Pierwsze zajęcia poświęcam na rozeznanie się w temacie poziomu ucznia i sprawdzenie, w jakich tematach ma braki i na ustaleniu planu działania na moich zajęciach. Zajęcia prowadzę w oparciu o wcześniejsze ustalenia z uczniem czy też jego rodzicem. Polegać będą na tłumaczeniu oraz ćwiczeniu tematów bieżących, na powtarzaniu do ewentualnych egzaminów oraz na uzupełnianiu braków.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Łódź, Polesie , Zdrowie-Mania, Srebrzyńska
Online:
Tak

O sobie:

Ten korepetytor nie prowadzi zajęć jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych nie mają zastosowania przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Jestem studentką biologii ze specjalizacją w biofizyce molekularnej i medycznej, ukończyłam liceum ogólnokształcące rozszerzając matematykę i biologię. Profesjonalnie prowadzę zajęcia od 2016 roku, jednak robiłam to praktycznie od gimnazjum, pomagając rówieśnikom i młodszym dzieciom, co sprawiało mi zawsze ogromną satysfakcję, że mogę pokazać im, że matematyka nie musi być straszna.

Uwielbiam pokazywać uczniom nowe rozwiązania, znajdować najróżniejsze kreatywne pomysły na przejście przez zawiłe tematy. Jestem pozytywną osobą z ogromnym doświadczeniem i cierpliwością, gotową na nowe wyzwania! Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, dostosowując tempo zajęć oraz metody. Mam wiele ciekawych rozwiązań na ciężkie tematy, posiadam własne materiały. Pokazuję uczniom wszystkie dostępne możliwości na konkretne zagadnienia, abyśmy mogli dobrać te, które najbardziej do niego przemawiają. Zawsze powtarzam, że nie ma dzieciaków, które są kiepskie z matematyki, ale są złe metody nauczania, ponieważ już samo podejście robi ogromną różnicę!

Korepetycje prowadzę dla uczniów podstawówki i szkoły wyższej, przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty oraz tłumacze materiały na bieżąco i uzupełniam braki. Zajęcia prowadzę u siebie w mieszkaniu (adres podaję po kontakcie telefonicznym ze mną). Plan zajęć ustalam z rodzicem i uczniem indywidualnie.

***PROWADZĘ ZAJĘCIA RÓWNIEŻ W WAKACJE ORAZ DNI WOLNE!***

Wykształcenie:
Uniwersytet Łódzki, student, 2024
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

15 opinie o Natalia P.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

14

Justyna

5+

17.02.2024

Matematyka, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Córka uwielbia Panią Natalię, ponieważ świetnie uczy i ma super podejście do uczniów... więcej»
Małgorzata

5+

02.01.2024

Matematyka, Szkoła średnia

5+

Świetny korepetytor, córka zadowolona.... więcej»
Małgorzata

5+

21.11.2023

Matematyka, Szkoła średnia

5+

Moje dziecko bardzo zachwala lekcje, mówi, że dużo się nauczył lekcje są niestresujące a pani Natalia jest bardzo miła i sympatyczna osoba... więcej»
Natallia

5+

05.11.2023

Matematyka, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5+

Wspaniały nauczyciel. Nasza córka naprawdę lubi z nią pracować. Po zajęciach córka mówi, że chce, żeby tydzień minął szybciej do kolejnych zajęć :-)... więcej»
Magdalena

5+

27.09.2022

Matematyka, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Natalia. Odzwierciedla się to w dobrych i bardzo dobrych ocenach. Syn zapomniał co to stres przed matematyką. Pozdrawiam i dziękuję Pani Natalii... więcej»
Agnieszka

5+

13.06.2022

Matematyka, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Współpracę z Panią Natalią uważam za bardzo udaną. Jej cierpliwość jest nieoceniona. Dzięki tej współpracy córka nadrobiła pewne zaległości. Dużym atutem tej współpracy jest dyspozycyjność - w razie potrzeby powtórki materiału np. przed kartkówką Pani Natalia miała czas na dodatkowe zajęcia.... więcej»
Marta

5+

06.04.2022

Matematyka, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5+

Pani Natalia ma niezwykły dar nawiązywania kontaktu z dziećmi. Córka ma ogromne problemy z matematyką, bardzo niechętnie uczy się tego przedmiotu. Dzięki Pani Natalii przedmiot ten stał się bardziej przyjazny, a i oceny znacznie się poprawiły. Córka mimo niechęci do przedmiotu bardzo chętnie chodzi na spotkania z panią Natalią. Jesteśmy bardzo zadowolone, że udało się nam znaleźć tak kompetentną nauczycielkę.... więcej»
Ewelina

5+

13.10.2021

Matematyka, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Natalią. Córka (7 klasa) jest bardzo zadowolona, chętnie uczestniczy w zajęciach, widać już efekty w samodzielności pracy z matematyką jak i w ocenach w szkole (zaczęła od września). Pani Natalia to osoba spokojna, opanowana, bardzo cierpliwa i jednocześnie szalenie sympatyczna, o dużej kulturze osobistej. Zajęcia są przemyślane, dostosowane do aktualnego programu realizowanego w szkole lub do aktualnych potrzeb dziecka. Pani Natalia jest również bardzo elastyc... więcej»
Joanna

5+

12.10.2021

Matematyka, Egzamin 8-klasisty

5+

Pani Natalia jest bardzo zorganizowaną i sumiennie podchodzącą do obowiązków osobą. U dzieci od razu widać poprawę w nauce i chęciach do nauki matematyki. Pani Natalia ma bardzo dobre podejście do dzieci w różnym wieku. Jestem spokojna o wyniki z przedmiotu u moich dzieci od kiedy są pod opieką Pani Natalii.... więcej»
Joanna

5+

22.09.2021

Matematyka, Egzamin 8-klasisty

5+

Poważne podejście do swojej pracy, wyrozumiała, miła, zawsze przygotowana do zajęć. Córka zadowolona, widać postępy. Dobry kontakt rodzic-korepetytor-uczeń.... więcej»
Monika

5+

19.06.2021

Matematyka, Poziom podstawowy

5+

Jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia zajęć z matematyki. Pani potrafisz nie tylko w sposób przejrzysty wytłumaczyć materiał, ale ucząc jednocześnie relaksuje ucznia. Monika... więcej»
Agnieszka

5+

31.05.2021

Matematyka, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5+

Świetna atmosfera na zajęciach. Pani Natalia wszystko dobrze tłumaczy i jest zawsze przygotowana na zajęcia. Bardzo miła i wyrozumiała. Syn polubił matematykę i z chęcią uczestniczy w zajęciach. Gorąco polecam!... więcej»
Joanna

5+

21.05.2021

Matematyka, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5+

Pani Natalia nawiązała pozytywny kontakt z synem. Moje dziecko bardzo lubi dodatkowe zajęcia z matematyki. Korepetytorka pogodna, z ogromną cierpliwością tłumaczy zagadnienia. Robi to w sposób przejrzysty i dostosowany do dziecka. Serdecznie polecam!... więcej»
DOROTA

5+

24.04.2021

Matematyka, Egzamin 8-klasisty

5+

Pani Natalia to bardzo dobry nauczyciel. Świetnie się dogaduje z nastolatkami. Bardzo profesjonalne i odpowiedzialnie podchodzi do swojej pracy.... więcej»
Marcin

5

19.04.2021

Matematyka, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5

Ekstra cierpliwa dziewczyna. Starannie do skutku tłumaczy matematyczne zawiłości. To cud, że moje bliźniaki są w stanie wysiedzieć godzinę. Bardzo dobrze tłumaczy.... więcej»
Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety

Kacper A. id: 20250

Kacper A.

Matematyka i chemia to moja pasja.

4.8
70zł/60 min
Agnieszka R. id: 43186

Agnieszka R.

Studiuję 2 kierunki Finanse i rachunkowość oraz Ekonomię w języku angielskim.

80zł/60 min
Laura K. id: 51102

Laura K.

Jako korepetytor chce wspólnie z uczniem pracować na oczekiwany sukces.

5
68-89zł/60 min
Izabela R. id: 35831

Izabela R.

Studiuję na kierunku lekarsko- dentystycznym (UMED Łódź)

5
70zł/60 min
Mirosław W. id: 8576

Mirosław W.

Przygotowanie do matury podstawowej Przygotowanie do matury rozszerzonej Egzamin 8-klasisty

4.9
120zł/60 min