Korepetycje - Agnieszka G. id:29991

«Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą i dziećmi. Zapraszam do efektywnej nauki biologii i chemii w miłej, ale też motywującej, atmosferze»

80 zł/60 min

Agnieszka G.

id: 29991

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

Poziom:

doktor (PhD)

Rok ukończenia:

2004

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowej Przygotowanie do matury rozszerzonej Egzamin 8-klasisty Szkoła średnia Szkoła podstawowa 7-8 klasa Szkoła podstawowa 4-6 klasa Kursy uniwersyteckie

O sobie

Jestem nauczycielem ze stopniem naukowym doktora. Udzielam korepetycji z biologii na różnych poziomach. Skutecznie tłumaczę niezrozumiałe zagadnienia, dobierając indywidualne dla każdego ucznia metody. Częstotliwość, terminy i długość zajęć do ustalenia na początku współpracy. Przy przygotowaniu do matury wymagam systematyczności w nauce, którą sprawdzam podczas spotkań. Dużą uwagę przywiązuję do prawidłowego rozwiązywania zadań. Udostępniam materiały do samodzielnego rozwiązania, które oczywiście są później sprawdzane i omawiane.
Udzielam również korepetycji z chemii na poziomie szkoły podstawowej, pomogę w przygotowaniu ucznia do egzaminu 8-klasisty, jak również wytłumaczę bieżący materiał, pomogę w prawidłowym odrabianiu prac domowych.

Podobne ankiety Lublin

Magdalena B.

Od ponad 10 lat przygotowuję uczniów do matury, konkursów biologicznych i egzaminów. Oferuję ciekawe zajęcia na każdym poziomie kształcenia.

80zł/60 min

Joanna Z.

Zapraszam do efektywnej nauki z biologii i chemii! Miła atmosfera i motywacja gwarantowana!

80zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Agnieszka G. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 2 lata). Korepetytor mieszka w Lublin i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Biologia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła podstawowa 4-6 klasa
  • Kursy uniwersyteckie
Zajęcia odbywają się u ucznia, online, stawka – 80 zł/60 min.