Korepetycje - Dominik F. id:30459

«Jestem studentem i udzielam korepetycji od 2 lat. Dzielenie się wiedzą sprawia mi ogromną frajdę, dlatego właśnie tu jestem ;)!»

50 zł/60 min

Dominik F.

id: 30459

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

Poziom:

student

Rok ukończenia:

2023

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowej Przygotowanie do matury rozszerzonej Egzamin 8-klasisty Szkoła średnia Szkoła podstawowa 7-8 klasa Szkoła podstawowa 4-6 klasa

O sobie

Cześć!

Skoro tu jesteś to zapewne masz problem z matematyką lub językiem polskim. A ja jestem tutaj żeby ci pomóc! Ale zanim to, zapytasz pewnie kim w ogóle jestem. Już ci mówię.

Mam na imię Dominik i jestem studentem WSB w Gdańsku. Na co dzień zajmuję się wieloma rzeczami jak fotografia, montaż filmowy, grafika, nagrywanie audycji oraz wiele, wiele więcej. Ale co najważniejsze od ponad 2 lat udzielam także korepetycji :D! Zapytasz pewnie dlaczego. Odpowiedź jest prosta: bo lubię. Nic nie sprawia mi większej radości niż nauka drugiej osoby. A jeszcze większą satysfakcję powoduje fakt, że ktoś rzeczywiście poprawi się w nauce i osiągnie swoje cele. Tyle i aż tyle.

W szkole średniej byłem na biol-chemie. Niemniej jednak moja ciekawa osobowość sprawiła że zdawałem maturę z chemii, angielskiego i polskiego. Podstawę z matematyki zdałem na 98%, język polski rozszerzony na 86%. Ale nie moje wyniki są najważniejsze, tylko to że niezależnie na jakim poziomie jesteś, możesz osiągnąć takie wyniki. I to właśnie chce osiągnąć podczas moich korepetycji z tobą.

Jak wyglądają zajęcia ze mną?
W zależności od wybranej formy (stacjonarnie lub online) spotykamy się u mnie w mieszkaniu lub łączymy się online poprzez Skype. Zajęcia online prowadzę z pomocą tableta graficznego i wirtualnej tablicy, dlatego nie ma żadnych problemów z wytłumaczeniem jakiegokolwiek materiału. Pierwsze zajęcia są trochę dłuższe. Około 15 minut chcę poświęcić na poznanie ciebie oraz twoich problemów z nauczaniem. Jest to dla mnie kluczowe abym mógł dobrać odpowiedni program nauczania zgodnie z twoimi preferencjami. Następnie omawiamy kwestie techniczne/programowe gdyby zaistniała taka potrzeba. Następnie przechodzimy do zajęć podczas których omawiamy wcześniej uzgodniony materiał. Podczas lekcji jest czas aby zapytać mnie o wątpliwości, kwestie związane z materiałem czy poprosić o powtórzenie jakiegoś zadania. Na koniec umawiamy się na kolejne zajęcia oraz materiał, jakie będą go dotyczyć. W razie zmian planów można się zawsze ze mną skontaktować telefonicznie i omówić inny termin korepetycji.

Cóż więcej mogę powiedzieć... To wszystko. W razie pytań lub wątpliwości jestem do dyspozycji pod numerem telefonu ;)! Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Do zobaczenia!

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Powtarzam materiał z zajęć bieżących, przygotowuję do egzaminu 8-klasisty lub matury. Przygotowując do egzaminu rozwiązuję zadania działami i w ten sposób opanowujemy materiał do egzaminu ;)!

Język polski - informacje o doświadczeniu:

Powtarzam materiał chronologicznie, omawiając każdą epokę z lekturami, które pojawiały się w tamtym okresie

Chemia - informacje o doświadczeniu:

Rozwiązywanie zadań, powtarzanie bieżącego materiału ze szkoły

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Podobne ankiety Gdańsk

Estera G.

Korepetycje z języka polskiego, przygotowanie do matury i egzaminu ósmoklasisty

5
50zł/60 min
50zł/60 min

Klaudia K.

Jestem magistrem chemii z wykształceniem pedagogicznym. Udzielam korepetycji z Chemii na każdym poziomie nauczania i z Matematyki (poziom podstawowy)

50zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Dominik F. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 2 lata). Korepetytor mieszka w Gdańsk i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Matematyka
  2. Język polski
  3. Chemia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła podstawowa 4-6 klasa
Zajęcia odbywają się u korepetytora, online, stawka – 50 zł/60 min.