Korepetycje - Mateusz M. id: 30495

Mateusz M.

100 zł/60 min
100 zł/60 min

Jestem muzykiem z wieloletnim doświadczeniem. Uczę gry na gitarze klasycznej, akustycznej, elektrycznej i basowej.

Mateusz M. 4.9(opinie: 9)

Jestem muzykiem z wieloletnim doświadczeniem. Uczę gry na gitarze klasycznej, akustycznej, elektrycznej i basowej.

Przedmioty

Gra na gitarze

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Jestem muzykiem z wieloletnim doświadczeniem. Od lat żyję z muzyki i oprócz gry na gitarze, który jest moim głównym instrumentem, prowadzę studio nagraniowe, firmę muzyczną, gram na basie, fortepianie i śpiewam.

Prowadzę lekcje z gry na każdym rodzaju gitary:
- klasycznej
- akustycznej
- elektrycznej
- basowej

Miejsce lekcji

U ucznia:

Poznań:

Antoninek-Zieliniec-Kobylepole, Chartowo, Fabianowo-Kotowo, Główna, Głuszyna, Górczyn, Grunwald Południe, Grunwald Północ, Jana III Sobieskiego i Marysieńki, Jeżyce, Junikowo, Kiekrz, Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo, Krzyżowniki-Smochowice, Kwiatowe, Ławica, Morasko-Radojewo, Naramowice, Nowe Winogrady Południe, Nowe Winogrady Północ, Nowe Winogrady Wschód, Ogrody, Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, Piątkowo, Podolany, Rataje, Sołacz, Stare Miasto, Stare Winogrady, Starołęka-Minikowo-Marlewo, Stary Grunwald, Strzeszyn, Szczepankowo-Spławie-Krzesinki, Świerczewo, Św. Łazarz, Umultowo, Warszawskie-Pomet-Maltańskie, Wilda, Winiary, Wola, Zielony Dębiec, Żegrze

U korepetytora:
Poznań, Wilda, Górna Wilda
Online:
Tak

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Od lat żyję z muzyki i oprócz gry na gitarze, który jest moim głównym instrumentem, prowadzę studio nagraniowe, firmę muzyczną, gram na basie, fortepianie i śpiewam.

Prowadzę lekcje z gry na każdym rodzaju gitary:
- klasycznej
- akustycznej
- elektrycznej
- basowej

Do każdego ucznia podchodzę w pełni indywidualnie i układam plan ćwiczeń zgodnie z jego potrzebami.

Poza nauką techniki, rytmiki interpretacji, harmonii oraz czytania nut mogę więc również udzielić Ci cennych wskazówek jak spełnić swoje marzenie życia z muzyki.

Dodatkowo na lekcjach uczę komponowania własnych utworów, a przy tym uczeń ma możliwość nagrania ich samemu (krok po kroku, na różnych instrumentach) w profesjonalnym studiu. Gdy uczeń jest chętny, omawiamy również zagadnienia miksu, masteringu i rejestracji dźwięku.

Jestem uczniem wybitnego uznanego gitarzysty klasycznego Igora Dedusenko, pianistów takich jak Piotr Zuchowski i Ilona Kepczyńska, teoretyka Kacpra Rogozińskiego, a także realizacji dźwięku u mistrza swojego fachu Bartka Napieralskiego, który pracował z wieloma gwiazdami, nie tylko Polskimi. Od niedawna zacząłem się uczyć również u uznanego na świecie Polskiego młodego mistrza Andrzeja Grygiera.

Na każdej mojej lekcji masz możliwość zagrania na unikalnym ręcznie wykonanym instrumencie.

Pierwsza lekcji próbna w pełni darmowa :)

Wykształcenie:
Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego, student, 2020
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

9 opinie o Mateusz M.

4.9/5

2

0

3

0

4

1

4+

0

5

3

5+

5

Rafał

5+

17.10.2022

Gra na gitarze, Poziom podstawowy

5+

Merytorycznie - Korepetytor profesjonalista. Poza tym spokojny, miły, kontaktowy. Otwarty na ewentualne wyjątki, np. w postaci niewielkiej, jednorazowej korekty godziny nauczania. Bardzo łatwy dojazd tramwajem. Polecam.... więcej»
Magda

5+

02.06.2022

Gra na gitarze, Dla początkujących

5+

Najlepszy korepetytor z gry na gitarze. Córka jest bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Mateuszem.... więcej»
Mariusz

5+

23.03.2022

Gra na gitarze, Dla początkujących

5+

Oceniam bardzo pozytywnie współpracę z Panem Mateuszem, wszystko było dobrze. Polecam!... więcej»
Michaela

5

16.02.2022

Gra na gitarze, Dla dzieci

5

Zajęcia z panem Mateuszem odbywały się online. Pan Mateusz bardzo solidnie przygotowywał się do zajęć z uczennicą. Przygotowywał jej na każde zajęcia materiały do druku, które stanowiły podstawę do dalszych ćwiczeń w domu. Starał się, by komunikować się językiem zrozumiałym dla dziecka. Dziękujemy za zaangażowanie w zajęcia.... więcej»
Szymon

5

30.12.2021

Gra na gitarze, Dla początkujących

5

Tak jestem zadowolony , ten chłopak zna się na 109 % na nauce gry na gitarze... więcej»
Jan

4

25.10.2021

Gra na gitarze, Poziom podstawowy

4

Niestety nie pociągały mnie lekcję z panem Mateuszem.... więcej»
Beata

5

05.10.2021

Gra na gitarze, Dla początkujących

5

Syn jest zadowolony. Ćwiczy i coraz lepiej gra na gitarze.... więcej»
Jan

5+

21.08.2021

Gra na gitarze, Dla początkujących

5+

Najlepszy korepetytor, którego miałem w życiu. Jestem bardzo zadowolony z lekcji z Panem Mateuszem. Nie to, że jest bardzo dobrym nauczycielem, jest bardzo ciekawym człowiekiem. Również korepetytor jest wymagający, ale przekazuje wiedze do nauki gry na gitarze bardzo dobrze. Świetny nauczyciel!... więcej»
Patryk

5+

31.03.2021

Gra na gitarze, Poziom podstawowy

5+

Nauczyciel super, współpracujemy do dnia dzisiejszego.... więcej»
Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety

Mateusz W. id: 51074

Mateusz W.

Jestem nauczycielem z 8-letnim doświadczeniem. W swojej karierze nauczyłem gry na gitarze już setki osób. W nauce cenie sobie kreatywne podejście do klienta, wykorzystanie nowoczesnych metod nauczania i indywidualne podejście dopasowane do preferencji klienta.

5
80zł/60 min
Patryk S. id: 49075

Patryk S.

Witam, jestem studentem drugiego roku na kierunku Międzynarodowe stosunki gospodarcze w Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

4.8
80zł/60 min
Dawid T. id: 108419

Dawid T.

-Dawid na co dzień jest członkiem zespołu Pilichowski Band. -Zagrał dziesiątki koncertów zarówno w Polsce jak i za granicą. -Grał na jednej scenie między innymi z Marią Peszek, Mrozem, Królem, Maciejem Sikałą i wieloma innymi. -Wykładowca na warsztatach "Music Camp" w Pułtusku.

5
100zł/60 min