Korepetycje - Dariusz R. id: 31099

Sprawdzony korepetytor

Dariusz R.

80 zł/60 min
80 zł/60 min

Dojrzały, doświadczony, podchodzący indywidualnie, wpierający, swobodnie korzystający z nowych technologii komunikacji. Dojeżdżający, zajęcia online.

Sprawdzony korepetytor

Informacje potwierdzone podczas rozmowy kwalifikacyjnej:

Posiadanie dokumentów, potwierdzających wykształcenie

Posiadanie doświadczenia i niezbędnych umiejętności

Wydajność pracy

Dariusz R. 5.0(opinie: 5)

Dojrzały, doświadczony, podchodzący indywidualnie, wpierający, swobodnie korzystający z nowych technologii komunikacji. Dojeżdżający, zajęcia online.

Informacje potwierdzone podczas rozmowy kwalifikacyjnej:

Posiadanie dokumentów, potwierdzających wykształcenie

Posiadanie doświadczenia i niezbędnych umiejętności

Wydajność pracy

Przedmioty

Matematyka

Język angielski

Ekonomia

Statystyka ekonomiczna

Finanse

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Indywidulnie podchodzę do dziecka, diagnozuję go, słucham, następnie dobieram środki i metody nauczania. Zapewniam swobodną atmosferę, poczucie partnerstwa, gdyż ważne by uczeń swobodnie mówił o ty, czego potrzebuje, z czym ma problem. Powtarzam, sumuje, sprawdzam, dokonuję korekty.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Uczyłem osoby diagnozując ich problemy, a następnie dobieram materiał. Tłumaczę zrozumiale, wykorzystuję skojarzenia, podobieństwa by uczeń zrozumiał i zapamiętał. Podsumowuje lekcję, porządkuję wiadomości i powracam do niej po przećwiczeniu w postaci pracy domowej. Zauważam drobne sukcesy, chwalę i motywuję. Buduję partnerstwo.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Indywidualnie podchodzę do ucznia, diagnozuję go, słucham, następnie dobieram środki i metody nauczania. Zapewniam swobodną atmosferę, poczucie partnerstwa, gdyż ważne by uczeń swobodnie mówił o ty, czego potrzebuje, z czym ma problem. Powtarzam, sumuje, sprawdzam, dokonuję korekty.

Poziomy nauczania

Poziomy nauczania

Miejsce lekcji

U ucznia:

Olsztyn:

Brzeziny, Generałów, Jaroty, Kortowo, Nagórki, Pieczewo

U korepetytora:
Olsztyn, Jaroty, Bartąg, Liliowa
Online:
Tak

O sobie:

Wykształcenie wyższe, w tym wiele podyplomowych studiów.
26 lat pracy w korporacji jaką jest BNP Paribas, Kontakt z angielskim z racji właścicieli banku, wcześniej Holendrów, aktualnie Francuzów. Używanie w mowie i piśmie , słownictwo biznesowe, bankowe.
Wiele lat nauki i praktyki, coroczny egzamin TOEIC, czy dyplom Związku Banków Polskich potwierdzający znajomość na poziomie B2 języka bankowego. Z racji wieku i doświadczenia, umiejętności kierowania ludźmi potrafię dotrzeć i nauczyć prawie każdego, kto chce się nauczyć.. Prowadziłem szkolenia fachowe, byłem trenerem, mentorem. Posiadam ukończone kursy dla szkoleniowców, mentorów.
W pracy prowadziłem spotkania, konferencje, webinary prezentacje online- regularnie min. raz w tygodniu używając SKYPE, WEBEX, ZOOM. Z młodszym pokoleniem rozmawiam przez Video za pomocą Messengera, czy WhatsApp'a .

Wykształcenie:
Uniwersytet Mikołaja Kopernika, magister, 1994
Wiek:
46-55
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

5 opinie o Dariusz R.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

4

Renata

5+

11.08.2021

Ekonomia, Szkoła średnia

5+

Bardzo ciekawe i przydatne zajęcia w miłej atmosferze!... więcej»
Edyta

5

26.05.2021

Matematyka, Język angielski, Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)

5

Z Panem Dariuszem lekcję przebiegały dobrze jesteśmy zadowoleni Pan Dariusz jest doświadczonym korepetytorem, ma podejście do ucznia.... więcej»
Aleksandra

5+

22.05.2021

Matematyka, Egzamin 8-klasisty

5+

Pani Dariusz jest super korepetytorem. Bardzo cierpliwym i wyrozumiałym.... więcej»
Ewelina

5+

21.04.2021

Matematyka, Język angielski, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5+

Pan Dariusz jest bardzo dobrym korepetytorem, dobrze tłumaczy dziecią... więcej»
Iwona

5+

19.04.2021

Matematyka, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Polecam. Lekcje matematyki przestały być dla córki niej stresujące. Oceny zostały poprawione. Jestem zadowolona :)... więcej»
Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety

Alicja J. id: 61509

Alicja J.

Cześć, nazywam się Ala i jestem studentką Uniwersytetu Warszawskiego. Posiadam certyfikat CAE (Certificate in Advanced English), który potwierdza moją znajomość j. angielskiego na poziomie C1. Mam doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego.

68-88zł/60 min
Izabela P. id: 18550

Izabela P.

Korepetytorka z matematyki, udzielę korepetycji uczniom podstawówki.

4.9
60zł/60 min
David K. id: 53371

David K.

Hello! My name is David, and I'm from California, U.S.A. I moved to Olsztyn last December but lived in Torun over 20 years ago and began teaching at UMK University. I am happy to be living in Olsztyn. I have a degree in English with many years teaching experience and also over 20 years in Business, so I am able to help develop business language.

5
60zł/60 min
Arek G. id: 34417

Arek G.

Lubię wyzwania, prostotę i niestandardowość.

80zł/60 min
Edward I. id: 52651

Edward I.

Przez 7 lat pracy jako on-line, one-on-one tutor, odbyłem ponad 4000 lekcji z ponad 1000 uczniami. Mój ang. opiera się nie na dyplomie magistra filologii angielskiej, ale na fakcie, iż był to mój pierwszy język przez 30 lat życia w Kanadzie. Dostarczam darmowe materiały i oferuję 60-min zajęcia za 70 zł i 30-min darmową lekcję.

5
70zł/60 min

;