Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »
Korepetycje - Jakub S. id:34226

Jakub S.

100za 60 min

Jakub S.

«Cześć ;) Od 6 lat pomagam ludziom, którzy chcą czuć się swobodnie i pewnie ze swoim angielskim. So far... so good :)»

1 uczni(ów) w BUKI

Miejsce lekcji

U ucznia:

nie

U korepetytora:

Kraków

Lekcje online:

tak

O sobie

Absolwent Instytutu Filologii Angielskiej UJ. Przez pierwsze trzy lata studiów zdobyłem wiedzę z dydaktyki języka angielskiego i psychologii. Na studiach magisterskich zajmowałem się przekładem literackim. Interesuję się psychologicznymi aspektami dydaktyki, kulturą i historią Stanów Zjednoczonych oraz muzyką, szczególnie anglosaską.

Od 5 lat udzielam lekcji i prowadzę konwersacje w języku angielskim. Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi na wszystkich poziomach zaawansowania (A1-C2). Lekcje odbywają się ONLINE lub w KRAKOWIE w okolicach Jubilatu i Rynku Głównego.

| 1 osoba | - 60 PLN / 60 min
| 2 osoby | - 40 PLN / os / 60 min
| 3 os | - 30 PLN / os / 60 min

Nie działam według jednego, ustalonego programu. Każdy z moich uczniów jest inny, ma inne cele, inne braki i lubi inne sposoby nauki. Dlatego spędzam naprawdę dużo czasu rozmawiając na ten temat, regularnie do tego wracam i w wolnych chwilach myślę co mogę zmienić lub jakiej metody użyć żeby efekty były jeszcze bardziej zauważalne, a sam proces cieszył i motywował.

Dostępne kursy:

KONWERSACJE
W pierwszej kolejności staram się żeby osoba, z którą pracuję poczuła się swobodnie i zapomniała o tym, że mówi po angielsku. Dlatego szczególnie na początku rozmawiamy o wszystkim. Wszystkim co nas ciekawi. A ciekawi mnie wiele rzeczy, więc chętnie pogadam z Tobą o "Friendsach", ostatniej płycie Sufjana Stevensa, o scrumie i agile'u, o winie, roślinach, zwierzętach, o filmach Tarantino, o tym czy pompa wodna na pewno ogrzeje Twój dom... i wielu innych.

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW
Ludzie, których przygotowuję do egzaminów dostają ode mnie konkretną liczbę stron z ćwiczeniami, na którą się umówimy (zwykle 5-10), więc nie muszą już w ciągu tygodnia szukać i głowić się co powinni robić. W trakcie spotkań rozpracowujemy gramatykę, budujemy bazę słów (Excel), omawiamy formy pisemne i przygotowujemy się do części ustnej.

MISTRZ CZASÓW
Długo nie mogłem pojąć jak to się dzieje, że po wielu latach nauki większość osób, które do mnie trafiają nadal ma poważne problemy z czasami. Dlatego zgłębiłem to zagadnienie i doszedłem do tego, że czasy są INNE. Osobiście uwielbiam uczyć się języka "na słuch". Niestety w przypadku czasów to nie działa. "I play football" brzmi dobrze, ale "I'm playing football" też brzmi dobrze. Musimy więc znaleźć na to jakiś sprytny sposób. Przez lata wypracowałem metodę, dzięki której najpierw nauczysz się zauważać, dlaczego ktoś użył danego czasu w danym kontekście, a po niedługim czasie sam/a zaczniesz odpowiednio DOBIERAĆ CZASY DO SYTUACJI.

TRENING AKCENTU (AMERICAN ACCENT TRAINING)
Jeśli nauczysz się odpowiednio wymawiać, nauczysz się też odpowiednio słyszeć. Często nie rozumiemy kogoś, bo my powiedzielibyśmy dane słowo lub frazę inaczej. Dlatego nauka wymowy jest szalenie ważna.

Zadzwoń lub napisz SMS ;) Spróbujemy znaleźć jakiś wspólny termin.

Wykształcenie:

Uniwersytet Jagielloński, magister, 2020

Wiek:

26-35

Doświadczenie:

ponad 5 lat