Korepetycje - Maria R. id: 37527

Maria R.

120 zł/60 min
120 zł/60 min

Cześć! Jestem Maria. Od ponad 7 lat pogłębiam swoje doświadczenie jako korepetytor. Przekazywanie wiedzy mogę więc uznać za swoją pasję. Jestem tutaj by pomóc w zrozumieniu pewnych zagadnień, więc lekcje dostosowuję zawsze do potrzeb ucznia i jeśli takie są oczekiwań rodzica.

Maria R. 5.0(opinie: 3)

Cześć! Jestem Maria. Od ponad 7 lat pogłębiam swoje doświadczenie jako korepetytor. Przekazywanie wiedzy mogę więc uznać za swoją pasję. Jestem tutaj by pomóc w zrozumieniu pewnych zagadnień, więc lekcje dostosowuję zawsze do potrzeb ucznia i jeśli takie są oczekiwań rodzica.

Przedmioty

Matematyka

Chemia

Biologia

Język angielski

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Od ponad 7 lat zajmuję się udzielaniem lekcji z matematyki, biologii, chemii i języka angielskiego. Moje lekcje skoncentrowane są na potrzebach ucznia. Jestem skrupulatna, a przez to zawsze dbam o to, żeby temat był dogłębnie wytłumaczony (zawsze pytam o to czy wszystko jest na pewno zrozumiale wytłumaczone). Jestem cierpliwa i tłumaczę do skutku, szukając porównań, które uczeń sobie jest w stanie wyobrazić, a przez to łatwiej zrozumieć i zapamiętać na długo model postępowania w każdej z tych nauk. Obiecuję, że w tych naukach wszystko się łączy, a jedno wynika z drugiego. Pokazanie pewnych zależności uczniowi skutkuje jego większym zainteresowaniem, a przez to poprawą wyników, bo widzi logikę i sens nauki danego przedmiotu. Dbam również o to żeby na zajęciach panowała miła, sprzyjająca nauce atmosfera, by uczeń nie bał się pytać, bo nie ma głupich pytań, często one są przełomem w zrozumieniu zagadnienia.
Przekazywanie wiedzy mogę śmiało uznać za swoją pasję.
Mam wiele osiągnięć, w tym te na szczeblu ogólnopolskim.

Wykształcenie:
Politechnika Warszawska, student, 2027
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Ogłoszenie korepetytora

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

3 opinie o Maria R.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

2

Joanna

5+

07.05.2024

Chemia, Szkoła średnia

5+

Córka była bardzo zadowolona, po pierwszym zajęciu z korepetytorem dostała 5 ze sprawdzianu, także jaknajbardziej polecam!... więcej»
Krystyna

5+

18.04.2024

Biologia, Szkoła średnia

5+

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy korepetytora. Pani wszystko dokładnie wytłumaczy, powtórzy, żeby utrwalić wiedzę. Widać postęp u córki, rozumie materiał. Widać to po bardzo dobrych ocenach. Poza tym pani jest przemiła, empatyczna.... więcej»
Joanna

5

10.04.2024

Matematyka, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5

Jesteśmy z córką zadowolone z lekcji. Pani dobrze tłumaczy, córką poprawiła oceny.... więcej»

Podobne ankiety

Zuzanna W. id: 39026

Zuzanna W.

Jestem absolwentką Politechniki Warszawskiej, na co dzień stykam się z matematyką w pracy jako inżynier. Chętnie pomogę w jej zrozumieniu :)

5
120zł/60 min
Justyna Z. id: 108333

Justyna Z.

Jestem doświadczonym korepetytorem matematyki, gotowym wesprzeć Cię w opanowaniu trudnych koncepcji matematycznych oraz przygotować do egzaminów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w zrozumieniu algebry, geometrii, analizy matematycznej czy statystyki, jestem gotowy, aby dostosować materiał do Twoich potrzeb i tempo nauki.

100zł/60 min
Tomasz F. id: 107707

Tomasz F.

Mieszkam w Londynie i we wrześniu będę upieczonym absolwentem ekonomii na University College London (dziewiąta najlepsza uczelnia na świecie w rankingu QS 2023). Moją ogromną pasją jest kino i literatura, dlatego też działam obecnie zawodowo w tym kierunku oraz udzielam dodatkowo korepetycji. Uwielbiam długie dyskusje na przeróżne tematy.

140zł/60 min
Justyna J. id: 43003

Justyna J.

Absolwentka uczelni technicznej i ekonomicznej. Zawodowo pracuję w korporacji, a po pracy spełniam się w roli nauczyciela, udzielając korepetycji.

5
90zł/60 min
Stanisław H. id: 32644

Stanisław H.

I have more than half a decade of experience in tutoring: Economics (Micro, Macro, International Trade theory etc.), Maths (Analysis, Statistics, Algebra, Probability Calculus), Finance and Accounting. Please be aware that I teach in English.

4.9
90zł/60 min